Winterhalter: Myčky nádobí, skla, příborů. Průchozí mycí stroje a myčky na černé nádobí

Společnost GASTROFORM dodává kompletní sortiment mycích strojů a mycí chemie Winterhalter. Myčky na nádobí Winterhalter jsou vyráběny v Německu a ve Švýcarsku a splňují nejvyšší nároky na kvalitu provedení. Díky pokročilým technologiím Winterhalter získáte mycí stroj s vysokou užitnou hodnotou.

Dotyková obrazovka WINTERHALTER

 • Intuitivní obsluha
 • Jednoduché symboly a animace nezávislé na jazyce
 • Ochrana PIN – úroveň „šéf kuchyně“ a „servis“
 • Záznamník hygieny a provozní deník

Systém filtrace mycího roztoku

4-násobný filtrační systém se senzorem zakalení:

 • Odstraní všechny nečistoty – od největších po drobné
 • Mycí roztok přitom zůstává trvale čistý
 • Není třeba měnit vodu během celého dne
 • Šetří spotřebu vody i energie

Tlak přizpůsobený mytému nádobí

 • Nižší tlak pro křehké nádobí
 • Vyšší tlak pro robustní nádobí
 • Zaručen dokonalý výsledek mytí
 • Šetrná péče o myté nádobí

Komunikace mycího stroje WINTERHALTER

 • Stroj se sám kontroluje a aktuálně prostřednictvím zvukových i vizuálních signálů informuje obsluhu o svém stavu.
 • Chyby jsou rychle rozpoznány a odstraněny.
 • Eliminuje nutnost opakovaného mytí.

WINTERHALTER Energy

 • Patentovaný výměník tepla odpadních par zahřívá studenou přívodní vodu
 • Po otevření mycího stroje neuniká teplá vlhká pára.
 • Zlepšuje klima v místnosti.
 • Šetří cennou energii

Vysoký mycí výkon

Účinný mycí systém zajišťuje u všech strojů celoplošný optimální výsledek mytí.

Mycí systém je dokonale přizpůsoben mytému nádobí. Umývá sklenice a nádobí velice výkonně, ale přesto šetrně.

VarioPower reguluje tlak vody v každém mycím programu. Aby byl i při nízkém tlaku dosažen ideální mycí výsledek, přizpůsobují se vhodně ostatní faktory mytí. Maximální plošné pokrytí zajišťují dvě nově vyvinutá eliptická mycí pole s integrovanými mycími a oplachovými tryskami. Nezávislý zkušební ústav LGA (TÜV Rheinland, Deutschland) ověřil, že nová řada UC dosahuje v řadě zkoušek s myčkami jiných výrobců nejlepší mycí výsledek ve třídě podstolových myček.

U průchozích myček nádobí řady GS 515 a myček na kuchyňské (černé) nádobí odstraňují reverzní mycí ramena i to nejodolnější zašpinění rychle a spolehlivě.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha všech strojů napomáhá eliminaci chyb a umožňuje také hladký průběh mytí , a to i při časté změně personálu. Snadná obsluha všech strojů pomáhá uživatelům vyhýbat se chybám a i v případě častého střídání personálu zaručuje plynulý průběh mytí.

Dotykový dislej myček Winterhalter

U nové řady UC využívá Winterhalter techniku, která je v této oblasti naprostou inovací – dotykovou obrazovku. Ovládání je naprosto jednoduché. V závislosti na mytém nádobí, resp. znečištění, se vhodný program vybírá poklepem na symbol příslušného nádobí. Dotykový displej není pouhým navigačním nástrojem, ale nabízí také různé důležité informace pro vedoucího kuchyně a servisní techniky.

Ovládání jedním tlačítkem zobrazuje každé obsluze samovysvětlujícím způsobem, co je třeba udělat. Zaručuje Vám jednoduché snadné ovládání s barevnou signalizací. Mycí ramena jsou konstruována tak, aby bylo možné jejich snadné a jednoduché vyjmutí a čištění. Toto uspořádání umožňuje větší komfort obsluhy a mimoto šetří čas.

Maximální hospodárnost

Vysoká hospodárnost všech strojů snižuje provozní náklady a chrání životní prostředí.  Myčky vybavené »Intelligent Resource Technology« snižují mimoto trvale spotřebu elektrické energie, vody, mycích a oplachových prostředků – a to při velmi dobrých mycích výkonech.

Úspory energie a snížení provozních nákladů – to slibuje Winterhalter se svou energeticky úspornou řadou. Winterhalter představuje úspěšný koncept Energy poprvé také ve třídě podstolových myček. Řada UC Energy tak pomáhá s šetřením energie a udržuje vzduch v místnosti téměř bez teplé páry. Také několikrát oceněný koncept zpětného získávání energie v řadě GS 500 Energy / GS 500 Energy+ zaručuje lepší klima v místnosti. Díky osvědčenému výměníku tepla odpadních par a odpadní vody se u strojů řady GS 500 Energy+ využívá energie z teplé páry a odpadní vody k předehřívání studené přiváděné vody.

Filtrace mycího roztoku Mediamat ve spojení s celoplošným filtračním systémem a sacím sítem čerpadla neustále z mycího roztoku odstraňuje nečistoty. To umožňuje konstantní dobrý mycí výsledek bez nutnosti opětovného plnění nádrže v průběhu mytí. Neustálá filtrace trvale snižuje spotřebu a šetří čas.

winterhalter dokonalý mycí program, hygiena

Dokonalý hygienický program

Hygienická koncepce Winterhalter použitá ve všech strojích nabízí ideální předpoklady pro bezvadnou čistotu.

Nová řada UC je vybavena 4-násobným filtračním systémem se senzorem zakalení. Ten se skládá z plochého síta, sítového válce, sacího síta čerpadla a osvědčeného Mediamatu. Mycí voda je tak trvale udržována čistá. Senzor zakalení nepřetržitě monitoruje její kvalitu a v případě potřeby spouští postupnou regeneraci. Také všechny ostatní myčky jsou vybaveny účinným a celoplošným sítovým a filtračním systémem včetně filtrace mycího roztoku Mediamat. Ten nepřetržitě čistí mycí roztok a umožňuje tak optimální a hygienický mycí výsledek.

Účinný a celoplošný filtrační systém sít včetně filtrace mycího roztoku Mediamat neustále čistí mycí roztok a umožňuje tak dokonale hygienický výsledek mytí.

Řada UC je vybavena inovačním hygienickým topným prvkem nádrže. Ten se přímo v nádrži stará o konstantní, optimální teplotu nádrže. Jeho hladký a uzavřený povrch je méně náchylný k usazování vodní- ho kamene a nečistot.

Kontrola provozního stavu a teploty je kdykoliv možná na ovládacím displeji .

 • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály
 • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business