Hnětače těsta Mecnosud

Kvalitní hnětače a rozvalovačky těsta značky Mecnosud. Mecnosud patří k tradičním italským výrobcům hnětačů pro pizzerie, pekárny, hotelové kuchyně a školní kuchyně.

MECNOSUD jsou stroje na zpracování těsta té nejvyšší kvality. V Itálii, kde se tyto hnětače vyrábí, jsou velmi oblíbené pro hnětení těsta na pizzu v pizzeriích.

V nabídce máme profesionální spirálové a vidlicové hnětače těsta pro pizzerie, pekárny, restaurace, hotelové kuchyně nebo školní jídelny.

Hnětače těsta MECNOSUD

Kvalita a výkon

Hnětače Mecnosud disponují vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Naši zákazníci oceňují kvalitní a robustní provedení. Vysoký výkon a kapacita umožňuje nasazení ve všech typech kuchyňských provozů.

Autorizovaný prodej a servis

Naše firma zajišťuje autorizovaný prodej výrobků značky Mecnosud. Naši odborníci Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího modelu.

V případě potřeby zajistíme záruční i pozáruční servis u zákazníka a nebo v naší servisní dílně v Brně. S výrobním závodem značky Mecnosud v Itálii spolupracujeme od roku 2007. Proto disponujeme zkušenostmi, díky kterým jsme k hnětačům Mecnosud schopni zajistit rychlý a odborný technický servis.

Modelová řada hnětačů

MECNOSUD - hnětače těsta

Široká modelová řada MECNOSUD zahrnuje hnětače o objemu díže 7 litrů - 390 litrů. Všechny modely jsou pak k dispozici v různých variantách výbavy:

  • elektrické připojení 230V nebo 400V
  • pevná či odnímatelná díže
  • pevná či výklopná hlava
  • jednorychlostní či více rychlostní provedení

 

Hnětače těsta MECNOSUD

 

 

 

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály