Chemie pro myčky nádobí Winterhalter

Aby bylo dosaženo optimálního výsledku mytí, musí být mycí a oplachový program pečlivě nastaven přímo pro myté nádobí, stupeň zašpinění, splnění hygienických norem atd., tak, aby vše bylo součástí jednoho kompletního systému. Winterhalter hygienický koncept zahrnuje mycí a oplachové prostředky pro všechny způsoby využití, produkty kuchyňské hygieny a speciální řadu prostředků pro údržbu a péči o mycí stroje.

Chemie Winterhalter SKLADEM

K profesionálním mycím strojům dodáváme kompletní sortiment mycích prostředků Winterhalter - mycí prostředek na nádobí, mycí prostředek na sklo, oplachový prostředek, mycí prostředek na černé nádobí, odvápňovací prostředek a další čisticí prostředky.

Chemii pro myčky nádobí můžete jednoduše objednat na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ v kategorii Chemie pro myčky nádobí, telefonicky 546 223 099 (603 821 268) nebo e-mailem na info@gastroform.cz.

 

Letáček s nabídkou chemie ke stažení zde.

  • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC