Překapávače Aurora - Novinka od Bravilor Bonamat

22. listopad 2016 13.31

Představujeme Vám novinku od Bravilor Bonamat - překapávače kávy AURORA, které díky nastavitelným parametrům dají prostor i zkušenějším baristům.

Filtrovaná káva je bezesporu jedním z nejpoužívanějších způsobů přípravy kávy. V domácích podmínkách můžeme filtrovanou kávu připravit různými metodami - french press, aero press, moka konvička, dripper či jiné. V podmínkách profesionálního provozu, kdy je potřeba vydat větší množství kávy v krátkém čase, vstupují do hry klasické překapávací přístroje.

Jedním z největších lídrů na trhu nápojové techniky je holandský výrobce BRAVILOR BONAMAT. Aby firma držela krok se zvyšujícími se nároky koncových uživatelů, snaží se neustále své produkty inovovat. To se jí daří velice dobře. Nedávno firma představila novinku - překapávač AURORA, který dává prostor i zkušenějším baristům. V nadcházejícím roce se můžete těšit např. na novou generaci výrobníků horké vody.

Různé nastavení pro různé druhy kávy

Zejména pokročilejší možnosti nastavení parametrů jako je teplota vody nebo poměr kávy a vody odlišují AURORU od ostatních překapávačů BRAVILOR BONAMAT. Z přednastavených programů si můžete vybrat 3 typy směsi, ze které kávu připravujete: mildregular nebo dark roastZkušenější barista potom může nastavit i své vlastní recepty - tímto způsobem lze navolit a uložit do paměti kávovaru jedinečný postup až pro 25 různých druhů káv.

Pokud ve vašem provozu používáte více než jeden překapávač AURORA, stačí nastavit recepty na jednom přístroji a s ostatními propojit pomocí RFID karty.

Novinka AURORA od BRAVILOR BONAMAT

Solární termoska s LCD displejem

LCD displej umístěný v horní části přenosné termosky funguje na bázi solárních panelů. Zobrazuje aktuální objem kávy, díky čemuž máte neustále přehled o tom, kdy je potřeba kávu doplnit. Také vás displej upozorní, jakmile bude potřeba vyčistit dávkovač.

Další skvělé vlastnosti

  • ECO friendly

Mnoho lidí jistě potěší, že je AURORA šetrná k životnímu prostředí. Aby se zabránilo zbytečnému plýtvání energie, jednoduše na displeji zvolíte režim ECO. Tak zajistíte, že překapávač bude plně fungovat pouze tehdy, když potřebujete připravit kávu. Ve zbylém času přejde do úsporného režimu.

  • Dotykový displej

Všechny výše zmíněné funkce lze nastavit na dotykovém displeji s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Na displeji se také dozvíte denní a celkové množství vydané kávy.

  • Krásný design
  • Navrženo a vyrobeno v Holandsku

4 varianty provedení

Překapávač AURORA je dostupný ve čtyřech provedeníchvýkonem od 31,6 l/hod (252 šálků) do 94,9 l/hod (759 šálků). Využití najde v kavárnách, bistrech, motorestech, samoobslužných restauracích, snídaňových barech, hotelech, konferenčních sálech apod. Jednoduše připravíte kávu v kuchyni a na místo, kde se bude káva vydávat, přenesete jen termosku.

Překapávače kávy AURORA i ostatní sortiment BRAVILOR BONAMAT si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ. V případě dotazů k produktům nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného překapávače pro váš provoz.