HotmixPro - Profesionální termický mixér s chlazením

Rádi servírujete svým hostům maximálně kvalitní pokrmy? Snažíte se vždy uspokojit i ty nejnáročnější chuťové pohárky? Nebojíte se experimentování? HotmixPRO je kulinářský produkt nejvyšší úrovně, který si oblíbili i šéfkuchaři michelinských restaurací.

HotmixPRO - nová dimenze vaření

Naše firma GASTROFORM je autorizovaným obchodním a servisním partnerem italského výrobce profesionálních tepelných a chladicích mixérů HotmixPRO. Na zařízení zakoupené u naší firmy poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Stáhněte si prospekt HotmixPRO zde.

Jedinečný gurmánský zážitek

Profesionální tepelný a chladicí mixér Hotmixpro je inovativní multifunkční zařízení se speciálním ostřím, navržené za účelem fungování jako mixér a sekáček v jednom. Dokáže zpracovat jakoukoli tekutinu či ingredienci v pevném stavu. Funkce mixéru a sekáčku jsou dále doplněny o systém ohřevu / chlazení, jenž umožňuje připravovat jakákoliv jídla v rozmezí teplot od -24°C do 190°C za stálého mixování rychlostí až 16.000 otáček za minutu.

HotmixPRO tak dokáže míchat, mixovat, nasekat, zkapalnit, nebo emulgovat jakoukoliv surovinu během velmi krátkého času. V míse z nerezové oceli je možné zpracovat suroviny o objemu 2 až 5 litrů dle konkrétního modelu.

Inovativní technologie, mimořádný výkon, neomezené možnosti přípravy pokrmů a v neposlední řadě funkční design. To je profesionální mixér HotmixPRO.

Vaření v tepelném a chladicím mixéru HotmixPRO

 

Díky 26 různým rychlostem přístroje HotmixPRO a výkonnému motoru mohou být funkce jako např. mixování či sekání provedeny rychleji, než dokáží běžně dostupné přístroje, a to bez újmy na kvalitě, chuti i vlastnosti suroviny. Dosažená vysoká rychlost výrazně zkracuje dobu zpracování a vysoká kvalita zpracovaných surovin uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

HotmixPRO najde využití zejména při přípravě omáček, polévek, krémů, džemů, zmrzlin, pudinků, koktejlů, polev, sorbetů apod.

Jednoduchý, promyšlený do posledního detailu

Jedinečný a unikátní rys přístroje HotmixPRO je jeho schopnost zpracovat různé druhy teplých surovin, jako jsou krémy, omáčky nebo džemy, a to bez nutnosti několika mezikroků, které jsou běžně potřeba k výrobě těchto produktů. Příprava tak nevyžaduje neustálou pozornost.

Všechny ingredience mohou být vloženy do jedné mísy. Očekávaného výsledku tak může být snadno dosaženo díky možnosti velmi přesné kontroly teploty.

HotmixPRO promíchává suroviny v míse stále a rovnoměrně v závislosti na přesně zvolené teplotě, tak, aby byla příprava bezchybná a výsledek perfektní.

Možnost nastavení a udržování ideální teploty zajistí, že příprava může být provedena bez jakékoli zbytečné ztráty času.

Pomocí HotmixPRO bude i ten nejnáročnější profesionál schopen maximalizovat delikátnost a kvalitu každého pokrmu na základě přesných ovládacích prvků zabudovaných do zařízení. Nejoblíbenější recepty mohou být standardizovány, uloženy na SD kartě a následně kdykoli a kýmkoli z personálu reprodukovány.

HotmixPRO umožní profesionálním kuchařům uskutečnit během vaření mnoho další činností, které za běžného procesu přípravy není možné obstarat z důvodu nedostatku času a personálu. Po vytvoření nového receptu můžete tento recept uložit na SD kartu nebo můžete jednoduše recept vybrat z již přednastavených. Postupy, které se mohly zdát být složité, budou v budoucnu jednodušší a rychlejší.

Používáním přístroje HotmixPRO může být nabídka služeb pro zákazníky kapacitně rozšířena a spokojenost zákazníka značně navýšena.

HotmixPRO Creative HotmixPRO Combi - profesionální termický mixér s chlazením

Ohromující výkon

 • Rozsah teplot od -24°C až do +190°C.
 • Perfektní kontrola teploty stupeň po stupni.
 • Díky speciální funkci WAIT TEMPERATURE je docíleno vždy perfektního výsledku, bez ohledu na množství a teplotu ingrediencí je produkt jemný a bez hrudek. 
 • Jedinečný výkon z 0 až na 16.000 otáček za minutu při 26 různých rychlostech díky výkonným profesionálním motorům od 1200 W do 3000 W.
 • Recepty je možné uložit na SD kartu nebo zaslat elektronicky, prostřednictvím emailu. Přístroj obsahuje více než 400 přednastavených receptů na SD kartě.
 • Provázanost různých kroků receptu bez nutnosti uživatelského ovládání.
 • Nepřetržitý provoz v rozmezí od 4 do 12 hodin (v závislosti na konkrétním modelu) díky systému TURBO AIR MOTOR.
 • Nulové zatížení motoru. Recepty je možno vždy úspěšně dokončit díky dynamickému systému tepelné ochrany motoru. Ve chvíli, kdy je motor přetížen, software automaticky motor na několik vteřin zastaví, zatímco ostatní operativní funkce stále fungují. Poté začne motor znovu pracovat. „zastavený“ (STOP) a „pracující“ (WORKING) režim se může časově lišit dle efektivní teploty motoru v daný moment.

Precizní provedení

 • Opláštění z nerezové oceli AISI 304 grade.
 • Ostří kompletně vyrobeno z nerezové oceli.
 • Ostří vyrobeno z jednoho kusu materiálu pro spolehlivý provoz a snadné čištění

Precizní provedení mixéru HotmixPRO

Podívejte se, jak se dá v HotmixPRO připravit např. dýňový krém:

HotmixPRO hravě zvládne i na první pohled složitější pokrmy jako je např. italské risotto s lilkem, cherry rajčátky a vlašskými ořechy:

 

Další videa s recepty pro HotmixPRO najdete na našem YouTube kanálu.

Více informací

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás. Ceny na vyžádání.

Související články

V červnu 2016 jsme uspořádali v naší živé kuchyni v Brně školení pod vedením šéfkuchaře Lukáše Nečase z restaurace Simplé. O čem školení bylo si můžete přečíst v samostatném článku Kulinářský den s Lukášem Nečasem.

 • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
 • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business