Varná technika - řada 900, 700, 600

Nabídka varné techniky značek MODULAR, KOGAST, GASZTROMETÁL - modulové řady 900, 700, 600. Sporáky, fritézy, vařiče těstovin, vodní lázně, grilovací desky, grily, smažicí pánve, varné kotle.

Varná technika pro profesionální gastronomii se dělí do několika modulových řad:

  • Řada 900 - vhodná pro většinu středních a větších gastronomických provozů - restaurace, hospody, nemocniční kuchyně, školní kuchyně.
  • Řada 700 - vhodná pro většinu menších a středních restaurací a kuchyní - nabízí pokročilé technologie a dostatek místa pro přípravu jídla.
  • Řada 600 - vhodná pro malá bistra, rychlá občerstvení a další provozy, kde se vaří v menším množství a kde se klade velký důraz na úsporu místa.

Číslo modulové řady de-facto znamená hloubku výrobku v milimetrech. Například tedy modulová řada 700 varné techniky jsou výrobky o hloubce 700mm a výšce typicky 900mm.

Varná technika MODULAR

Varná technika 900, 700 a 600 obsahuje výrobky: sporáky, fritézy, grilovací desky, vařiče těstovin, vodní lázně, grily. U modulových řad 900 a 700 najdete také varné kotle a smažicí pánve.

Stroje se vyrábí v elektrické i plynové variantě.

Autorizovaný prodej a servis

Naše firma GASTROFORM je autorizovaným obchodním a servisním partnerem výrobců varné techniky MODULAR, KOGAST a GASZTROMETÁL. Na zařízení zakoupené u naší firmy poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Nerezový nábytek k varné technice

V případě zájmu doplníme varnou techniku o nerezový nábytek na míruNerezový nábytek vyrábíme na zakázku, dle individuálních požadavků zákazníka a konkrétního gastronomického provozu.

V naší nabídce najdete nerezové digestoře, nerezové pracovní stoly, nerezové police, skřínky a regály, nerezové mycí stoly a dřezy, vyhřívané režony a další.

Varná technika MODULAR FUNCTION

Kompaktní, funkční a spolehlivé řešení pro nenáročné provozy. Řady 600 a 650 najdou uplatnění především v kuchyních bister, kaváren a snack barů, jejichž prostor je omezený a je potřeba efektivně využít každý milimetr.

Varná technika FUNCTION 700. 650 a 600 obsahuje elektrické a plynové sporáky s troubou se skleněnými nebo nerezovými dvířky nebo samostatné horní moduly bez trouby. Sklokeramické desky, vařiče těstovin, fritézy, vodní lázně, grilovací desky a grily jsou samostatné horní moduly, které lze doplnit o podstavec otevřený nebo uzavřený s dvířky. Můžete si tak sestavit blok varné techniky v jedinečném designu přesně dle potřeb Vašeho personálu i provozu.

 

varná technika MODULAR FUNCTION 700

 

Varná technika MODULAR PRATIKA

Varná technika řady PRATIKA byla navržena tak, aby v sobe dokázala zkombinovat optimální poměr ceny, kvality a výkonu. Příjemným bonusem je potom elegantní italský design.

Robustnost, ergonomie a vysoká kvalita použitých materiálů jsou zárukou spolehlivosti a dlouhé životnosti

Řada obsahuje velké množství variant modulárních zařízení, ze kterých je možné sestavit funkční, ergonomické a spolehlivé zázemí kuchyně pro méně i více náročné uživatele.

Varná technika PRATIKA je dostupná v modulové řadě 900 a 700 a obsahuje sporáky, fritézy, grilovací desky, vařiče těstovin, vodní lázně, grily a varné kotle.Varná technika MODULAR PRATIKA

 

Varná technika MODULAR PRATIKA

Varná technika MODULAR EMOTION - designová řada

Nejvyšší rada italského výrobce varné techniky MODULAR EMOTION reaguje na potřeby velmi náročných uživatelů. Řada EMOTION je kombinací vysoké míry efektivity, vysoce kvalitních materiálů, spolehlivosti, bezpečnosti a nejlepšího italského designu.

Díky široké škále produktů a typů provedení podstavců pro samostatné horní moduly lze poskládat různé kombinace a sestavit bloky varné techniky pro jakoukoliv kuchyni

Díky možnosti sestavy do varných bloku a jedinečnému designu je tato rada obzvláště vhodná pro otevřené kuchyně.

Varná technika EMOTION je dostupná v modulové řadě 900 a 700 a obsahuje sporáky, fritézy, grilovací desky, vařiče těstovin, vodní lázně, grily a varné kotle.

 

Varná technika MODULAR EMOTION