Služby v oboru gastronomie

Naše firma nabízí komplexní služby v oboru gastronomie. Našim zákazníkům kuchyni navrhneme, zařízení dodáme a odborně zapojíme, následně zaškolíme personál a staráme se o záruční i pozáruční servis dodaných gastronomických zařízení.

Naše firma se primárně zabývá prodejem vybavení pro gastronomii. Komplexní projekty a realizace však řešíme od A-Z tak, abychom byli schopni kvalitně zajistit všechny stupně přípravy a realizace velkokuchyně.

Komplexní projekt pak začíná u našich odborníků, kteří sestaví program gastronomického vybavení přesně dle požadavků klienta a v souladu s potřebnými normami. Poté vše pokračuje do projekční kanceláře, kde zpracujeme projektovou dokumentaci nové kuchyně. Podle této dokumentace pak probíhá zapojení a instalace dodaných zařízení. V závěrečné fázi proškolíme obsluhu tak, aby byla schopna kvalifikovaně, efektivně a bezpečně nové zařízení používat. Finálně pak zajišťujeme záruční a pozáruční servis dodaného gastronomického vybavení.

Přečtěte si více o naší projekční činnosti v oboru velkokuchyní, poradenství v oboru gastronomických technologií, prodeji gastro zařízení, školení obsluhyservisu gastro zařízení nebo o prezentacích s živým vařením v našem školicím středisku v Brně.

Servisní vozidlo Gastroform

Velkokuchyně od projektu po realizaci

Příklad připravené projektové dokumentace a fotografie ze zapojení kuchyně našimi servisními techniky:

Studie provozu

rozmístění technologie

Projekt plynových přípojek

Projekt elektro přípojek

Projekt ZTI

3D projekt

Vizualizace jídelny

Vizualizace kuchyně

Vizualizace varného bloku

Fotografie jídelny

Fotografie varného bloku

Fotografie kuchyně

Fotografie kuchyně