Pece horkovzdušné, pekařské, na pizzu

Naši kompletní nabídku pecí naleznete na internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Horkovzdušné pece MODULAR

Horkovzdušné trouby MODULAR jsou ideálním řešením pro kavárny, bistra a malé restaurace k přípravě široké škály teplých pokrmů. Trouby jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli, vybavené komorou se zaoblenými rohy a ergonomickým madlem. Mechanické ovládání umožňuje jednoduché navolení teploty od 0 - 300°C. Mechanické nebo digitální ovládání (dle zvoleného modelu trouby) umožňuje jednoduché nastavení teploty od 0 do 300 °C.

Naše firma je autorizovaný prodejním a servisním partnerem značky MODULAR. Na zařízení zakoupené u naší firmy poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Nabídku horkovzdušných pecí MODUALR najdete na našem e-shopu PROFI KUCHYNĚ.

Horkovzdušné pece MODULAR

 

Pekařské pece RETIGO Delimaster

Nabízíme kompletní vybavení pro pekárny. Pro pekárny nabízíme zejména pekařské pece Retigo Delimaster. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné pekařské pece - tu k Vám dopravíme a odborně zapojíme. Obsluhu pekařské pece zaškolíme a ukážeme jak s pecí bezpečně a efektivně manipulovat. O bezproblémový chod a pravidelnou údržbu Vaší pece se postará náš servis.

Univerzální pece

Elektrické dvoupatrové a třípatrové pece na pečení. Univerzální pece s vnitřním rozměrem uzpůsobeném pro pečení s plechy gastronomické normy GN 2/1. Pro více informací nás kontaktujte.

Pece na pizzu

Pece na pizzuPece na pizzu

Dodáváme profesionální pece na pizzu značky PIZZAGROUP. Jednokomorové a dvoukomorové pece pro pečení 6x pizza o průměru 33cm v jedné komoře. Mechanické i digitální ovládání pecí na pizzu, příslušenství. Široká modelová řada. Pece na pizzu si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ, popřípadě kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC