Nová generace konvektomatů RETIGO

14. červen 2017 06.28

Vaření, pečení, smažení, grilování a zapékání nikdy nebylo jednodušší! Představujeme Vám novou generaci konvektomatů RETIGO VISION, které byly uvedeny na trh v květnu 2017.

Vaření, pečení, smažení, grilování a zapékání nikdy nebylo jednodušší! S pomocí nového konvektomatu RETIGO VISION hravě připravíte kompletní menu pro vaše hosty a zároveň ušetříte náklady víc, než kdy jindy. Mnohonásobně nižší spotřeba energie a vody jsou zárukou rychlé návratnosti investice.

Vaši hosté jistě ocení šťavnaté a křupavé pokrmy, zdravě připravené a s minimem přidaného tuku. Nová generace konvektomatů Retigo Vision přináší inovované ovládací prostředí na velkém grafickém displeji. Ovládací prostředí je intuitivní s podporou multitaskingu (souběh více úloh najednou - během spuštěného programu vaření může kuchař zadávat nové recepty či kontrolovat historii vařených pokrmů). Nové prostředí je navíc víceuživatelské - čili každý kuchař si může ovládací prostředí konvektomatu přizpůsobit sobě a svým receptům. Ovládací prostředí je podobné mobilním telefonům na které jsou všichni zvyklí, čili práce s konvektomatem by neměl být pro nikoho problém.

Nový model konvektomatu Retigo Vision k vidění v showroomu firmy GASTROFORM

Konvektomat Retigo Blue Vision k vidění v showroomu firmy GASTROFORM (Brno).

Nejúspornější konvektomat na trhu

Nová generace konvektomatů RETIGO VISION se pyšní až o 12 % nižší spotřebou elektrické energie při zatížení v horkém vzduchu a až o 30 % nižší spotřebou elektrické energie v ustáleném stavu.

Nová generace konvektomatů je inovovanou předchozí řadou Retigo Vision. Přináší několik dalších konstrukčních vylepšení k osvědčené předchozí řadě. Použité komponenty a materiály nejvyšší kvality zaručují dlouhou životnost a odolnost konvektomatu.  

Speciální 50 mm silná izolace varné komory a trojité sklo dveří konvektomatu zajistí rychlý náběh teploty a minimální spotřebu energie při vaření.

Integrovaný tepelný výměník využívá tepla odpadní páry a výrazně snižuje nároky na elektrickou energii.

K výraznému snížení spotřeby vody přispívá nízkonákladové automatické mytí Active Cleaning a také unikátní konstrukce odpadního systému - ta vyžaduje nepatrné množství vody pro ochlazení odpadní páry.

GASTROFORM - Kompletní péče o konvektomaty Retigo, dodávka na klíč, záruční a pozáruční opravy

Naše firma zajišťuje kompletní zákaznický servis při dodávce konvektomatů Retigo. Na základě konzultace se zákazníkem navrhneme vhodný model do daného provozu, připravíme výkresy pro přípravu instalací (voda, odpady, elektřina, plyn). Konvektomat dovezeme na místo, odborně jej zapojíme a provedeme kompletní jednodenní zaškolení obsluhy pro práci s konvektomatem.

Zde ale naše práce nekončí - každý stroj vyžaduje servisní péči. Naši servisní technici, kteří každý rok absolvují rozsáhlé technické školení ve výrobním závodě, dají do pořádku případné poruchy v záruční i pozáruční době. V naší servisní centrále disponujeme rozsáhlým skladem náhradních dílů pro konvektomaty Retigo díky čemuž jsme schopní zajistit rychlý operativní servis (servis zajišťujeme pouze pro námi dodané a instalované konvektomaty, tak abychom si drželi kapacity pro naše zákazníky). Konvektomaty Retigo dodáváme a servisujeme již 20 let - od roku 1997.

   

Vynikající výsledky vaření

S konvektomaty Retigo máte jistotu, že výsledek vaření bude vždy perfektní. Jídla jsou šťavnatá, křupavá, mají perfektní barvu a jsou připravená zdravě. Vařit můžete v následujících režimech:

  • Horký vzduch (30 - 300°C) - nahrazuje pečení v troubě, na pánvičce, smažení ve fritéze apod. Vhodný režim pro minutkovou kuchyni.
  • Kombinovaný režim (30 - 300°C) - kombinace horkého vzduchu a páry. Nahrazuje pečení s potřebou neustále podlévat nebo úpravy, kde si pokrm vyžaduje určité procento vlhkosti a zároveň úpravu horkým vzduchem. Vhodné pro šetrné pečení masa, moučníků, zapékání pokrmů apod.
  • Vaření v páře (30 - 130°C) - nahrazuje vaření ve vodě. Vhodné pro přípravu zeleniny, rýže, knedlíků apod. Suroviny neztrácí svoji hmotnost tak jako u vaření ve vodě a především také zůstanou zachovány důležité vitaminy a minerální látky.
  • Bio vaření (30 - 98°C) - Šetrné vaření při nízké teplotě, díky němuž jsou minimalizovány ztráty na váze suroviny a potraviny si zachovávají vůni, barvu a důležité živiny.
  • Vaření/pečení přes noc šetří čas i peníze
  • Nízkoteplotní vaření pro nižší váhové ztráty a lepší chuť

Dokonalý design

Konvektomaty RETIGo VISION se vyrábí z kvalitní nerezové oceli AISI 304 se speciální povrchovou úpravou pro delší životnost.

Jedinečný design konvektomatu podtrhuje nový dotykový panel v krásném minimalistickém provedení. Každého kuchaře jistě potěší jednoduché a intuitivní ovládání bez zbytečných prodlev, včetně možnosti přizpůsobení vlastního menu. Displej perfektně reaguje i v případě, že pracujete v rukavicích nebo máte mastné ruce.

Ovládací panel v sobě skrývá mnoho skvělých funkcí v závislosti na tom, zda si vyberete konvektomat z vyšší modelové řady Blue Vision nebo zvolíte střídmější verzi Orange Vision.

Plánujete pořízení konvektomatu?

Plánujete do vašeho provozu pořídit konvektomat? Neváhejte se na nás obrátit nebo si přečtěte, proč spolupracovat právě s naší firmou.

Konvektomat Retigo Blue Vision

Interiér konvektomatu Retigo

Konvektomat Retigo Blue Vision

  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC
  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo