Chladící zařízení

V naší nabídce chladícího zařízení naleznete chladničky, mrazničky, chladicí a mrazicí stoly, výrobníky ledu, výrobníky ledu, saladety, minibary, ...

Chladící zařízení

Chladničky

Dodáváme chladničky pro gastronomické provozy - chladničky pro restaurace, cukrárny, kavárny. Široká nabídka rozměrů, provedení (nerez, prosklené či plné dveře, ...) a výkonu. Chladničky nerezové, chladničky prosklené, chladničky na ryby, speciální chladničky pro pekaře a cukráře, kombinované chladničky, profesionální a poloprofesionální chladničky Liebherr.

Mrazničky

Mrazničky a mrazicí pulty pro restaurace, školní kuchyně, cukrárny a kavárny. Mrazničky v nerezovém provedení o objemu až 1400 litrů, celá paleta profesionálních mrazniček Liebherr, či levnějších mrazniček pro méně náročné provozy.

Vinotéky - chladničky na víno

Speciální chladničky na víno - vinotéky. Pro restaurace a vinárny ve stylovém provedení pro zajištění správné teploty vína.

Výrobníky ledu

Dodáváme vysoce kvalitní výrobníky ledu značky SIMAG. V různých výkonech od 20Kg až po 500 Kg za 24 hodin. Výrobníky ledu pro kostkový led, kloboučkový led, šupinový led, velkokapacitní výrobníky a zásobníky ledu.

Chladicí a mrazicí stoly

Dodáváme chladicí stoly v celonerezovém provedení, popřípadě v provedení s prosklenými dveřmi. Speciální chladicí stoly pro pekaře a pro pizzerie. Mrazicí stoly linie 700 v několika různých provedeních.