Gastro servis

Firma GASTROFORM disponuje vlastním servisem gastronomického vybavení. Náš gastro servis je situován v centrále společnosti v Brně.

Servis gastro

Vlastní servis gastronomického vybavení je služba, kterou klienti firmy GASTROFORM ocení v momentech, kterým by se každý nejraději vyhnul.

Žádné zařízení není bezchybné a bezporuchové, proto naše firma disponuje vlastním servisem, na který klade vysoké nároky. Proto jsme schopni zajistit pro naše klienty bezproblémový chod jejich výrobků a v případě poruchy zajistit opravu v co nejkratším možném termínu.

Naše firma řeší i pozáruční opravy výrobků, které u nás nebyly zakoupeny. Avšak opravy výrobků, které byly zakoupeny u nás mají vždy absolutní přednost, tak abychom zajistili našim věrným zákazníkům ty nejlepší služby.

Centrála našeho servisu gastro zařízení je v Brně. Zde máme veškeré potřebné technické zázemí pro testování a samotné opravy gastro zařízení. Opravy velkých zařízení - varná technika, konvektomaty, chladící technika - provádíme zpravidla u zákazníka v provozovně.

GASTROFORM - Servis

Kontakty na gastro servis v Brně

Telefon: 546 223 099, 603 821 268

E-mail: servis@gastroform.cz

Adresa: Ondrova 9, 63500 Brno

Důležité: V případě, že potřebujete opravit zařízení, které nebylo zakoupeno u nás, dopředu nás kontaktujte. V ideální případě pošlete e-mailem na adresu info@gastroform.cz poptávku opravy stroje s následujícími údaji:

  • Značka a typ stroje
  • Popis závady
  • Adresa provozovny
  • Kontaktní údaje