Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Reference - Restaurace

Vybrané reference - kompletní gastro vybavení restaurací a barů.

Venkovní gril bar - Rebešovice

Venkovní gril bar - Rebešovice
Období: 2020
 

Návrh a realizace venkovního baru pro grilování a točení piva. Zadání klienta bylo vytvořit venkovní gril bar, funkční a snadno udržovatelný provoz pro stáčení piva s plochami jako zázemí pro grilování masa a uzení ryb.

venkovní bar pohled_2.jpgvenkovní bar

Jasenka rekreační středisko Zubří

Jasenka rekreační středisko Zubří
Období: 2020

V roce 2020 jsme realizovali kompletní kuchyni, sklady, přípravny, mytí nádobí a varnou technologii pro přípravu jídel v rekreačním areálu Jasenka v Zubří v srdci Vysočiny u Nového Města na Moravě. Prostor kuchyně se podařilo kompletně zrekonstruovat, osadit novými moderními technologiemi, nerezovým nábytkem na míru. Celkově je prostor vybaven ve vysokém hygienickém standardu. V kuchyni je nový konvektomat LAINOX, myčka na hygienické mytí stolního nádobí Hoonved, chladící technologie, varná technika. Rozsah zakázky 4.235.000 Kč.

 

Rekreační středisko Jasenka

 

Restaurace Sluneční dvůr (Brno)

Restaurace Sluneční dvůr (Brno)
Období: 2017

Kompletní realizace restaurační kuchyně, jejíž součástí byly projekční práce (dispoziční řešení, instalace, 3D pohledy), dodávka a zapojení technologie a v neposlední řadě také proškolení personálu ke správné obsluze a údržbě strojů.

Fotografie z realizace

Realizace - restaurace Sluneční dvůrRealizace - restaurace Sluneční dvůrRealizace - restaurace Sluneční dvůr

Sluneční dvůr - varná technika KOGASTSluneční dvůr - chladicí technika RILLINGSluneční dvůr - myčka WINTERHALTER

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)
Období: 2017
 

V první polovině roku 2017 jsme projektovali a realizovali venkovní bar v malém luxusním hotelu na jihu Španělska, v provincii Alicante.

Nerezové komponenty baru byly kompletně vyrobeny na zakázku, dle naší precizní projektové dokumentace. Dále jsme bar vybavili kvalitní gastro technologií - univerzální chladnička, chladnička na víno, odšťavňovač ROBOT COUPE, výrobník ledu SIMAG, toustovač a sekáček KitchenAid, kotlík na polévku, vodní lázeň, vestavěná indukce do barové desky, stolní mixér VITAMIX, kombinovaný robot ROBOT COUPE.

Grilovat se v hotelu bude na kvalitním keramickém grilu BIG GREEN EGG velikosti LARGE. Součástí grilu je praktický dubový stůl a široká škála příslušenství.

Vizualizace - 3D pohledy baru

3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku

Fotografie - předání zakázky

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Detail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení desky nerezového baru

Bistro Selská (Havlíčkův Brod)

Bistro Selská (Havlíčkův Brod)
Období: 2016

Bistro Selská je nový moderní motorest u Havlíčkova Brodu, v jehož nabídce najdete bohaté snídaně, svačiny, hlavní jídla i dezerty. Předmětem této zakázky byla projekce a realizace kuchyně a výdejny jídel.

Kuchyni jsme vybavili nerezovým nábytkem na míru, plynovým sporákem s elektrickou troubou KOGAST, konvektomatem RETIGO, chladicí technikou, průchozí myčkou na nádobí HOONVED, dále např. fritézou, grilovací deskou, nářezovým strojem, hnětačem těsta nebo elektrickými kotlíky na polévku.

Výdejní linka s pojezdovou dráhou byla vyrobená na zakázku. Součástí výdejní linky jsou nerezové stoly, vestavěné výhřevné dělené vany, hygienický zákryt s osvětlením a nerezovou horní deskou, pokladní stůl se zásuvkou, vozík na příbory a podnosy, chladicí pultová vitrína do samoobslužného baru, chladicí vitrína pro umístění na výdejní linku.

Projekce

Bistro Selská - projekce  Bistro Selská - projekce výdejní linky

Fotografie z realizace

Bistro Selská - výdej jídel Bistro Selská - interiér restauraceBistro Selská - kuchyně

Bistro Selská - fotografie před otevřením Bistro Selská - fotografie před otevřením

 

Arcadia Ristorante Grill & Bar (Břeclav)

Arcadia Ristorante Grill & Bar (Břeclav)
Období: 2016

Arcadia Ristorante Grill & Bar je pravá italská restaurace v centru Břeclavi, v jejíž nabídce najdete tradiční pokrmy italské kuchyně - pravou italskou pizzu, domácí těstoviny nebo třeba domácí pečivo i dezerty.

Předmětem této zakázky bylo vybavení otevřené kuchyně / pizza baru - projekce, dodávka, montáž a instalace zařízení.

Pizza bar jsme vybavili kvalitní a spolehlivou technologií - chlazený pizza stůl s nástavbou INFRICO, varná technika MODULAR, chladicí technika LIEBHERR, holdomat RETIGO, myčka nádobí HOONVED, nerezový nábytek a nerezová digestoř na míru apod.

Projekce pizza baru

Arcadia Ristorante Grill & Bar - Projekce Arcadia Ristorante Grill & Bar - 3D instalace

Fotografie z realizace

Arcadia Ristorante Grill & Bar - pizza bar Arcadia Ristorante Grill & Bar - pizza bar Arcadia Ristorante Grill & Bar - chladicí vitrína

SIAM THAI - Thajská restaurace v Brně

SIAM THAI - Thajská restaurace v Brně
Období: 2016

V roce 2016 jsme byli osloveni požadavkem na zpracování projektu kuchyně a baru nové thajské restaurace SIAM THAI v Brně. Na zakázce jsme se podíleli od projektu až po finální realizaci. Veškerou technologii jsme dopravili až na místo, kde naši odborní technici na místě vše zapojili, nainstalovali a personál seznámili se správnou obsluhou strojů.

Součástí dodávky byl nerezový nábytek DORAMETAL vyrobený přesně na míru, včetně několika atypických komponentů, chladicí stoly a barové zízemí DORAMETAL, dále např. indukce BERNER, konvektomat Retigo, holdomat, kombinovaný robot francouzského výrobce Robot Coupe, odšťavňovač ovoce a zeleniny Robot Coupe, univerzální robot SPAR, indukční WOK vařič, šokový zchlazovač a zmrazovač SINCOLD, myčka nádobí Winterhalter, chladicí technologie Liebherr a další.

Vizualizace kuchyně SIAM THAI ve 3D

siam-thai-vizualizace-kuchyne-gastroform-03.jpg siam-thai-vizualizace-kuchyne-gastroform-02.jpg siam-thai-vizualizace-kuchyne-gastroform-01.jpg siam-thai-vizualizace-kuchyne-gastroform-05.jpg siam-thai-vizualizace-kuchyne-gastroform-04.jpg

Fotografie z realizace kuchyně SIAM THAI

siam-thai-realizace-gastroform-01.jpg siam-thai-realizace-gastroform-02.jpgsiam-thai-realizace-gastroform-03.jpg siam-thai-realizace-gastroform-04.jpg

Simplé Restaurant Brno

Simplé Restaurant Brno
Období: 2015
 

Simplé je moderní restaurace v centru Brna, která nabízí výjimečný zážitek ze skvělého jídla v atmosféře domácího prostředí. Zážitková restaurace si zakládá na jednoduchosti a preciznosti, klade důraz na přípravu z vysoce kvalitních surovin. Restaurace pod vedením šéfkuchaře Lukáše Nečase byla již po třech měsících provozu ohodnocena jako jedna z nejlepších restaurací v Brně.

Celý příběh o realizaci této špičkové restaurace si můžete přečíst zde.

Požadavkem na návrh a vybavení kuchyně jsme byli osloveni v roce 2014. Ze strany šéfkuchaře Lukáše Nečase jsme měli striktní požadavek na vybavení kuchyně špičkovými technologiemi. Prostorově je kuchyně menší než obvykle, proto jsme projekt zpracovali tak, aby byl využit každý centimetr. 

Kuchyně je vybavena technologiemi Retigo, Winterhalter, HotmixPRO Combi, Robot Coupe, nerezovým nábytkem na míru z naší výroby, chladicí technologií na míru, Sous-vide technologií, šokovým zchlazováním Sincold a další.

Projektová vizualizace kuchyně Simplé

Gastroform - 3D vizualizace Simplé Gastroform - 3D vizualizace kuchyně restaurace SimpléGastroform - Vizualizace kuchyně Simplé

Simplé restaurant

Interiér restaurace Simplé simple-restaurant-1.jpg

Lanáček Otrokovice - venkovní bar

Lanáček Otrokovice - venkovní bar
Období: červen 2015

Po úspěšné realizaci kuchyně a baru restaurace Lanáček v Otrokovicích nás firma rok poté oslovila s dalším požadavkem, tentokrát na návrh a realizaci venkovního baru.

Lanáček Otrokovice - Vizualizace venkovního baru

lanacek-vizualizace-venkovniho-baru.jpg lanacek-vizualizace-baru.jpg

Lanáček Otrokovice - Realizace venkovního baru

lanacek-venkovni-bar-gastroform.jpg lanacek-realizace-venkovniho-baru-gastroform.jpg
lanacek-realizace-venkovniho-baru.jpg lanacek-otrokovice-bar.jpg

Lanáček Otrokovice - kuchyně a bar

Lanáček Otrokovice - kuchyně a bar
Období: 2014

Lanáček je nové lanové centrum pro děti, které se nachází v Otrokovicích vedle koupaliště na „Bahňáku“. V lanovém centru si mohou zařádit nejen děti ve věku již od 3 let, překážky jsou nachystány také pro jejich rodiče. Načerpat síly potom mohou návštěvníci v krásné moderní restauraci s barem, která je součástí tohoto areálu.

Předmětem zakázky Lanového centra Lanáček v Otrokovicích byla realizace baru a vybavení části kuchyně, na které se naše firma podílela od projektu až po finální realizaci včetně dodávky a montáže technologie.

Součástí vybavení kuchyně byl nerezový nábytek na zakázku (pracovní stůl, mycí stůl, vstupní a výstupní stoly k myčce nádobí), chladicí a mrazicí stoly na zakázku, šokový zchlazovač / zmrazovač Sincold, průchozí myčka nádobí Winterhalter, komorová vakuová balička Lavezzini a podstolová chladnička Liebherr apod.

Součástí vybavení baru s důrazem na příjemné pracovní prostředí pro personál a vysokou míru ergonomie byl nerezový nábytek, nerezové chladicí a mrazicí stoly, výrobník ledu a profesionální kávovar Emblema s výjimečným designem pro přípravu exkluzivní kávy. Řešení pro dokonalé mytí pivních a vinných sklenic bylo realizováno prostřednictvím systému Winterhalter UC-M Energy + reverzní osmóza Romatik XS + změkčovač vody Monomatik 3.

bar_otrokovice_01-1.jpg bar_otrokovice_02-1.jpg bar_otrokovice_03-1.jpg bar_otrokovice_04-1.jpgkuchyne_otrokovice_02.jpg kuchyne_otrokovice_03.jpg

Fotografie z realizace baru a kuchyně

dsc_0661.jpg dsc_0684.jpgdsc_0680.jpg dsc_0461.jpgdsc_0510.jpg dsc_0519-1.jpgdsc_0484.jpg dsc_0553.jpg

Fotografie interiéru a exteriéru

dsc_0558.jpg dsc_0712-1.jpg
GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie