Gastro technika, zařízení pro gastronomii

Firma GASTROFORM je dodavatelem vybavení pro gastronomii. V našem portfoliu naleznete produkty pro širokou škálu gastronomických provozů. Poradíme Vám s výběrem toho správného zařízení a postaráme se o jeho dopravu a instalaci. K dodávanému zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Gastronomické vybavení

Konvektomaty

Konvektomaty

Konvektomaty jsou v současné době centrem moderní kuchyně. Ve většině případů, kdy naše firma řeší výstavbu nové kuchyně, jde především o dodávku konvektomatu, ve kterém kuchaři vykouzlí velké množství chutných a zdravých jídel. Konvektomat je moderní, úsporné a chytré zařízení, které by nemělo chybět v žádné kuchyni. Naše firma dodává konvektomaty značky Retigo.

Prohlédněte si naši nabídku konvektomatů.

Varná technika

Gastronomické vybavení - Varná technika

Kvalitní varná technika je nedílnou součástí každé kuchyně. V naší nabídce naleznete kompletní řadu varné techniky modulové řady 600, 700 a 900 a 1100 (hloubka stroje v mm). Jedná se především o Varné kotle, Smažicí pánve, Fritézy, Varné stoličky, Elektrické sporáky, Plynové sporáky, Elektrické a plynové grilovací desky, Lávové grily, Indukční a sklokeramické sporáky, Pracovní desky, Podestavby, Smažící pánve, Teplé a neutrální moduly, Vařiče těstovin, Vodní lázně, jejich doplňky a příslušenství. Varnou techniku dodává naše firma od značek GASZTROMETÁL, KOGAST, MODULAR.

Chladicí zařízení

Chladící zařízení

Nabízíme kompletní sortiment chladícího zařízení pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, řeznictví, pizzerie, ...
Naše nabídka čítá především Chladničky, Mrazničky, Minibary, Pultové mrazničky bílé, Chladničky nerezové, Chladničky prosklené, Chladničky pro pekaře, Chladničky na ryby, Mrazničky nerezové, Chladničky kombinované, Chladící stoly, Chladící stoly prosklené, Chladící stoly pro pekaře, Chladící stoly pro pizzerie, Chladicí vitríny pro pizzerie, Saladety, Mrazící stoly, Šokové zchlazovače a zmrazovače, Vinotéky, Chladiče nápojů.
Dodáváme výrobky a příslušenství značek LIEBHERR, SINCOLD a DORAMETAL.
Více se o naší nabídce chladícího zařízení dozvíte zde.

 

Šokové zchlazovače a zmrazovače

Šokové zchlazovače

V naší nabídce naleznete škálu strojů pro šokové zchlazování a zmrazování pokrmů, které jsou schopny šokově zchladit/zmrazit pokrmy o váze pět kilogramů až několik set kilogramů.

Chladící vitríny

Chladící vitríny - gastronomické vybavení

Dodáváme chladicí vitríny pro jídelny, cukrárny a kavárny. Zakázková výroba chladicích vitrín na míru, designové chladicí vitríny pro cukrárny. Stolní a obslužné chladicí vitríny.

Přeprava stravy

Přeprava stravy

Termoporty BLANCO a MELFORM, zařízení pro přepravu stravy včetně příslušenství, speciální termoporty na pizzu, termovárnice a jídlonosiče.

Myčky skla a nádobí, mycí chemie

Myčky nádobí

Profesionální myčky značek Winterhalter a IME. Myčky nádobí, myčky skla, průchozí myčky nádobí, myčky na černé nádobí, automatické mycí stroje, příslušenství a mycí chemie.
Profesionální myčky nádobí vynikají především krátkým mycím cyklem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností, úsporou vody.

Pece na pizzu, pekařské pece a kynárny

Univerzální horkovzdušné pece, pece ne pizzu, speciální pekařské a cukrářské pece, kynárny. Kvalitní celonerezové provedení. Značky: Retigo, PizzaGroup, Emax, ...

Kuchyňské roboty

Malé i velké kuchyňské roboty - univerzální roboty SPAR, stolní roboty KitchenAid,
Chytrý multifunkční nerezový robot značky GASZTROMETÁL pro zpracování zeleniny, ovoce a dalších potravin, strouhání strouhanky, ořechů apod., výrobu nudliček a hranolků, výrobu plátků 0,1-8 mm silných, pasírování, strouhání měkkého sýru, tvarohu, vařené zeleniny ...
Kráječe chleba, vek a knedlíků za bezkonkurenční cenu, vynikající především snadnou obsluhou a spolehlivým provozem.

Nářezové stroje

Nářezové stroje pro obchody, řeznictví a kuchyně. Značky BECKERS, Ardes, Eurotec Riga a další.

Kávovary a překapávače

Kávovary a překapávače pro restaurace, kavárny, jídelny a kancelářeské prostory. Kávovary pro přípravu espresso kávy, instantní zařízení pro přípravu několika druhů kávy, horké čokolády, čaje.
Čajovary, kávovary a mlékovary, výrobníky horké vody pro jídelny, školní kuchyně, bankety, ...

Škrabky brambor a kořenové zeleniny

Nerezové škrabky brambor na 5 kg, 10 kg a 20 kg brambor. Bezkonkurenční cena a provedení. Ideální pro školní kuchyně, restaurace a hotely.

Výčepní zařízení

Přenosné chlazení piva a nápojů, sodobary pro přípravu chlazené perlivé vody. Sodobary jsou ideálním zařízením pro kanceláře, školy, jídelny, továrny a další prostory, kde je potřeba zajistit pitný režim zaměstnanců. Sodobar vyrábí chutnou chlazenou a perlivou vodu z obyčejné kohoutkové vody za použití filtru a CO2. Díky tomu můžete zvýšit komfort pracovního prostředí a snížit náklady na nákup balené vody. 

Výrobníky ledu

Široká nabídka strojů na výrobu ledu. Výrobníky ledu pro kostkový led, kloboučkový led, šupinkový led. Výkon výrobníků ledu od 20 kg - 500 kg za 24 hodin. Doplňkové příslušenství pro výrobníky ledu, zásobníky na led.

Stroje na zpracování masa

Profesionální zařízení na zpracování masa - nabízíme Vám nejrůznější strojové pomocníky při zpracování masa a výrobě masných produktů - výroba, míchání a plnění masových směsí, řezání, mletí masa, atd. S tím vším Vám pomohou ušetřit práci a čas stroje od nás. Výběr zařízení od drobné hodinové produkce až po několikatunový výkon zpracování masa.
Naklepávače a nudličkovače, Řezačky masa do kuchyní, Kutry, Míchačky směsí, Stolní kutry, Hydraulické plničky, Ruční tvarovačky masových směsí, Pásové pily, Řezačky masa velkokapacitní.

Stroje na zpracování těsta

Speciální stroje pro pekárny a restaurační kuchyně. Stroje pro rovnoměrné rozdělování těsta, hnětače a šlehače, speciální hnětače pro pizzerie.

Vzduchotechnika

Zakázková výroba vzduchotechniky pro velkokuchyně. Výroba digestoří přesně na míru dodávanému gastronomickému vybavení.

Zakázková výroba nerezového nábytku

Při realizaci nové kuchyně nebo rekonstrukci starší kuchyně provedeme vyměření prostoru kuchyně a podle potřeby navrhneme a vyrobíme nerezový nábytek přesně na míru tak, aby vyhovoval Vašim potřebám a hygienickým normám.

Gastronádoby

Velikosti a hloubky gastronádob

 • GN 2/1 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 1/1 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 2/3 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 1/2 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 1/3 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 2/4 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150 mm
 • GN 1/4 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 2/8 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150 mm
 • GN 1/6 hloubky: 20, 40, 65, 100, 150, 200 mm
 • GN 1/9 hloubky: 65, 100 mm

Materiály gastronádob

 • nerezové gastronádoby
 • smaltované
 • s teflonovým povrchem
 • polykarbonátové gastronádoby
 • polypropylenové
 • porcelánové

Druhy gastronádob

 • bez držadel
 • se zasouvacími držadly
 • na zmrzlinu
 • plné či děrované
 • gastronádoby na vakuování

Příslušenství

 • víka na gastronádoby všech materiálů (s výřezy, s vodotěsným silikonovým těsněním)
 • děrovaná dna do gastronádob
 • víka zmrzlinová
 • víka k vakuování

 

 • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business
 • Gastronádoby