Projekce velkokuchyně

15 důvodů proč spolupracovat právě s námi

Jsme na trhu od roku 1997

Jsme stabilní a zavedená firma, která úspěšně působí na trhu s vybavením pro gastronomii od roku 1997.

Vlastní servis

Našim klientům věnujeme náležitou péči. Především v momentech, kdy budete potřebovat pravé odborníky, oceníte náš profesionální servis. Zařízení Vám nainstalujeme a v případě poruchy opravíme.

Vlastní projekční kancelář

Váš projekt gastronomického provozu uchopíme hned od základů. Naši projektanti Vám kuchyň navrhnou, tak aby precizně vyhovovala všem potřebným požadavkům a parametrům.

Školení Vašich zaměstnanců

V případě složitějších gastronomických technologií řádně proškolíme Váš personál tak, aby se naučil s novými technologiemi bezpečně a efektivně pracovat.

Působíme po celé ČR

Naše firma působí po celé České republice. Ať jste z Prahy, Brna, Plzně či Ostravy, jsme tu pro Vás.

Zkušenosti

Od roku 1997, kdy jsme zrealizovali první restauraci, naším servisem prošlo mnoho výrobků, naši odborníci a projektanti navrhli a vybavili mnoho kuchyní, kaváren, barů či výdejen. Máme obrovské zkušenosti s moderní gastronomií a rádi je uplatníme ve Vašem projektu.

Ochotný personál

Naše firma si zakládá na slušném a ochotném jednání s klienty.

Široký sortiment gastronomického vybavení

V naší nabídce naleznete produkty pro restaurační kuchyně, školní kuchyně, jídelny, kavárny, řezníky, pekaře ... od kvalitních evropských výrobců v různých modelech a provedeních.

Prezentační místnost v Brně

V Brně si můžete prohlédnout vystavené výrobky, popřípadě absolvovat prezentaci výrobků pro veřejnost s odborným kuchařem.

Poradenský servis je tu pro Vás

Nemusíte být odborníky na velkokuchyňské technologie. Od toho tu jsou naši pracovníci, aby vám kvalifikovaně nabídli výrobky přesně na míru Vašeho provozu a k Vaší plné spokojenosti.

Řady spokojených zákazníků

Za dobu své činnosti jsme realizovali stovky zakázek. Podívejte se na výběr z našich referencí.

Podporujeme neziskové organizace

Část ze svého zisku každoročně věnujeme na podporu neziskových organizací a projektů. Naši zákazníci tak nepřímo pomáhají podpořit dobrou věc.

Jsme tým zkušených odborníků

Každý člen našeho týmu inženýrů a servisních techniků výborně ovládá svůj obor.

Jsme stabilní a rostoucí firma

Jsme firma, která se neustále rozvíjí, každoročně navyšuje svůj obrat, přijímá nové pracovníky a rozšiřuje svoje portfolio produktů.

Komplexně pokryjeme Vaše potřeby

Vaši kuchyni navrhneme a zpracujeme technickou dokumentaci, technologie Vám dodáme a odborně zapojíme, vyškolíme Váš personál a následně zajistíme servis a opravy dodaných výrobků.