Vybrané Reference - GASTROFORM

Restaurace Sluneční dvůr (Brno)

Restaurace Sluneční dvůr (Brno)
Období: 2017

Kompletní realizace restaurační kuchyně, jejíž součástí byly projekční práce (dispoziční řešení, instalace, 3D pohledy), dodávka a zapojení technologie a v neposlední řadě také proškolení personálu ke správné obsluze a údržbě strojů.

Fotografie z realizace

Realizace - restaurace Sluneční dvůrRealizace - restaurace Sluneční dvůrRealizace - restaurace Sluneční dvůr

Sluneční dvůr - varná technika KOGASTSluneční dvůr - chladicí technika RILLINGSluneční dvůr - myčka WINTERHALTER

Jídelna LUKE - BioVendor (Brno)

Jídelna LUKE - BioVendor (Brno)
Období: 2017

Jídelna LUKE se nachází v budově firmy BioVendor v Brně - Řečkovicích. Na pokrmech z poctivých a kvalitních surovin si pochutnají nejen zaměstnanci přilehlého průmyslového areálu, ale i široká veřejnost.

Na této zakázce se naše firma podílela od počátečního zpracování projektu až po finální realizaci. Na obrázcích níže si můžete prohlédnout, jak naše projekční oddělení vypracovalo vizualizaci kuchyně a výdejny jídel.

Vizualizace - jídelna Luke (budova BioVendor) Vizualizace - jídelna Luke (budova BioVendor)

Jídelna Sluneční dvůr (Brno)

Jídelna Sluneční dvůr (Brno)
Období: 2017

Projekce, dodávka a montáž gastro vybavení jídelny, která je dostupná široké veřejnosti a nachází se v areálu hotelu Sluneční dvůr na Přemyslově náměstí v Brně - Slatině. Pochutnáte si tu na poledním menu z české i zahraniční kuchyně, jehož příprava si zakládá na kvalitních a čerstvých surovinách.

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)
Období: 2017
 

V první polovině roku 2017 jsme projektovali a realizovali venkovní bar v malém luxusním hotelu na jihu Španělska, v provincii Alicante.

Nerezové komponenty baru byly kompletně vyrobeny na zakázku, dle naší precizní projektové dokumentace. Dále jsme bar vybavili kvalitní gastro technologií - univerzální chladnička, chladnička na víno, odšťavňovač ROBOT COUPE, výrobník ledu SIMAG, toustovač a sekáček KitchenAid, kotlík na polévku, vodní lázeň, vestavěná indukce do barové desky, stolní mixér VITAMIX, kombinovaný robot ROBOT COUPE.

Grilovat se v hotelu bude na kvalitním keramickém grilu BIG GREEN EGG velikosti LARGE. Součástí grilu je praktický dubový stůl a široká škála příslušenství.

Vizualizace - 3D pohledy baru

3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku

Fotografie - předání zakázky

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Detail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení desky nerezového baru

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)
Období: 2017
 

Projekce, dodávka a montáž gastro vybavení v nově vzniklé výrobně hranolek v Brně.

Nerezový nábytek vyrobený na zakázku - nerezové mycí stoly, pracovní stoly, vozíky pro gastronádoby s bramborami, velké nerezové dřezy, nerezová násypka. Dále jsme dodali kvalitní vakuovou baličku DISTFORM, můstkovou váhu, škrabku brambor GASZTROMETÁL, nerezový regál IN-FIX INOX s nosností až 800 kg a chladničky.

Výrobna hranolek - hlavní část Výrobna hranolek - vakuová balička a můstková váha Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek - škrabka na brambory Výrobna hranolek Výrobna hranolek Výrobna hranolek

Monogram Espresso Bar (Brno)

Monogram Espresso Bar (Brno)
Kontaktní osoba: Adam Neubauer
Období: 2017

Monogram je novým podnikem úspěšného českého baristy a několikanásobného vítěze soutěže Barista roku Adama Neubauera. Moderní espresso bar v centru Brna, zaměřený na výběrovou kávu, Vás nadchne perfektním šálkem kávy a příjemným interiérem.

Součástí dodávky gastro vybavení espreso baru byla nerezová pracovní deska se dřezem, nerezový podstolový modul se dřezem a volným prostorem pro myčku, dále regál INFIX, myčka nádobí WINTERHALTER UC-M, reversní osmóza Romatik, výrobník kloboučkového ledu SIMAG a nerezové chladničky.

Monogram Espresso Bar v BrněMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

Monogram Espresso BarMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

BM Vinařství (Tvrdonice)

BM Vinařství (Tvrdonice)
Období: 2017
 

Předmětem této zakázky byla realizace baru ve vinárně rodinného vinařství v Tvrdonicích. V rámci projektové dokumentace byly vypracovány 2D i 3D pohledy a instalace (elektro, ZTI). Veškerá technologie byla našimi servisními techniky dodána, nainstalována, personál byl proškolen k obsluze a údržbě strojů.

Součástí nerezového baru, který byl vyroben na míru, byla barová deska se dřezem a se zapuštěnou odkapní mřížkou a ostřikem na pivní sklenice, chladicí stůl se zásuvkami a koš a zásuvka na odklep kávy.

Součástí dodávky technologie byl výrobník kloboučkového ledu SIMAG, podstolová myčka nádobí WINTERHALTER, dvoupákový kávovar MCE FORMA, mlýnek na kávu FIORENZATO, výčepní zařízení, naražeč na pivo a limonádu, kuchyňská baterie atd.

Reference - realizace baru ve vinárněReference - realizace baru ve vinárněReference - realizace baru ve vinárně - detail dřezuReference - realizace baru ve vinárně - výčepReference - realizace baru ve vinárně