O nás

GASTROFORM

Na trhu profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme od roku 1997, kdy firmu založil majitel a jednatel firmy Ing. Jiří Prostřední. Firma GASTROFORM, s.r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou firmou jejíž zaměstnanci jsou vedeni k tomu, aby odváděli dobrou a poctivou práci.

O své zákazníky se snažíme starat od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Holandsku, Slovinsku, Španělsku, Polsku, Maďarsku a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, tak abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní.

Dlouhodobě spolupracujeme se značkami DORAMETAL, KOGAST, Lavezzini, Elekthermax, GASZTROMETÁL, HOONVED, SINCOLD, INFRICO, MAINCA, MECNOSUD, HOTMIXPRORetigo, Winterhalter, Blanco, LIEBHERR, Melform, Panasonic, Robot Coupe, SHARP, Kitchen Aid, SIMAG, ABNER, Alba, ...

Velkoobchod s gastronomickým vybavením

Naše firma zajišťuje import výrobků značek DORAMETAL, KOGAST, Lavezzini, Elekthermax, GASZTROMETÁL, HOONVED, SINCOLD, INFRICO, MAINCA, MECNOSUD, HOTMIXPRO do České Republiky.

Dovážené výrobky dodáváme na český trh prostřednictvím našich obchodních partnerů, kteří disponují vlastním servisem a dostatečnou kvalitou nabízených služeb.

Nabídka zaměstnání

Nabídka zaměstníní

Zájemci o pracovní pozici si prosím prohlédněte sekci webu s nabídkami volných pozic v naší firmě.