Překapávače Bravilor Bonamat

Naše firma se zabývá prodejem a servisem všech výrobků značky BRAVILOR BONAMAT. Jedná se především o překapávače kávy a čaje, ale i přístroje pro přípravu instantních nápojů, automatické espresso kávovary, výrobníky horké vody nebo ohřívače mléka.

Firma BRAVILOR BONAMAT je předním světovým výrobcem nápojové techniky pro profesionální gastronomii. Veškeré výrobky značky BRAVILOR BONAMAT jsou vyráběny v Holandsku a vyznačují se prvotřídní kvalitou a vysokou užitnou hodnotou.

Překapávače kávy BRAVILOR BONAMAT

Naše firma je autorizovaných obchodním a servisním partnerem holandského výrobce nápojové techniky BRAVILOR BONAMAT. Výrobky firmy Bravilor Bonamat dodáváme do kanceláří, restaurací, hotelů, fast foodů, školních jídelen, závodních jídelen, nemocnic a provozů. Na přístroje zakoupené u naší firmy poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

Nejprodávanějšími modely Bravilor Bonamat jsou rychle filtrovací překapávače MATIC, MONDO, TH, NOVO a ISO. Dále pak velkokapacitní překapávače kávy a čaje B5, B10, B20 a B40, výrobníky horké vody nebo ohřívače mléka.

Prospekt nápojové techniky BRAVILOR BONAMAT si můžete stáhnout zde.

Překapávače BRAVILOR BONAMAT si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě, případně telefonicky 546 223 099 nebo e-mailem. V případě dotazů nás kontaktujte. Rádi vám poradíme s výběrem.

Rychle filtrovací překapávače Bravilor Bonamat

Rychle filtrovací překapávače jsou vhodné do bister, kaváren, restaurací, pensionů, hotelů a kanceláří. V nabídce najdete modely s pevným připojením na vodu nebo bez připojení. Můžete si vybrat, zda chcete, aby se káva překapávala do konvičky nebo do termosky. Výkonově se modely z této řady pohybují od 15 litrů (120 šálků) až do 36 litrů (288 šálků) za hodinu.

Opláštění z vysoce kvalitní nerezové oceli v kombinaci s černými prvky dodávají přístrojům nadčasový design. Praktická je i přídavná ohřívací plotýnka. Jistě vás potěší i snadná obsluha a údržba.

Dopřejte si pravou americkou kávu s překapávači BRAVILOR BONAMAT!

MONDO - bez připojení na vodu, 1 průtoková jednotka, 2 ohřevné plotýnky, výkon 18 l/hod, udržovací kapacita 3,4 litrů, překapává do konvice

MONDO TWIN - bez připojení na vodu, 2 průtokové jednotky, 4 ohřevné plotýnky, výkon 28 l/hod, udržovací kapacita 6,8 litrů, překapává do konvice

MATIC - s připojením na vodu, 1 průtoková jednotka, 2 ohřevné plotýnky, výkon 15 l/hod, udržovací kapacita 3,4 litrů, překapává do konvice

MATIC TWIN - bez připojení na vodu, 2 průtokové jednotky, 4 ohřevné plotýnky, výkon 24 l/hod, l/hod, udržovací kapacita 6,8 litrů, překapává do konvice

TH bez připojení na vodu, 1 průtoková jednotka, výkon 19 l/hod, udržovací kapacita 2,2 litrů, překapává do termosky

THa s připojením na vodu, 1 průtoková jednotka, výkon 18 l/hod, udržovací kapacita 2,2 litrů, překapává do termosky

NOVO bez připojení na vodu, 1 průtoková jednotka, 2 ohřevné plotýnky, výkon 18 l/hod, udržovací kapacita 3,4 litrů, překapává do konvice

ISO bez připojení na vodu, 1 průtoková jednotka, výkon 18 l/hod, udržovací kapacita 1,9 litrů, překapává do termosky

Rychle filtrovací překapávače BRAVILOR BONAMAT

Překapávače AURORA

Překapávače kávy s nastavitelnými parametry jako je teplota vody nebo poměr kávy a vody. Káva se překapává přímo do odnímatelné termosky. Ze čtyř modelů lze vybrat překapávač, který připraví od 252 do 759 šálků kávy za hodinu. Více o novince AURORA si můžete přečíst zde.

Překapávače Aurora BRAVILOR BONAMAT

Kompaktní "bufetové" překapávače Bravilor Bonamat

Série kompaktních překapávačů RLX BRAVILOR BONAMAT nabízí mnoho kombinací, díky kterým si můžete přizpůsobit zařízení přesně podle vašich potřeb a představ:

  • s konvičkou, termoskou nebo se zabudovanými zásobníky na překapanou kávu
  • 1 nebo 2 překapávací jednotky
  • možnost zabudovaného výrobníku horké vody
  • tryska na páru

Výkonově se kompaktní překapávače pohybují od 13 litrů (105 šálků) až do 30 litrů (240 šálků) za hodinu. Všechny modely řady RLX jsou s pevným připojením na vodu. Přístroje jsou vybavené akustickým signálem dokončení překapávání a signalizací zavápnění.

Kompaktní přístroje jsou vhodné pro kavárny, restaurace, kanceláře a malé hotely.

Kompaktní překapávače BRAVILOR BONAMAT

Velkokapacitní překapávače Bravilor Bonamat

Velkokapacitní překapávače B5, B10, B20 a B40 jsou vhodné pro hotely, nemocnice a další provozy, kde je potřeba vydat velké množství kávy v krátkém čase. Přístroje lze pořídit s výkonem od 30 litrů/hodinu až do 145 litrů/hodinu.

Káva se překapává do termosů o kapacitě 5, 10, 20 nebo 40 litrů, které lze po dokončení překapávání pohodlně přemístit do místa výdeje kávy. Překapávače jsou v provedení s jedním nebo dvěma termosy a s pevným připojením na vodu.

Přístroje mají mnoho skvělých funkcí jako např. ovládání na LCD displeji, automatická signalizace zavápnění nebo signalizace připravené kávy.

Překapávač lze pořídit ve variantě se zabudovaným výrobníkem horké vody - ideální na přípravu čaje, instantních polévek či jiných horkých nápojů.

Velkokapacitní překapávače BRAVILOR BONAMAT

Příslušenství k překapávačům Bravilor Bonamat

Filtry, konvice, termosky, čistící a odvápňovací chemii máme neustále skladem. Příslušenství můžete objednávat na našem internetovém obchodě, telefonicky 546 223 099 nebo e-mailem.

Prohlédněte si video BRAVILOR BONAMAT: