Nářezové stroje

Nabízíme širokou paletu nářezových strojů pro provozy s nízkou i velmi vysokou zátěží. V naší nabídce najdete gravitační, vertikální a stylové manuální nářezové stroje vysoké kvality včetně kompletní palety příslušenství.

Nářezové stroje, které jsou vyráběny v tradiční italské továrně, dodáváme na český trh od roku 2005. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, dlouhou životností a přesným vedením kotouče pro precizní krájení surovin.

Profesionální nářezové stroje

Naše firma je přímým dovozcem profesionálních nářezových strojů z Itálie. K námi dodávaným nářezovým strojům poskytujeme záruční a pozáruční servis, dodávku náhradních dílů a příslušenství - kompatibilních řezných kotoučů.

Nejprodávanější nářezové stroje naleznete v našem katalogu na webu PROFIKUCHYNĚ, kde si můžete nářezové stroje pohodlně objednat. Se specifickými požadavky na nářezové stroje kontaktujte naše obchodní oddělení, které pro Vás ochotně vypracuje nabídku.

Gravitační nářezové stroje

Gravitační nářezový stroj

Nejprodávanější profesionální gravitační nářezové stroje s velikostí řezného kotouče 220mm, 250mm, 275mm a 300mm držíme trvale skladem ihned k dodání. Tyto stroje se vyznačují vysokým výkonem, možností nepřetržitého provozu a přesným vedením kotouče. K nářezovým strojům poskytujeme odborný záruční i pozáruční servis a dodávku kompatibilních náhradních kotoučů.

Vertikální nářezové stroje 

Vertikální nářezový stroj

Vertikální nářezové stroje se vyznačují maximálně přesným řezem krájené suroviny. Proto se hodí především pro krájení větších šunek (mortadella, Jamón serrano, Prošuto či pršut) nebo masa.

Mezi nejprodávanější vertikální nářezové stroje patří model P 370TS-V, která je vhodný na krájení sušené parmské šunky a navíc zaujme svojí příznivou cenou.

Manuální nářezové stroje 


Manuální nářezové stroje typu Berkell

Tradiční manuální nářezové stroje typu Berkell zaujmou svým krásným designem a jsou vítaným doplňkem pro prodejny uzenin či luxusní restaurace. Manuální nářezové stroje s velikostí kotouče 300mm, podstavcem a květinovým ovládacím kolem stojí cca 80.000 Kč bez DPH 

V případě dotazů ohledně nářezových strojů nás kontaktujte na čísle 603 821 268 nebo 546 223 099, popřípadě e-mailem