Koše pro myčky nádobí Winterhalter

Různé typy mytého nádobí vyžadují odlišné parametry. Použití správného koše pro konkrétní účel má značný vliv na dosažení co nejlepšího výsledku mytí.

V nabídce jsou koše potahované plastem, plastové a drátěné. Ve velikostech S, M, L a XL.

Koše do myček nádobí si můžete objednat na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ.cz

Koše na sklenice

Koše na sklenice se liší dle výšky a průměru sklenic a zajišťují tak maximální stabilitu v průběhu mytí, a to i v případě vinných sklenic s dlouhou stopkou. Navíc jsou v koši sklenice umístěny pod optimálním úhlem, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku mytí.

Koš na sklo Winterhalter 4-dílnýKoš na sklo Winterhalter 5-dílný

Koše na talíře

Maximální propustnost vody a záruka dokonalého mytí je zaručena díky otevřené konstrukci košů a umístění talířů pod optimálním úhlem.

Koš na talíře Winterhalter - 6dílnýKoš na talíře Winterhalter - 8dílný

Koše na poháry, příbory či jiné drobné části

Tyto koše s malými otvory nejsou uvnitř nijak rozdělené a nabízejí tak vysokou flexibilitu mytého nádobí. Můžete v nich umývat příbory, skleněné poháry a různé drobné nádobí.

Pro dosažení maximálního výsledku mytí doporučuje Winterhalter příbory umývat nastojato v košíccích.

Koš na sklo a poháry Winterhalter, bez řadKoš na příbory Winterhalter

Koše na šálky a misky

Speciální koš vyvinul Winterhalter i pro mytí šálků a misek. Šikmé dno umožňuje optimální odtékání oplachové vody a zabraňuje jejímu shromažďování v hlubokých dnech mytého nádobí. To zajišťuje optimální výsledek mytí a sušení. Souvislé řady bez dělících příček dovolují individuální plnění.

Koš na šálky WinterhalterKoš na misky Winterhalter - 4dílný

Kombinované koše bistro

Kombinované bistro koše Winterhalter jsou navrženy tak, aby umožnily kombinaci různého nádobí - sklenic, šálků, talířů, příborů a malých částí.

Kombinovaný koš Bistro Winterhalter


  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC
  • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business