Robot Coupe: Kuchyňské roboty, mixéry, krouhače zeleniny, kutry

ROBOT COUPE je tradiční francouzský výrobce a jednička na trhu ve výrobě techniky pro kulinářské využití v oblasti zpracování zeleniny, ovoce, masa apod.

Přístroje Robot Coupe jsou vhodné pro profesionální gastronomické provozy od malých restaurací a prodejen potravin přes provozy střední velikosti jako jsou školky, cukrárny, hotely až po provozy hromadného stravování a jiné velkokapacitní kuchyně.

Krouhače, kutry, mixéry Robot Coupe

Autorizovaný prodej a servis

Naše firma GASTROFORM je dlouholetým servisním a prodejním partnerem firmy Robot Coupe v České republice. Na námi dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Přístroje Robot Coupe dodáváme běžně do restaurací, kaváren, barů, závodního stravováním školních jídelen a dalších gastro provozů a máme s nimi velmi dobré zkušenosti.

Ukázka práce s přístroji Robot Coupe v živé kuchyni GASTROFORM

V našem školicím středisku v Brně pořádáme prezentace, na kterých hosty z řad restaurací, kaváren, školních jídelen či jiných gastro provozů seznamujeme s možnostmi využití moderních technologií. Kuchaři na praktických ukázkách představují zpracování v surovin ve varném robotu Robot Coupe, práci s mixéry, krouhači zeleniny, odšťavňovači apod. Aktuální termíny prezentací najdete zde.

Krouhače zeleniny

Krouhač zeleniny CL 50Krouhání zeleniny

Krouhače zeleniny Robot Coupe jsou chytrá univerzální kuchyňské zařízení na zpracování všech možných druhů ovoce a zeleniny.

Nejprodávanější model krouhače zeleniny CL 50 plátkuje, strouhá, vlnkuje, nudličkuje, kostičkuje a hranolkuje, a to za pomoci až 50 disků o různé tloušťce. Vyrobí 50-400 porcí na jeden úkon a dosahuje výkonu 150 kg za hodinu. Mimořádně široký dávkovač pojme až 15 rajčat nebo 1 celou hlávku zelí. Trubicový otvor o průměru 58 mm umožňuje mimořádně přesné krájení podlouhlých potravin. Díky bočnímu vyklápění ušetříte místo a manipulace s přístrojem bude pohodlnější.

V roce 2016 byly uvedeny dva nové stroje CL 50 - Robot Coupe CL 50 Gourmet a Robot Coupe CL 50 pro pizzerie.

Kompletní nabídku krouhačů zeleniny najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Kutry

Kutry Robot Coupe

Kutry Robot Coupe slouží ke zpracování masa, zeleniny, ovoce, lze v nich připravovat paštiky, majonézy, pyré, pomazánky a strouhanky a v neposlední řadě je možné také nadrtit ořechy či mandle. Součástí základní výbavy je hladký nůž, který umožňuje hrubé nebo jemné sekání či přípravu emulzí a omáček. Dále je možné dokoupit hrubě zoubkovaný nůž pro hnětení a mletí nebo jemně zoubkovaný nůž na sekání bylinek či koření.

Recepty pro přípravu předkrmů, hlavních jídel nebo dezertů v kutru najdete zde.

Kompletní nabídku kutrů najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Kombinované roboty

Kombinovaný robot R 301 Ultra

Kombinované roboty Robot Coupe nabízí možnost kombinace až 4 přístrojů v 1. Standardní varianta zahrnuje motorovou základnu se dvěma nástavci - kutr a krouhač zeleniny. Za příplatek je možno dokoupit další dva nástavce (nástavec na přípravu protlaků nebo nástavec na přípravu ovocných šťáv).

Přístroj je vybaven pulsním tlačítkem pro perfektní kontrolu konzistence. Ergonomické držadlo slouží ke snazší manipulaci, ve víku je potom otvor pro pohodlné přidávání suroviny během přípravy jídla.

Kompletní nabídku kombinovaných robotů najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Blixery

Míchače emulzí, tzv. blixery jsou přístroje vhodné pro přípravu kašovité směsi. Uplatnění tak najdou především v nemocnicích. Lze s nimi připravit předkrmy, hlavní jídla, dezerty, vařené či syrové pokrmy, přičemž nutriční hodnoty i nezbytné vitamíny zůstanou zachovány.

Kompletní nabídku blixerů najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Tyčové mixéry

Profesionální ruční ponorné mixéry a šlehače Robot Coupe najdou uplatnění v restauracích, školních kuchyních, cukrárnách, hotelech, v provozech pro hromadné stravování apod.

Dle objemu zpracovávaného množství si můžete vybrat ze 4 kategorií:

Mixér MicroMix - malý kompaktní mixér, speciálně vyvinutý pro přípravu jemných a nadýchaných emulzí a omáček

Řada MINI - k přípravě malého množství, vhodné pro restaurace

Řada CMP - k přípravě 15, 30 nebo 45 litrů, vhodné pro školky, cukrárny, hotely

Řada MP - k přípravě 50, 100, 200, 300 nebo 400 litrů, vhodné pro provozy hromadného stravování, školy, intenzivní provozy a další velkokapacitní kuchyně

Kompletní nabídku mixérů najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Odšťavňovače

Automatické odstředivky Robot Coupe jsou vysoce profesionálními stroji na výrobu ovocných a zeleninových šťáv. Plnicí otvor o průměru 79 mm umožňuje vkládat celé kusy ovoce a zeleniny bez nutnosti jejich předchozího naporcování. Dlouhá boční vypouštěcí hubice umožňuje používat velkou nádobu na sběr šťávy a vypouštěcí násypka zajišťuje neustálý odvod odpadu přímo pod pracovní plochu. Motor o výkonu 1000 W zajistí nepřetržitý provoz po celý den a zařízení tak uspokojí i ty nejintenzivnější provozy.

Nápady a recepty na čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny najdete zde.

Kompletní nabídku odšťavňovačů najdete na našem e-shopu PROFIKUCHYNĚ.

Varný robot Robot Cook

Varný robot Robot Cook je multifunkčním zařízením, který v sobě spojuje funkce robotu s ohřevem, kutru a mixéru. Za tepla či z studena mísí, drtí, hněte, mixuje, emulguje a rozsekává. Suroviny ohřívá a vaří až do teploty 140°C s přesností na jeden stupeň.

Milujete vaření? Rádi servírujete hostům ty nejlepší pokrmy? Probuďte svoji kuchařskou fantazii s novým varným robotem od Robot Coupe. Ideální pro inovaci a přípravu řady atraktivních teplých i studených, slaných i sladkých jídel.

 

robot-cook-varny-robot-robot-coupe.jpg

Související odkazy:

Všechny modely přístrojů Robot Coupe najdete na našem e-shopu www.profikuchyne.cz:

Ke stažení:

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC