Nerezový nábytek pro gastronomii

Nerezový nábytek pro gastronomii na zakázku - nerezové pracovní stoly, mycí stoly, dřezy, stoly k myčce, regály, závěsné police, umyvadla, přepravní a servírovací vozíky, vyhřívané režony apod.

Plánujete novou kuchyni či venkovní bar? Potřebujete standardní komponenty nebo hledáte atypické řešení? Nerezový nábytek Vám navrhneme přesně na míru a poradíme si i s těmi nejnáročnějšími požadavky.

Nerezový gastro nábytek běžně dodáváme do restaurací, hotelů, kaváren, venkovních i vnitřních barů, bister, bufetů, školních jídelen, domovů pro seniory, nemocnic a dalších provozů.

Precizní provedení, ergonomie a vysoká kvalita jsou jedinečné vlastnosti, které předurčují nerezový nábytek k jeho výborné funkčnosti.

Nerezový nábytek splňuje certifikát CE a je v souladu s certifikátem jakosti ISO 9001:2008. Veškeré nerezové komponenty jsou vyrobeny z nerezového materiálu AISI 304.

Nerezový nábytek se vyrábí v moderní velkokapacitní továrně pomocí precizních technologických postupů. Nábytek vyrábí zkušení dělníci na moderních strojích pod odborným dohledem. Ke každému výrobku náleží podrobný technický výkres, tak, aby se předešlo případným chybám a nesrovnalostem v zadání.

Nerezový nábytek - PROFIKUCHYNĚ.cz

Standardní nerezové výrobky si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ.cz

Sortiment nerezového nábytku

Brožurky v PDF ke stažení:

Nerezový gastro nábytek

V sortimentu nerezového gastro nábytku naleznete nespočet modulových prvků, ze kterých se dá sestavit zázemí profesionální kuchyně v jednotném designu.

Nerezové pracovní stoly - s trnoží, s policí, s krájecí deskou, se zásuvkou, se skříňkou, nástavby pro pracovní stoly (jednopolicové, dvoupolicové)

Nerezový pracovní stůl DM 3101 Nerezový pracovní stůl uzavřený DM 3126Nerezový pracovní stůl s policemi DM 3115

Nerezové mycí stoly - mycí stoly s jedním nebo dvěma dřezy, vstupní a výstupní stoly k myčce, kombinace s policemi, skříňkami, ...

Nerezový mycí stůl se dřezem a zásuvkami DM 3012 Nerezový mycí stůl DM 3202 - se dřezem, skříňkou a spodní policíNerezový skříňový mycí stůl, 2 dřezy DM 3226

Nerezová dřezy a dvoudřezy - s hloubkou vany 300 nebo 400 mm

Velký nerezový dřez DM 3235 Nerezový dvoudřez DM 3249

Nerezové regály - klasické nebo pojízdné, s výškově nastavitelnými policemi

Nerezový regál DM 3320 - svařovaný, nepojízdnýNerezový regál DM 3323.2 - pojízdnýNerezový pojízdný regál na GN a tácky

Dále najdete v nabídce závěsné police, celonerezové skříně, nástěnné skříňky, přepravní a servírovací vozíky a další.

Průřez sortimentem nerezového nábytku si můžete prohlédnout na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ.

Bary

Na míru vyrábíme také vnitřní i venkovní bary z kvalitní nerezové oceli. V nabídce najdete chladicí a mrazicí stoly, výčepní stoly, horní desky s odkapní deskou, s umyvadlem, skříňky pro myčky a pro výrobníky ledu, skříňky s výklopným kontejnerem na odpad, se zásuvkami, se zásobníkem na kávovou sedlinu apod. Bar Vám zkrátka navrhneme přesně dle Vašich požadavků.

Fotografie z realizace venkovního baru v Otrokovicích

Venkovní bar Venkovní bar

Fotografie z realizace baru rodinné vinárny v Tvrdonicích

Realiztace baru ve vinárně Realiztace baru ve vinárně

Fotografie z realizace hotelového baru ve Španělsku

Realizace hotelového baru ve Španělsku Realizace hotelového baru ve Španělsku

Nerezové digestoře

Nerezové odsavače par (odsávací zákryty) jsou určené pro odtah tepla a nežádoucích zápachů při přípravě jídel smažením, vařením či fritováním. Profesionální digestoře z naší nabídky jsou určené pro profesionální gastro provozy - kuchyně v restauracích, hotelech, kavárnách, školních jídelnách apod.

Stejně jako ostatní nerezový nábytek, i digestoře jsou vyrobené z nerezové oceli AISI 304 a vynikají svým precizním provedením, moderním vzhledem a velmi vysokou kvalitou. Naše nabídka obsahuje širokou škálu variant nástěnných a závěsných (centrálních) digestoří včetně příslušenství (osvětlení, labyrintové lapače tuku, příruby, odtahové ventilátory, ...).

Fotografie nerezové digestoře umístěné v naší živé kuchyni / shoroomu v Brně.

Nerezová digestoř Nerezová digestoř - detail

Výdejní linky

Výdejní linky pro moderní a efektivní systém servírování studených nebo teplých jídel. Vynikají svými funkčními a estetickými vlastnostmi, moderním vzhledem, dlouhodobou životností a spolehlivostí. Výdejní linky umožňují rychlý a dobře organizovaný zákaznický servis, atraktivní prezentaci nabízeného menu a zajišťují správnou teplotu skladovaných jídel.

Nerezový nábytek na míru

V případě, že Vám nevyhovují standardní produkty z našeho internetového obchodu, zadáváme do výroby i atypický nerezový nábytek. Zašlete nám Vaše požadavky na info@gastroform.cz a my Vám nerezový nábytek navrhneme přesně na míru, dle Vašeho přání. Parametry a návrh podoby nerezového nábytku do Vašeho gastronomického provozu můžete konzultovat s našimi odborníky, kteří mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Postup objednávky nerezového nábytku

V případě objednávky nerezového nábytku zašleme obratem k potvrzení okótovaný výkres, kupní smlouvu a zálohovou fakturu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o nábytek vyráběný na zakázku, před tím, než zakázku zadáme do výroby, požadujeme potvrzenou kupní smlouvu a uhrazenou zálohu. Termín dodání nerezového nábytku je cca 3 týdny od uhrazení min. 80 % částky a potvrzení kupní smlouvy.

Továrna na výrobu nerezového nábytku

Prohlédněte si fotogalerii z továrny, kde se nerezový nábytek vyrábí.

Továrna na výrobu nerezového nábytku [1] Továrna na výrobu nerezového nábytku [2]Továrna na výrobu nerezového nábytku [4] Továrna na výrobu nerezového nábytku [5]

Továrna na výrobu nerezového nábytku [6] Továrna na výrobu nerezového nábytku [7]

Ukázky technických výkresů

V následující fotogalerii si můžete prohlédnout ukázky technických výkresů, které jsou zasílány zákazníkovi ke schválení a následně slouží jako podklad pro výrobu.

Technický výkres: nerezový pracovní stůl

Technický výkres: nerezový vstupní mycí stůl s dřezem

Technický výkres: nerezový pracovní stůl, nerezové polička Tecnický výkres: nerezový pracovní stůl

Technický výkres: nerezový stůl s policí Technický výkres: podstavec pod vakuovou baličku