Grafická verze
Projekce velkokuchyně

O nás

Na trhu profesionálních velkokuchyňských technologií působíme od roku 1997, kdy firmu založil tehdejší jednatel Ing. Jiří Prostřední, který do roku 1990 působil jako konstruktér a projektant ve státním podniku Potravinoprojekt a po revoluci nastoupil jako konzultant do švýcarské společnosti Gastronomiegeräte AG, Zürich. 

O šestnáct let později převzal vedení nad rodinným podnikem syn Mgr. Pavel Prostřední. Ve firmě dále působí Tereza Prostřední na pozici finanční ředitelky a řízení kvality služeb. V našem týmu dále najdete čtyři servisní techniky, dva projektanty a další pracovníky starající se o obchod a péči o naše klienty.

Zakládáme si na kvalitních službách a maximálním servisu pro naše zákazníky.

  1. Vybíráme pro Vás pouze kvalitní a prověřené gastro technologie od evropských výrobců
  2. Plánujete nový provoz či rekonstrukci? Zpracujeme pro Vás návrh i kompletní projektovou dokumentaci
  3. Zařízení dodáme, nainstalujeme, zapojíme a na závěr zaškolíme Váš personál ke správné obsluze i údržbě
  4. O kondici technologií se postaráme v záruce i mimo záruku
  5. Na námi dodávané technologie poskytujeme pravidelné servisní prohlídky a údržbu strojů v provozu

GASTROFORM - Od projektu po realizaci


Kde působíme

Centrála v Brně má na starosti východ republiky, pobočka v Havlíčkově Brodě má na starosti západ republiky včetně Prahy. Několik projektů jsme realizovali i v zahradničí – Rakousko, Polsko, Španělsko a Slovensko.

Showroom, servisní středisko, školící a prezentační místnost

V Brně máme k dispozici zázemí, kde se na ploše 1.400 m2 nachází sklady technologií a spotřebních materiálů a servisní dílna pro opravy a kompletní repase technologií. Sklad náhradních dílů čítající více jak 900 položek. Showroom pro prezentaci nejdůležitějších technologií – najdete zde konvektomaty, myčky, vakuové baličky, ukázky nerezových výrobků, varnou techniku, stroje na zpracování masa, těsta i zeleniny.

Prezentační místnost slouží pro živé vaření před zákazníky – plně vybavené kuchařské studio, kde prezentujeme konvektomaty, multifunkční pánve, vakuové baličky, šokové zchlazovače a kávovary.

Jaké provozy vybavujeme?

  • Restaurace, hotely, bary
  • Kavárny, cukrárny, pekárny
  • Školní kuchyně a jídelny, nemocnice
  • Řeznictví a jiné specializované prodejny potravin
  • Pizzerie, bistra, rychlé občerstvení

Výběr z těch nejzajímavějších realizací můžete zobrazit zde.

Vybavíme Váš provoz kvalitními a prověřenými technologiemi

Zakládáme si na spolupráci s firmami, jejichž technologie se vyrábí z kvalitních komponent a materiálů a dodržují námi požadované kvalitativní standardy. Důležitá je pro nás také lokální evropská výroba. Pečlivě si vybíráme dodavatele technologií a přímo tak spolupracujeme s výrobci z Německa, Holandska, Itálie, Španělska, Maďarska, Slovinska a Polska. V našem sortimentu nechybí ani tradiční česká výroba. Naši technici a obchodníci jsou školeni přímo ve výrobních závodech.

Dlouhodobě spolupracujeme se značkami jako je např. WINTERHALTER, MEIKO, LAINOX, RATIONAL, MODULAR, BLANCO, COOL COMPACT, RILLING, GASZTROMETÁL, KOGAST, DORAMETAL, HOONVED, SINCOLD, INFRICO, MAINCA, MECNOSUD, HOTMIXPRO, RETIGO, BLANCO, LIEBHERR, MELFORM, ROBOT COUPE.

Zpracujeme pro Vás precizní návrh a projektovou dokumentaci

Každá profesionální kuchyně je svým způsobem unikátní projekt definovaný dispozicemi a specifickými požadavky klienta na koncept daného provozu. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému týmu jsme schopni zpracovat do posledního detailu špičkový návrh a projekt profesionálního velkokuchyňského provozu. 

Dle našich zkušeností je dobře a precizně připravený projekt naprosto zásadní pro úspěšný průběh realizace bez komplikací. Kromě samotného projektu kuchyně zpracujeme také podklady pro veškeré instalace (elektro, plyn, voda , ZTI) a podklady pro hygienu.

Zaškolíme personál a postaráme se o servis

Prodejem gastro vybavení naše spolupráce nekončí. Složitější technologie dovezeme, namontujeme a personál zaškolíme ke správné obsluze i údržbě. O kondici Vašeho zařízení se postaráme v záruce i mimo záruku. Menší stroje servisujeme v našem středisku v Brně, větší technologie na místě u zákazníka.

Servisujeme výhradně provozy a zařízení, které jsme vybavovali a dodávali. Rezervujeme si tak kapacity našich servisních techniků pro zákazníky, kteří si u nás zařízení zakoupili, abychom byli schopní zajistit servis v co nejkratší možné době.

Naše hodnoty a vize

Naše podnikání bereme zodpovědně a vážně. Striktně dodržujeme základní principy odpovědnosti vůči našim zákazníkům, dodavatelům, spolupracovníkům i našemu okolí. Záleží nám na naší pověsti, a proto ke každému obchodnímu případu, projektu i jednotlivé dodávce přistupujeme maximálně zodpovědně a pečlivě tak, aby se náš zákazník mohl na nás plně spolehnout. Snažíme se myslet ekologicky do posledního detailu, proto v našich projektech najdete technologie a řešení na úspory vody a energie. Proto také celá naše firma striktně a pečlivě třídí odpad a všichni zaměstnanci jsou vedeni k ekologickému a ekonomickému myšlení.

Ctíme zásady udržitelného rozvoje, proto rozvíjíme firmu postupně a výhradně z vlastních zdrojů bez využití dotací. Naše investice financujeme výhradně ze zisku firmy a to tak, abychom neohrozili ekonomickou stabilitu firmy a dostáli vždy všech závazků vůči našim partnerům a dodavatelům.

 

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie