Kuchyňské roboty

Dodáváme kompletní sortiment kuchyňských strojů. Stačí si jen vybrat - univerzální kuchyňské roboty, univerzální roboty stolní, mixéry, stroje na zpracování těsta, kráječe chleba a knedlíků, stroje na zpracování zeleniny, stroje na zpracování masa, lisy a odšťavňovače, blixery, ...

Naši kompletní nabídku kuchyňských strojů naleznete na internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Univerzální kuchyňské roboty

Univerzální kuchyňské roboty

Nabízíme celou řadu univerzálních kuchyňských robotů značek SPAR, ALBA, TEDDY a KitchenAid.

Nejprodávanější univerzální kuchyňské roboty z naší nabídky si můžete prohlédnout a objednat na internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ v kategorii Univerzální kuchyňské roboty.

Mixéry

Ruční ponorné mixéryRuční ponorné mixéry Robot Coupe

Profesionální ruční ponorné mixéry Robot Coupe a stolní mixéry včetně příslušenství si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě v kategorii Mixéry.

Stroje na zpracování těsta

Dodáváme kompletní sortiment vysoce výkonných strojů na zpracování těsta. Hnětače a šlehače pro pekárny, hnětače pro pizzerie, děličky těsta.

Více o strojích na zpracování těsta zde.

Kráječe chleba a knedlíků

Na český trh dodáváme kráječe chleba, vek a knedlíků GASZTROMETÁL, které vynikají vysokou kvalitou zpracování, jednoduchým ovládáním a nízkou cenou.

krajec-chleba-ksza.jpg

Kráječ chleba ve a knedlíků KSZA dovoluje krájet plátky o síle 15mm. Kráječ chleba vek a knedlíků si můžete online objednat v našem katalogu.

Stroje na zpracování zeleniny

Škrabky brambor GASZTROMETÁL

Na český trh dodáváme škrabky brambor GASZTROMETÁL, které nabízíme v několika výkonnostních verzích. Tyto škrabky brambor se vyznačují vysokou kvalitou provedení, oproti konkurenčním výrobkům i nižší cenou a krátkými dodacími lhůtami. Škrabky brambor GASZTROMETÁL si můžete prohlédnout zde.

Krouhač zeleniny CL 50Krouhání zeleniny

Dále v naší nabídce strojů na zpracování zeleniny najdete celou produktovou řadu krouhačů zeleniny Cobot Coupe. Nejprodávanější část z této produktové řady naleznete na našem internetovém obchodě v kategorii krouhače zeleniny.

Stroje na zpracování masa

Nabízíme kompletní sortiment pro řezníky a další gastronomické provozy, kde je zapotřebí profesionální techniky na zpracovávání masa.

  • Naklepávače a nudličkovače
  • Mlýnky na maso
  • Kutry stolní i velkokapacitní
  • Míchačky směsí
  • Hydraulické plničky
  • Ruční tvarovačky masových směsí
  • Pásové pily a další

Více o strojích na zpracování masa zde.

Lisy a odšťavňovače

Lisy a odštavňovačeLisy a odštavňovačeLisy a odštavňovače

Nabízíme barové mixéry, lisy citrusů a odšťavňovače pro bary, restaurace, cukrárny a kavárny, rychlá občerstvení.

Blixery

Blixery Robot Coupe kombinují funkci mixéru a kutru a umožňují díky speciálnímu noži a stěrkám víka a nádoby dokonalé rozmělnění surovin. Použití je proto vhodné především do nemocnic, kojeneckých ústavů, ÚSP, jeslí apod., tedy všude tam, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu tekuté a polotekuté stravy. Zařízení je vybaveno motorovou brzdou, magnetickou bezpečnostní pojiskou a pulsním tlačítkem, které dovoluje větší přesnost zpracování. Díky průhlednému víku nádoby s otvorem lze přidávat za chodu další ingredience. Naši nabídku blixerů naleznete zde.

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC