Myčky na černé nádobí Winterhalter

Myčky na černé nádobí WINTERHALTER výkonné řady GS a UF jsou speciálně určeny k mytí velkého nádobí jako jsou hrnce, plechy, pekáče, pánve a další provozní nádobí.

Inteligentní řešení spojené s vysokým komfortem obsluhy, promyšlenou hygienickou koncepcí a vysokým výkonem. To je jen několik z mnoha vlastností, kterými se vyznačují myčky na provozní nádobí WINTERHALTER. Dlouhá životnost, bezporuchový a spolehlivý provoz a nízká spotřeba šetří Vaše provozní náklady.

Velmi výkonný mycí systém s reverzními mycími rameny si hravě poradí i s těžko odstranitelnými zbytky. Mycí stroje Winterhalter jsou zárukou vysoké kvality a trvale nízkých provozních nákladů v pekařstvích, řeznictvích i v gastronomických provozech.

Dle typu Vašeho provozu a množství nádobí si můžete vybrat mezi nejmenší myčkou černého nádobí na světě GS 630 nebo zvolit jednu ze tří velikostí z nové řady myček UF - UF-M, UF-L a UF-XL.

Myčky na černé nádobí WINTERHALTER UF

Nová série UF nabízí důmyslnou hygienickou koncepci a mnoho inovativních řešení, je výkonná a účinná. Dle velikosti Vaší kuchyně a objemu umývaného provozního nádobí si můžete vybrat z několika velikostí myček černého nádobí Winterhalter - M, L a XL. Všechny tři modely je pořídit ve verzi Energy.

Myčky na černé nádobí UF

Vlastnosti myček WINTERHALTER série UF

Softwarové verze Specifický software pro různé cílové skupiny. V závislosti na druhu Vašeho provozu si můžete zvolit mezi třemi softwarovými verzemi - pekař, řezník nebo univerzální.
Vysoce výkonný mycí systém Vysoce výkonný mycí systém VarioPower se postará o perfektní rozdělení tlaku a pokrytí plochy ve vnitřním prostoru myčky. Díky výkonnému mycímu systému docílíte perfektních mycích výsledků a maximální hygieny.
Inteligentní systém filtrace roztoku Série myček UF disponuje inteligentním systémem filtrace roztoku, který neustále sleduje kvalitu vody, průběžně čistí mycí vodu a v případě potřeby spustí automatickou regeneraci.
Hygienický vnitřní prostor

Promyšlený koncept se postará o perfektní hygienu a nízké náklady na čištění

 • Hladký vnitřní prostor bez spár
 • Hlubokotažená hygienická nádrž
 • Hygienické vedení koše
 • Hygienické topné těleso nádrže
 • Žádné skrýše pro nečistoty a usazeniny
Koš sklápěný nahoru Jednoduchá a rychlá manipulace. Masivní nerezový koš při čištění vnitřního prostoru myčky jednoduše sklopíte nahoru.
Namáčení program Již žádné namáhavé ruční předmývání hrubých nečistot. Namáčecí program pokropí nádobí mycím roztokem ještě před zahájením mycího cyklu a veškeré zaschlé a připečené znečištění se rozpustí.
Výměna vody v nádrži Program výměny vody v nádrži je jistotou vždy optimální kvality vody v nádrži a perfektních mycích výsledků. V případě velkého znečištění (které není možné eliminovat filtrací) můžete vyměnit 30 %, 50 % nebo celý obsah nádrže, aniž by aktivoval samočisticí program.

WINTERHALTER GS 630

Kompaktní nejmenší podstolová myčka černého nádobí GS 630 nabízí řešení i pro ty nejmenší a stísněné provozy. Zaručuje dokonalé výsledky mytí provozního nádobí jako jsou europřepravky, plechy, gastronádoby, podnosy nebo tukové filtry, a to i v případě velmi silného znečištění. Myčka navíc disponuje i příslušným programem pro mytí klasického nádobí, příborů a sklenic, který můžete v případě potřeby také využít. Myčka Winterhalter GS 630 splňuje i ty nejvyšší nároky na hygienu a je snadná na obsluhu i údržbu.

Nejmenší myčka na černé nádobí GS 630

Vlastnosti myčky WINTERHALTER GS 630

Winterhalter - ovládání jedním tlačítkem Jednoduché a intuitivní ovládání jedním tlačítkem s barevným kódováním přijde vhod zejména v provozech s nezkušeným či často se obměňujícím personálem.
Winterhalter - ukazatel teploty Ukazatele teploty nádrže a bojleru myčky umožňují neustálé sledování teploty pro zajištění maximální hygieny. Součástí je také systém Termostop, který zajišťuje, aby se oplachová fáze spustila, až když teplota bojleru dosáhne nastavené hodnoty pro oplach.
Reverzní mycí systém Winterhalter Oboustranná mycí ramena a zabudované vysoce výkonné mycí trysky jsou zárukou dokonalého výsledku mytí i v případě těžko odstranitelných zbytků.
Rozměry myčky GS 630 Nejmenší myčka provozního nádobí na světě. Podstolová verze.
Trysky Winterhalter Za příplatek lze potom myčku GS 630 vybavit předmytím studenou vodou, které je vhodné zejména pro mytí nádobí znečištěného usazeninami škrobů a bílkovin.
Samočistící program Winterhalter Pouhým stisknutím jediného tlačítka spustíte samočistící program. Díky odpadnímu čerpadlu v myčce nezůstává žádná zbytková voda. Čištění na konci denního provozu zabraňuje vzniku usazenin a zápachů a zajišťuje tak perfektní hygienu. 
Ochrana proti tryskající vodě Winterhalter Ochrana proti tryskající vodě IPX5: Pro účely bezpečného čištění vnějšího povrchu myčky je myčka chráněna proti tryskající vodě pomocí speciálního obložení zadní stěny.


Velmi účinný systém čtyřnásobné filtrace mycího roztoku zajišťuje nepřetržitou dodávku čisté vody.

Filtrační systém obsahuje: 

 • Ploché síto pro velké nečistoty.
 • Vyjímatelná sítová kazeta s jemný filtrem na jemné částečky nečistot. Kazetu je možné snadno vyjmout i bez vypuštění vody z nádrže.
 • Filtrace mycího roztoku Mediamat je navržena pro čištění nejjemnějších nečistot jako např. kávová sedlina. Tím se výrazně snižuje spotřeba mycího prostředku.
 • Sací síto čerpadla chrání čerpadlo před mechanickým poškozením.

Filtrace mycího roztoku Winterhalter Winterhalter - filtrace mycího roztoku - schéma

 • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
 • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály