Katalog vakuových baliček

Na našem internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ si můžete v kategorii vakuových baliček prohlédnout sortiment nejprodávanějších výrobků. Pokud si nevyberete, kontaktujte naše obchodní oddělení, které pro Vás vypracuje nabídku přesně na míru Vašim požadavkům.

Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Nemůžete přečíst? Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Vakuové baličky

Vakuování potravin přináší do moderní gastronomie nové trendy a postupy, které umožňují hygieničtější a komfortnější práci se surovinami. Při správném používání dokáže vakuová balička v komerčním gastronomickém provozu uspořit nemalé množství času i peněz. Proto poptávka po vakuových baličkách neustále stoupá.

Profesionální vakuovačky na potraviny z naší nabídky jsou vhodné pro restauracespecializované prodejny uzenin a sýrů, prodejny lahůdek, řeznictvísupermarkety, školní jídelny, apod.

V našem sortimentu naleznete široký výběr vakuových baliček od menších modelů až po vetší průmyslové balicí stroje. Kompletní nabídku vakuových baliček si můžete prohlédnout na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ v kategorii - Vakuové baličky.

Naše firma GASTROFORM je servisním a obchodním partnerem španělského výrobce vakuových baliček iSensor DISTFORM a švýcarského výrobce VAC-STAR. Na veškeré zařízení dodané naší firmou zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Vakuové sáčky

Vakuové sáčky z naší nabídky jsou vyrobené k kvalitního a zdravotně nezávadného PA/PE materiálu. V nabídce máme vakuové sáčky hladké (pro komorové vakuovačky) a vakuové sáčky vroubkované (pro vakuovačky s externím sáním). Více o sáčcích na vakuování zde.

Komorové nebo externí vakuování?

Vakuové baličky s externím sáním umožňují balit pouze suché produkty v pevném anebo tuhém skupenství. Technologie vzduch odsaje přímo ze sáčku s produktem a v případě, že by v sáčku byla i tekutina (např. voda, tekutá ochucovadla, krev v mase apod.), tato tekutina by byla odsátá spolu se vzduchem. Pro externí vakuování jsou potřeba vroubkované vakuovací sáčky, které ale není možné použít pro účely vaření ve vakuu.

Naopak komorové vakuové baličky mohou být použity pro balení jakýchkoli surovin, ať již jsou v pevném, měkkém nebo tekutém stavu. Tento způsob neodsává vzduch přímo ze sáčku, tak jako je tomu u vakuových baliček s externím sáním. Jakmile se zavře poklop a komora se uzavře, nejprve se po nastavenou dobu odsává vzduch z komory a následně se zavaří vakuovací sáček. Dobu sání a dobu zavaření sáčku můžete u vakuové baličky nakonfigurovat a uložit do předsnastaveného programu.

Komorové vakuové baličky - stolní

Vakuové baličky DISTFORM - stolní

Profesionální vakuové baličky, které disponují takovým sacím výkonem, aby splňovaly nároky na komerční použití. Díky komorového sání lze použít hladké vakuové sáčky, které jsou výrazně levnější než sáčky vroubkované, které jsou naopak nutné pro externí vakuování.

Zobrazit nabídku stolních komorových vakuových baliček na e-shopu.

Komorové vakuové baličky - mobilní, pojízdné

Vakuové baličky DISTFORM - mobilní

Komorové vakuové baličky pojízdné jsou vhodné pro středně velké podnikyKomorové vakuové baličky s pojezdem jsou vhodné např. pro průmyslové balení v uzenářských závodech, ve výrobnách sýrů a distribučních potravinových centrech.

Zobrazit nabídku mobilních komorových vakuových baliček na e-shopu.

Průmyslové vakuové balicí stroje

Vakuové baličky určené pro průmyslové balení vynikají vysokou kvalitou použitých materiálů, extrémně vysokou produktivitou a excelentní technickou výbavou. 

Vakuové baličky s externím sáním

Vakuové baličky s externím sáním uspokojí potřeby od malých domácností až po supermarkety, menší restaurace a maloobchody. Vakuové baličky s externím sáním jsou vhodné pro menší gastronomické provozy a pro začínající podnikatele s nízkou kapacitou.

Vakuové baličky s externím sáním umožňují balit pouze suché produkty v pevném a tuhém skupenství. Nelze s nimi balit tekutiny. Tekutina by byla ze sáčku odsáta spolu se vzduchem. Vakuové baličky s externím sáním lze používat pouze v kombinaci s vroubkovanými sáčky, nikoliv hladkými.

 

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business