Reference - Kavárny a cukrárny

Vybrané reference - kompletní gastro vybavení kaváren a cukráren.

Votre plaisir

Období: 2020

Dodávka chladící vitríny pro prezentaci zákusků do cukrárny Votre Plaisir Praha

 

Votre  plaisirVotre plaisir

cukrárna

votre plaisir Infrico

 

Cukrárna Future Sailors

Cukrárna Future Sailors
Období: 2021

Vybavení cukrárny v Brně. Dodávka chladící technologie pro uchovávání dortů a zákusků

Monogram Espresso Bar (Brno)

Monogram Espresso Bar (Brno)
Kontaktní osoba: Adam Neubauer
Období: 2017

Monogram je novým podnikem úspěšného českého baristy a několikanásobného vítěze soutěže Barista roku Adama Neubauera. Moderní espresso bar v centru Brna, zaměřený na výběrovou kávu, Vás nadchne perfektním šálkem kávy a příjemným interiérem.

Součástí dodávky gastro vybavení espreso baru byla nerezová pracovní deska se dřezem, nerezový podstolový modul se dřezem a volným prostorem pro myčku, dále regál INFIX, myčka nádobí WINTERHALTER UC-M, reversní osmóza Romatik, výrobník kloboučkového ledu SIMAG a nerezové chladničky.

Monogram Espresso Bar v BrněMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

Monogram Espresso BarMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

BM Vinařství (Tvrdonice)

BM Vinařství (Tvrdonice)
Období: 2017
 

Předmětem této zakázky byla realizace baru ve vinárně rodinného vinařství v Tvrdonicích. V rámci projektové dokumentace byly vypracovány 2D i 3D pohledy a instalace (elektro, ZTI). Veškerá technologie byla našimi servisními techniky dodána, nainstalována, personál byl proškolen k obsluze a údržbě strojů.

Součástí nerezového baru, který byl vyroben na míru, byla barová deska se dřezem a se zapuštěnou odkapní mřížkou a ostřikem na pivní sklenice, chladicí stůl se zásuvkami a koš a zásuvka na odklep kávy.

Součástí dodávky technologie byl výrobník kloboučkového ledu SIMAG, podstolová myčka nádobí WINTERHALTER, dvoupákový kávovar MCE FORMA, mlýnek na kávu FIORENZATO, výčepní zařízení, naražeč na pivo a limonádu, kuchyňská baterie atd.

Reference - realizace baru ve vinárněReference - realizace baru ve vinárněReference - realizace baru ve vinárně - detail dřezuReference - realizace baru ve vinárně - výčepReference - realizace baru ve vinárně

 

Café & Bistro Bílá Vrána (Brno)

Café & Bistro Bílá Vrána (Brno)
Období: 2016

Bílá Vrána je příjemná kavárnička v Brně - Komíně, kde Vám nabídnou výbornou kávu, domácí limonádu a různé pochutiny jako slané "quiche" koláče, dortíčky, makronky anebo i raw dorty.

Naše firma se na zakázce gastro vybavení podílela od projekce po realizaci. Realizaci baru a kuchyně předcházelo pečlivé zaměření prostoru, projektová dokumentace, v neposlední řadě také montáž veškerého vybavení. Tým kavárny Bílá Vrána se také zúčastnil našeho celodenního baristického školení.

Kavárnu jsme vybavili kvalitní a spolehlivou gastro technologií - pákový kávovar FAEMA, fresh mlýnek na kávu, prosklená chladicí vitrína na dortíky, koláče, makronky a jiné pochutiny španělského výrobce INFRICO, barová myčka skla WINTERHALTER, externí zařízení pro reverzní osmózu AT EXCELLENCE, výrobník ledu SIMAG, chladicí technika LIEBHERR, nerezové regály INFIX, horkovzdušná trouba MODULAR atd.

Veškerý nerezový nábytek byl vyroben na zakázku - pracovní stoly, mycí stoly s dřezem, chladicí stůl na nápoje, skříňky, poličky. Unikátní je barová konstrukce na míru s nerezovou pracovní plochou ke kávovaru a k výčepu.

Více o této zakázce si můžete přečíst zde.

Fotografie z realizace

Café & Bistro Bílá Vrána - reference GASTROFORM Café & Bistro Bílá Vrána - bar

Café & Bistro Bílá Vrána - bar Café & Bistro Bílá Vrána - kuchyně

Projekce a instalace nerezové konstrukce baru

Projekce - konstrukce baru Café & Bistro Bílá Vrána - Montáž baru Projekce a instalace nerezové konstrukce baru  Projekce - konstrukce baru Café & Bistro Bílá Vrána - Montáž baru 

Little something (Brno)

Little something (Brno)
Období: 2015

Little something je nové moderní bistro v samotném centru Brna “u Zelňáku”, které je založeno na konceptu rychlého občerstvení. Pojem fast food zde ale nabývá zcela nový rozměr. Smyslem je nabídnout zákazníkovi plnohodnotnou snídani, oběd či svačinku v rychlém stylu obsluhy. Výjimečná je zejména nabídka “chlebíčků jinak”, které jsou vyrobeny z opravdu kvalitních a čerstvých surovin.

V pečlivě zpracované projektové dokumentaci jsme zákazníkovi představili návrhy kuchyně ve 2D i 3D vizualizace. Předmětem dodávky byl nerezový nábytek na míru, nerezový chladicí stůl na míru, chladnička, mrazicí skříň, nářezový stroj na sýry a uzeniny, pultová vitrínka na chlebíčky a další technologie. Instalaci a montáž zařízení potom provedli na místě naši servisní technici.

Vizualizace kuchyně Little something

Little something - vizualizace kuchyně - Gastroform Little something - vizualizace kuchyně ve 3D - Gastroform

Interiér Little something

Interiér Little something Interiér a bar Little something

Kavárna a cukrárna Elvíra (Praha)

Kavárna a cukrárna Elvíra (Praha)
Období: 2015

Kavárna Elvíra je příjemná kavárna v Praze s nabídkou domácích zákusků, čerstvých limonád a kvalitní kávy.

Zázemí přípravny jsme realizovali od projekce až po dodávku a montáž technologie. Předmětem dodávky byl nerezový nábytek na míru, myčka nádobí, horkovzdušná pec, chladnička, mraznička, vitrína na zákusky a dortíky a další.

kavarna-cukrarna-elvira-interier.jpg

Golden Cafe (Zlín)

Golden Cafe (Zlín)
Období: 2013

Zázemí baru a přípravny stylové kavárny GOLDEN CAFE ve Zlíně realizovala naše firma od projekce až po dodávku a montáž. Předmětem dodávky vybavení byly výrobky z nerezu (chladicí stůl, mrazicí stůl, pracovní stoly, skříňky), myčka Winterlahter, výrobník ledu, kontaktní gril a další.

Golden Cafe je příjemná kavárna nacházející se v budově obchodního a zábavního centra Zlaté Jablko ve Zlíně. Při projekci a následné dodávce byl kladen důraz na dosažení příjemného pracovního prostředí v kombinaci s vysokou mírou ergonomie.

Projektová vizualizace kavárny ve 3D

4_zlate_jablko_3d.jpg 5_zlate_jablko_3d.jpg 6_zlate_jablko_3d.jpg

Fotografie baru kavárny a přípravny

golden-cafe-4.jpg golden-cafe-5.jpg golden-cafe-6.jpg

Fotografie interiéru

dsc_7666.jpg 

Arcadia Cafe Bar Břeclav - Kavárna a Enotéka

Arcadia Cafe Bar Břeclav - Kavárna a Enotéka
Období: 2012

Kompletní návrh a realizace atypického baru kávárny a enotéky v Břeclavi. Bar vybaven pomocí mycí technologie Winterhalter, barové linie DORA-METAL, barových přístrojů Robot Coupe, ...

barbar

interierdora metal bar line

Cukrárna AD ASTRA - Hnanice u Znojma

Cukrárna AD ASTRA - Hnanice u Znojma
Období: 1998

Kompletní řešení výrobny, skladu a baru. Dodávka technologií, poradenství, projekce výrobny.