Pákové kávovary a mlýnky na kávu

Pákové kávovary dodáváme především do kavárencukrárenrestaurací či jiných podniků v rámci kompletní realizace provozu nebo i jako samostatnou dodávku.

K tomu, abyste mohli svým hostům nabídnout šálek dobrého espressa, potřebujete kvalitní kávovar, ještě kvalitnější mlýnek, zručného baristu a dobrého dodavatele kávy.

V naší nabídce najdete pákové kávovary a kávomlýnky včetně příslušenství, čisticí chemie i kompletní sortiment baristických potřeb (tampery, odklepávače kávy, konvičky na mléko, váhy apod.).

Na námi dodané technologie poskytujeme záruční i pozáruční servis. V rámci kompletních služeb pro zákazníka organizujeme také školení přípravy kávy s profesionálním baristou.

V případě zájmu o výrobky nebo vybavení celé kavárny prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

Pákové kávovary a mlýnky

V naší nabídce najdete profesionální pákové kávovary značek Victoria Arduino, Nuova SimonelliRancilioFaemaLaCimbali. Širokou nabídkou značek pákových kávovarů se snažíme pokrýt různé nároky různých podniků. Všechny výrobce spojuje tradiční italská výroba, kvalita, spolehlivost a životnost stroje v souladu s naší filozofií dodávat kvalitní a prověřené výrobky.

Nuova Simonelli

Kávovary zaměřené na výběrovou kávu, disponující technologií stability teploty a tlaku vody T3. Tato technologie, vyvinutá ve spolupráci s nejlepšími baristy, umožňuje baristovi nastavit tři teploty - teplotu pro hlavu kávovaru, teplotu vody pro espresso a pro páru.

Aurelia II - vyznačuje se přesností, kvalitou extrakce a flexibilitou nastavení.

Nuova Simonelli - AURELIA II

Victoria Arduino - inovativní a průlomový

Black Eagle - průlomový kávovar, který se pro svůj technologický přínos do světa kávy stal oficiálním kávovarem pro Mistrovství světa baristů (WBC) v letech 2015 - 2017. Disponuje gravimetrickou technologií, která váží množství espressa v šálku. Společně s technologií stability teploty a tlaku vody T3 potom vytvářejí nejkonzistentnější dvojici pro extrakci espressa na světě.

White Eagle - kávovar zaměřený na výběrové kávy. Disponuje technologií T3, čímž je jistotou maximální tepelné stability v kávovaru a vždy perfektního espressa. Na základě měnících se požadavků moderních kaváren a nových trendů nabízí kávovar i verzi pro použití vysokých šálků a sklenic.

Victoria Arduino - Black EagleVictoria Arduino - Black EagleVictoria Arduino - White EagleVictoria Arduino - White Eagle

Rancilio - moderní a elegantní

Rancilio patří ke světové špičce firem specializujících se na výrobu profesionálních pákových kávovarů. Kořeny této tradiční italské značky sahají až do roku 1927. Kávovary Rancilio vás nadchnou svým elegantním a moderním designem a snadnou obsluhou. Z nabídky si můžete vybrat kávovar řady Classe 5, Classe 7, Classe 9 nebo Classe 11, a to v provedení s jednou, dvěma nebo třemi pákami.

Rancilio Classe 5Rancilio Classe 7Rancilio Classe 9Rancilio Classe 11

Faema - legendární klasika

Další světovou špičkou na poli pákových kávovarů je značka Faema. Faema vyrobila svůj první pákový kávovar o pár desítek let později než Rancilio, konkrétně v roce 1945. Stejně jako ostatní značky v naší nabídce, i Faema se může pyšnit tradiční italskou výrobou. Celkem 4 výrobní závody jsou situovány v Lombardii, v severovýchodní části Itálie.

Faema E61Faema ENOVAFaema TEOREMA

LaCimbali

Historie značky LaCimbali sahá až do roku 1912, kdy podnikavý Giuseppe Cimbali otevírá v centru Milana obchod zaměřený na zpracování mědi. O 18 let později vzniká první kávovar.

Pákové kávovary LaCimbali jsou na výběr v několika řadách - M100, M39 a M34. Kávovary jsou vybavené patentovaným systémem SMART BOILER - izolace speciálním materiálem snižuje tepelné ztráty až o 30 %.


LaCimbali M100LaCimbali M39LaCimbali M34

Mlýnky na kávu

Vedle pákového kávovaru nesmí chybět profesionální mlýnek na kávu. V naší nabídce najdete fresh mlýnky značek FiorenzatoRancilioFaema, které jsou kvalitní, spolehlivé a díky digitálnímu displeji velmi jednoduché na obsluhu.

Mlýnek na kávu Rancilio

Údržba pákových kávovarů a kávomlýnků

Správnou údržbou prodloužíte životnost Vašeho stroje a zajistíte stále vynikající chuť kávy. Na našem internetovém obchodě PROFIKUCHYNĚ si můžete objednat přípravek URNEX RINZA na čištění mléčných cest kávovarů, tablety URNEX GRINDZ na čištění kávomlýnku, chemii URNEX CAFIZA na čištění pákových i automatických kávovarů a chemii URNEX DEZCAL na odvápnění.

Chemie URNEX

  • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business
  • Gastronádoby