Poradenství v oboru gastronomických technologií

Firma GASTROFORM se od roku 1997 pohybuje na trhu technologií v profesionální gastronomii. Od té doby realizovala stovky malých i velkých zakázek a posbírala velké množství zkušeností, které poskytuje svým klientům z řad restaurací, školních kuchyní, jídelen, pekařství, řeznictví ...

Chcete začít podnikat v oboru gastronomie? Potřebujete navrhnout a vybavit restauraci, školní kuchyni, jídelnu, řeznictví, pekařství či kavárnu?

Firma GASTROFORM disponuje zkušenostmi a dostatečným zázemím k tomu, aby Vám navrhla optimální řešení na vybavení Vaší kuchyně. V našem sortimentu naleznete kvalitní a prověřené české i zahraniční výrobky v několika cenových i kvalitativních řadách.

V případě, že stojíte na počátku Vašeho projektu a neorientujete se na trhu výrobků pro profesionální gastronomii, naši odborníci Vám společně s našimi inženýry navrhnou, na základě požadovaných parametrů, optimální vybavení kuchyně.

Při návrhu vybavení pro Vaši kuchyni bereme v úvahu:

  • Nároky na výkon, počet požadovaných jídel ve špičce
  • Finanční rozpočet na výstavbu/rekonstrukci kuchyně
  • Nároky na hygienické předpisy
  • Ergonomii a maximální efektivitu provozu
  • Možné budoucí rozšíření kuchyně
  • Dostupné připojení k plynu, elektřině a vodě

V momentě, kdy finalizueme s klientem soupis zařízení do jeho nové kuchyně, naši projektanti zpracují podrobnou projektovou dokumentaci nové kuchyně, na základě které provedou servisní technici rozmístění a odborné zapojení strojů.