Rychlopec Lainox Oracle - řešení pro Fast Food

Lainox ORACLE

 

Když musí být vše rychle, potřebujete konvektomat, který může udělat víc, než jen uvařit vynikající pokrmy. S ORACLE je vše rychlejší. Od instalace po servis zákazníkovi.

Tvorba, aktualizace a správa menu, expresní služba, školení zaměstnanců, čištění a údržba.

Výkon a rychlost pro všechny potřeby vaření a křupavé pečení, pro dosažení vždy chutného jídla díky třem typům ohřevu.

IMPINGEMENT - Výkon až 3000 W zaručuje vynikající křupavé opečení

KONVEKCE - Teplota od 95°C do 270°C s nastavitelnou rychlostí ventilátoru

MIKROVLNY - Výkon až 2000 W pro rychlý ohřev a kratší dobu tepelné úpravy

 

ORACLE je optimálním řešením pro ty, kteří hledají kompaktní, ale vysoce výkonný konvektomat. Díky rozhraní Touchscreen a množství přednastavených receptů stačí jednoduše se dotknout požadované ikony pro spuštění varného procesu.


MINIMÁLNÍ PROSTOROVÉ NÁROKY, OPTIMALIZOVANÁ VARNÁ KOMORA - Přizpůsobí se pracovnímu stolu o hloubce 70 cm a může pojmout pizzu širokou až 30 cm.

NASTAVITELNÝ DISPLEJ - ORACLE obsahuje přizpůsobitelné menu založené na obrázcích, které eliminuje jazykové a chápací bariéry, stejně jako 7“ dotykový displej, který usnadňuje používání.

PŘIPOJENO - Standardní připojení WiFi, Ethernet a USB.

ČISTÝ V KRÁTKÉM OKAMŽIKU - Díky speciálním nepřilnavým ochranám, které jsou standardně instalovány ve varném prostoru a pro rychlé chlazení, lze ORACLE na konci dne rychle vyčistit.

ŽÁDNÉ DODATEČNÉ VÝDAJE - Pro vaření nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje. Lze používat kovové nádobí.

PLUG & PLAY - ORACLE lze rychle nainstalovat v jakémkoli prostředí, a to i v oblastech, které jsou pro veřejnost viditelné. Jedná se o Plug & Play, připojíte zástrčku a můžete okamžitě začít s tepelnou úpravou, protože nevyžaduje sací systémy