Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Služby v oboru gastronomie

Naše firma nabízí komplexní služby v oboru gastronomie. Našim zákazníkům kuchyni navrhneme, zařízení dodáme a odborně zapojíme, následně zaškolíme personál a staráme se o záruční i pozáruční servis dodaných gastronomických zařízení.

Naše firma se primárně zabývá prodejem vybavení pro gastronomii. Komplexní projekty a realizace však řešíme od A-Z tak, abychom byli schopni kvalitně zajistit všechny stupně přípravy a realizace velkokuchyně.

Komplexní projekt pak začíná u našich odborníků, kteří sestaví program gastronomického vybavení přesně dle požadavků klienta a v souladu s potřebnými normami. Poté vše pokračuje do projekční kanceláře, kde zpracujeme projektovou dokumentaci nové kuchyně. Podle této dokumentace pak probíhá zapojení a instalace dodaných zařízení. V závěrečné fázi proškolíme obsluhu tak, aby byla schopna kvalifikovaně, efektivně a bezpečně nové zařízení používat. Finálně pak zajišťujeme záruční a pozáruční servis dodaného gastronomického vybavení.

Přečtěte si více o naší projekční činnosti v oboru velkokuchyní, poradenství v oboru gastronomických technologií, prodeji gastro zařízení, školení obsluhyservisu gastro zařízení nebo o prezentacích s živým vařením v našem školicím středisku v Brně.

Servisní vozidlo Gastroform

Velkokuchyně od projektu po realizaci

Příklad připravené projektové dokumentace a fotografie ze zapojení kuchyně našimi servisními techniky:

Studie provozu

rozmístění technologie

Projekt plynových přípojek

Projekt elektro přípojek

Projekt ZTI

3D projekt

Vizualizace jídelny

Vizualizace kuchyně

Vizualizace varného bloku

Fotografie jídelny

Fotografie varného bloku

Fotografie kuchyně

Fotografie kuchyně

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie