Café & Bistro Bílá Vrána v Brně-Komíně

14. únor 2017 07.44

Příběh o realizaci příjemné kavárny s industriálním nádechem v Brně-Komíně.

Bílá Vrána je nová zářící hvězda mezi kavárnami v Brně - Komíně, kde Vám nabídnou výbornou kávu, domácí limonádu, polévku z poctivých surovin a různé pochutiny jako slané koláče, dortíčky, makronky anebo i raw dorty. Ze strany vedení je nekompromisní požadavek na špičkovou kvalitu nabídky - proto zde najdete čerstvě praženou výběrovou kávu, personál absolvuje baristická školení tak, aby kávu připravil na špičkové úrovni. V nabídce najdete nabídku čerstvě upečených koláčů, sušenek a zákusků z vlastní výrobny a také od nejlepších českých cukrářů (Cukrovinky republika, KOKINO, Dolce Passione, ...). Oblíbenost a úspěch této kavárny dokládá to, že není nikdy prázdná a pokud plánujete návštěvu dopředu, je vhodná rezervace místa.

Na zakázce gastro vybavení se naše firma podílela od počáteční projekce až po finální realizaci a instalaci gastro zařízení. Realizaci baru a kuchyně předcházelo pečlivé zaměření prostoru, vypracování projektu, v neposlední řadě také montáž veškerého vybavení a zaškolení obsluhy. Velmi atypicky navržený bar, na kterém jsme spolupracovali s architektem Coufalem, je vytvořený z nosné nerezové konstrukce s betonovým obkladem, LED osvětlením a doplněný masivními dubovými deskami a nerezovými pracovními plochami ve vysokém hygienickém standardu s okapničkou.

Tým kávárny Bílá Vrána se také zúčastnil našeho celodenního baristického školení.

Projekce

Projektovou dokumentaci jsme zpracovali ve 2D i 3D pohledech - konstrukce baru, kuchyně, rozmístění technologie, elektroinstalace a rozvody vody.

Plánování a projektování nové kavárny v Brně

Finální konstrukce baru

Dodávka a montáž technologie

 

Před montáží

 

Kavárna je vybavena špičkovými technologiemi - Myčka nádobí Winterhalter s úpravou vody reversní osmózou, kávovar a mlýnky FAEMA Ambassador, Kompletně nerezová na míru vyrobená kuchyně, Stroje na zpracování surovin Robot Coupe, Vitamix, varná technika KOGAST, výrobníky ledu SIMAG, chlazení INFRICO a LIEBHERR.

Záruční a pozáruční servis, údržba strojů

Naši servisní technici provádějí každý měsíc v provozu pravidelné servisní prohlídky, údržbu a důkladné čištění strojů, tak aby byl zajištěn bezproblémový chod a špičková kondice technologií v baru a kuchyni.

 

Montáž baru

Montáž nerezové konstrukce baru

Montáž baru

Montáž kuchyně

Fotografie

Bar kavárny Bílá Vrána

Bar kavárny Bílá Vrána

Kuchyně kavárny Bílá Vrána

Baristické školení

Baristické školení jsme uspořádali v našem školicím středisku. Celodenním kurzem provedl zkušený barista, na závěr nechybělo ani trénování espressa a cappuccina s nadýchanou pěnou.

Trénování přípravy cappuccina Trénování přípravy cappuccina
Trénování přípravy cappuccina Trénování přípravy cappuccina

Další reference

Podívejte se i na naše ostatní reference.

Máte zájem o vybavení kavárny? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Sledujte nás na Facebooku:

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC