7 důvodů, proč si koupit konvektomat

Úspora vařením v páře

Při tradičním vaření ve vodě ztrácí pokrm váhu, čerstvou barvu, velké množství minerálních látek a vitamínů. Naopak při použití parního režimu konvektomatu jsou všechny výživné hodnoty, váha a barva pokrmu zachovány.

Více...
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Nemůžete přečíst? Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Konvektomaty - Prodej a servis

Konvektomat je v současnosti centrum moderní kuchyně. Jedná se o chytrý multifunkční přístroj, který se hodí do každé kuchyně. Profesionálové jej hodnotí především pro výslednou kvalitu pokrmů a jeho výjimečné vlastnosti. Naše firma pro své zákazníky poskytuje poradenství při výběru konvektomatu, jeho dodávku, instalaci, zaškolení obsluhy a následný záruční i pozáruční servis.

Konvektomat je chytré a univerzální multifunkční zařízení pro přípravu jídel, který umožňuje připravit kompletní menu. Potraviny v něm lze tepelně zpracovávat vařením v páře, dušením, pečením, smažením či grilováním. Navíc je možno konvektomat použít i pro rychlé rozmrazování, regeneraci potravin, kynáru, zavařování, sušení ovoce či další technologické postupy. Všechny tyto režimy jsou programovatelné a proces probíhá nezávisle na obsluze.

V naší nabídce naleznete pouze konvektomaty tradičního českého výrobce Retigo.

Nová generace konvektomatů RETIGO VISION

Lepší pokrmy, úspora nákladů

Konvektomat Retigo v kuchyni nahradí celou řadu varného velkokuchyňského zařízení a ušetří velké množství peněz při úspoře vody, plynu, elektřiny, tuků a hmotnosti připravovaných surovin. Díky tomu má konvektomat velmi pozitivní vliv na ekonomiku podniku.

Pro lepší přípravu surovin můžete kromě páry využít i speciální programy pro nízkoteplotní pečení přes noc. Díky tomuto programu ušetří restaurace jednu pracovní sílu v kuchyni, o komfortu práce a využití přístroje na 100 % nemluvě.

Konvektomat Retigo má další desítky výhod a chytrých funkcí, které Vás nadchnou - ať už jste kuchař, majitel podniku a nebo nadšenec, který si chce pořídit nejmenší konvektomat do domácnosti. Některé z těchto výhod prezentujeme na našich interaktivních prezentacích (aktuální termíny prezentací najdete zde).

Proč jsou konvektomaty Retigo tou správnou volbou?

 1. Oproti levným konvektomatům jsou konvektomaty Retigo kompletně vyrobené z nerezové oceli a jsou masivní konstrukce vhodné pro profesionální provozy.
 2. Konvektomaty Retigo jsou vybaveny silnou izolační vrstvou, díky které šetříte teplo a nevytápíte samotnou kuchyni. Levné konvektomaty disponují pouze slabou izolační vrstvou, díky které provozovatel provaří opravdu velké množství elektrické energie nadarmo. Cenový rozdíl mezi levným konvektomatem a kvalitním konvektomatem Retigo se tak smaže již během prvního roku provozu.
 3. Konvektomaty Retigo disponují chytrým ovládacím softwarem, který se neustále vyvíjí. Naše firma pro své zákazníky v rámci servisních prohlídek tento software automaticky aktualizuje a udržuje tak konvektomat s nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.
 4. Retigo je tradiční český výrobce z Rožnova pod Radhoštěm, konvektomaty vyrábí od roku 1993 a patří ke světové špičce na poli inovací. Například jako první použilo Retigo ve svých konvektomatech uživatelsky přívětivé dotykové ovládací panely. 
 5. Retigo je dobrá investice do budoucna. Díky nízkým nákladům a rychlé dostupnosti náhradních dílů pak i pozáruční servis není tak finančně náročný, jako u zahraničních značek konvektomatů.

Konvektomat Retigo od firmy GASTROFORM

Hledáte spolehlivého dodavatele konvektomatu či jiného velkokuchyňského zařízení? Nabízíme precizní přístup, kvalitní výrobky a zkušenosti. Dodáme Vám jak konvektomat, tak celou komerční kuchyni na klíč. Neváhejte se na nás obrátit.

Proč spolupracovat s námi?

 • Vlastní servisní technici proškoleni ve výrobním závodě
 • Soustředíme se pouze na jednu značku konvektomatů – díky tomu jsme schopni zajistit odborné školení vlastních zaměstnanců
 • Rychlý servis díky zkušenostem a vlastnímu skladu náhradních dílů
 • Autorizovaný servisní a obchodní partner firmy Retigo
 • Záruka 24 měsíců
 • Centrála firmy, servisní a školící centrum v Brně, pobočka v Havlíčkově Brodě
 • Expresní dodávka mycí chemie a příslušenství
 • Na trhu velkokuchyňských zařízení působíme od roku 1997
 • Stovky spokojených zákazníků, kteří používají konvektomat dodaný a servisovaný naši firmou
 • Záruční i pozáruční servis na vysoké úrovni
 • Od roku 2014 je v provozu nové školící středisko v Brně pro prezentaci nových postupů

Ke konvektomatům poskytujeme našim zákazníkům kompletní servis. Počínaje od poradenství s výběrem toho správného konvektomatu pro váš gastronomický provoz, přes dodávku a zapojení až po důkladné zaškolení vašich pracovníků a precizní záruční a pozáruční servis konvektomatů.

Naše firma má s konvektomaty dlouholetou zkušenost a stovky spokojených a věrných zákazníků. Domluvte si s námi schůzku, předvedeme Vám referenční zakázky, ukážeme Vám ostrý provoz a přesvědčíme Vás o tom, proč je pro Vás výhodné spolupracovat právě s námi.

V roce 2014 vzniklo nové školicí středisko v naší zrekonstruované budově v Brně. Na interaktivních prezentacích kuchaři seznamují návštěvníky s trendy v gastronomii a novými postupy. Veškeré ukázky probíhají na praktických příkladech vaření v konvektomatu. Aktuální termíny prezentací zobrazíte zde

Konvektomat Retigo Vision

 • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály
 • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC