Příslušenství ke konvektomatům Retigo

Disponovat širokým sortimentem příslušenství, které je nezbytné pro pohodlný provoz konvektomatů RETIGO, je pro nás samozřejmostí.

Při výběru vhodného příslušenství Vám ochotně poradíme tak, aby jeho složení odpovídalo druhu provozu a Vy jste tak koupili pouze příslušenství, které využijete.

Nepostradatelnými doplňky každého konvektomatu RETIGO jsou podstavce, stolky, zavážecí vozíky (obyčejné i banketové), konzoly pro uchycení modelu 623 na zeď, termoobaly pro banketní systémy apod. Rozmanitost těchto výrobků je velká a záleží pouze na Vašich požadavcích.

Gastronádoby

Dále v nabídce příslušenství najdete gastronádoby. Kromě klasických nerezových gastronádob v nejrůznějším provedení a velikostech máme k dispozici i speciální gastronádoby:

  • Retigo Express Grill / Grill / Diagonal Grill - Teflonové rošty vyvinuté speciálně pro grilování nejrůznějších masitých či zeleninových pokrmů. Vhodné pro grilování vepřových, hovězích nebo kuřecích steaků, ryb a další druhy mas.
  • Retigo Frit - Speciální fritovací koš určený pro smažení příloh v konvektomatu, např. bramborových hranolek. kroket, amerických brambor, bramborových dukátků apod.
  • Retigo Snack - Jedná se o teflonový plech s kulatými prolisy, díky jehož tloušťce a povrchu zde dochází k dokonalé distribuci tepla a k jedinečným výsledkům ve velmi krátkém čase. Vhodné na sázená vejce, omelety, lívance nebo koláčky.
  • Retigo Bake - Speciální gastronádoba pro pečení nejrůznějších pekařských výrobků, rozpékání mražených polotovarů, smažení a opékání
  • Vložky na knedlíky
  • Rošty na kuřata
  • Nerezové rošty

Dále nabízíme smaltované gastronádoby a cukrářské plechy, které jsou vhodné nejen k pečení pečiva a koláčů, třených těst, kynutých těst, ale i smažení a zapékání.

Gastronádoby Retigo Speciální gastronádoby Retigo

Olejová pistole

Olejová pistole je chytré příslušenství, které vám uspoří až 2/3 nákladů spojených se spotřebou tuku při vaření, resp. smažení v konvektomatu. Díky úzké trysce jste schopni perfektně pokrýt pokrm velmi slabou vrstvou tuku a zabezpečit krásné zbarvení smažené potraviny při minimální spotřebě. Smažená potravina není nasáklá tukem a je tedy i "zdravější". Nejen, že použitím olejové pistole snížíte spotřebu tuků, zároveň také zkrátíte čas přípravy a ušetříte finanční prostředky.

Chemie

Nezbytnou součástí práce s konvektomaty a dalším zařízením je i jeho údržba a čištění. Veškeré čisticí prostředky pro automatické mytí, ruční mytí, odvápnění, odmaštění apod. máme neustále skladem. Chemii můžete objednávat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho internetového obchodu PROFIKUCHYNĚ.

 

  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC
  • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business