Mycí systém konvektomatů Retigo

Po každodenní práci v kuchyni je nadmíru nepříjemný závěrečný úklid pracoviště. To se ovšem netýká údržby konvektomatu Retigo BLUE VISION, který je vybaven systémem automatického mytí ACTIVE CLEANING.

5 Mycích programů

Dle úrovně znečištění si vyberete jeden z pěti různých mycích programů, které zajistí, že Váš konvektomat bude vždy perfektně hygienicky čistý. Mycí programy se liší délkou a intenzitou mytí. Základní mycí program trvá pouze 21 minut, nejsilnější pak 40 minut.

Mycí systém konvektomatů RetigoMycí systém konvektomatů RetigoMycí systém konvektomatů RetigoMycí systém konvektomatů Retigo

Retigo Active Cleaner

Pro dokonalý účinek firma RETIGO vyvinula speciální mycí prášek Retigo ACTIVE CLEANER, který se dávkuje přímo na dno varného prostoru konvektomatu a dodává se ve speciálních plastových patronách. Při malém znečištění stačí použít pouze polovinu jedné náplně.

Dva v jednom

Mycí prášek v sobě obsahuje jak mycí, tak i oplachovou složku a odpadá tak nutnost použití dvou různých detergentů.

Úspory pro Vás

Systém automatického mytí ACTIVE CLEANING Vám přinese značné úspory času a nákladů. Obsluha, která by se musela v případě ručního mytí každý den věnovat údržbě konvektomatu minimálně půl hodiny, pouze zvolí mycí program, vloží mycí prostředek a může se věnovat jiné činnosti. Po skončení mytí se konvektomat sám vysuší a po několika minutách automaticky přejde do režimu stand-by. Obsluha tak nemusí čekat, až mycí program skončí.

Delší životnost

Pravidelné používání systému ACTIVE CLEANING zajistí perfektní stav varné komory a výrazně tak prodlužuje celkovou dobu životnosti konvektomatu.

Program Detergent (Blue Vision) Detergent (Orange Vision) Doporučené použití podle intenzity znečištění varné komory Doba trvání (Blue Vision) Doba trvání (Orange Vision)
Oplach Ne Ne Oplach vodou - Oplach vlažnou vodou bez použití mycího prostředku 00:15:50 00:16:50
Expres mytí Ano - 1ks - Krátké mytí mírných znečištění. 00:30:50 -
Základní mytí Ano - 1ks Ano - 1ks
Mytí mírných znečištění bez připálených tuků. 00:47:30 00:48:29
Střední mytí Ano - 2ks Ano - 1ks
Mytí středních znečištění po pečení a grilování při vyšších teplotách. 01:12:30 01:10:54
Extra silné mytí Ano - 2ks Ano - 2ks Mytí silných znečištění, silně zapečených tuků po pečení, grilování a po několikanásobném použití konvektomatu. 01:45:50 01:44:00