Servis a opravy gastro myček na nádobí Winterhalter, Meiko, Hoonved

7. květen 2020 19.12

Provádíme pravidelné servisní prohlídky a opravy, repase profesionálních gastro myček na nádobí, sklo, provozní nádobí. Opravy provádíme na místě u zákazníka, rozsáhlejší opravy provádíme na naší servisní dílně v Brně.

winterhalter meiko hoonved gastro myčky

Současné profesionální myčky nádobí disponují řadou pokročilých technologií, obsahují elektronické řídící systémy pomocí kterých lze nastavit parametry mytí - čas, teploty, délku mycího cyklu, tlak mytí, množství mycího a oplachového prostředku. Servisní technik musí rozumět nejen stroji jako takovému na základě technické a servisní dokumentace, ale i nastavení dávkování mycí chemie a analýze vody. Naši technici pravidelně absolvují servisní školení ve výrobních závodech, kde jsou proškoleni pro provádění odborné diagnostiky a provádění servisních zásahů. Aktuálně disponujeme servisními certifikáty Winterhalter, MEIKO a Hoonved.

Pro naše zákazníky poskytujeme záruční a pozáruční opravy námi dodávaných a instalovaných myček. V rámci kompletního zákaznického servisu poskytujeme záruční prohlídky, kontroly technického stavu, profylaktické prohlídky, diagnostiky, generální opravy a pozáruční servisní zásahy.

 

Servis gastro myček