Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Nemůžete přečíst? Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Nápojová technika

Naše firma dodává kávovary, překapávače kávy, výrobníky horké vody, nápojové automaty a automatické espresso kávovary značky Bravilor Bonamat. Dále v sortimentu naleznete výrobníky chlazených nápojů, výrobníky ledové tříště, výčepní zařízení a další nápojovou techniku pro cukrárny, kavárny, bary, restaurace a jídelny.

Překapávače kávy a čaje

Překapávač Bravilor Bonamat Mondo Kompaktní bufetový překapávač Bravilor BonamatVelkokapacitní překapávač Bravilor Bonamat 

Profesionální překapávače kávy a čaje BRAVILOR BONAMAT vhodné pro kancelářské prostory, bistra, kavárny, restaurace, pensiony, hotely, nemocnice, jídelny a všude tam, kde je potřeba vydat větší množství kávy. Více o překapávačích kávy Bravilor Bonamat zde.

Automatické Espresso kávovary

Bravilor Bonamat EspreciousBravilor Bonamat Esprecious

 

Automatické kávovary pro přípravu lahodného espressa BRAVILOR BONAMAT vhodné pro cukrárny, kavárny, firemní kancelářské prostory, restaurace. Více o espresso kávovarech Bravilor Bonamat zde.

Nápojové automaty

Nápojový automat Bravilor Bonamat Turbo 423Nápojový automat Bravilor Bonamat Turbo 423

Instantní zařízení a nápojové automaty BRAVILOR BONAMAT jsou neocenitelnými pomocníky v jídelnách a kancelářských prostorech. Zcela komfortní příprava lahodných teplých nápojů pro Vaše zákazníky a personál na pracovišti. V případě zájmu o nápojové automaty nás kontaktujte, zašleme vám nabídku.

Výrobníky horké vody

Výrobník horké vody Bravilor Bonamat HW10 Výrobník horké vody Bravilor Bonamat HWA40

Výrobníky horké vody BRAVILOR BONAMAT vhodné pro čajovny, kanceláře, továrny, hotely. Skvělé řešení pro přípravu většího množství horké vody na čaj, polévku a různé instantní nápoje. Přístroje jsou vyrobené z vysoce kvalitního nerezového materiálu, vybavené nekapajícím kohoutkem a velmi snadné na obsluhu a údržbu. Výrobníky horké vody si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchoděV případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Ohřívače mléka a kakaa

Ohřívač mléka Bravilor Bonamat

Ohřívače Bravilor Bonamat fungují na systému vodní lázně a jsou vhodné pro přípravu většího množství mléka nebo kakaa. Přístroje jsou vyrobené z kvalitního materiálu, vybavené nekapajícím kohoutkem a velmi snadné na provoz i údržbu.

Ohřívače mléka a kakaa si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě.

Sodobary

Výrobník sodové vody tlačítkový Výrobník sodové vody kohoutový

Přestaňte kupovat drahou balenou vodu. Pořiďte si SODOBAR!

Sodobary jsou zařízení na výrobu filtrované chlazené perlivé vody s napojením na obyčejný vodovodní kohoutek. Díky těmto výrobníkům sodové vody ušetříte tisíce korun za nákup balené vody. Se sodobarem vás litr osvěžující chlazené vody vyjde do pouhých 50 haléřů.

Sodobary jsou ideální do kanceláří, škol, jídelen a všude tam, kde je potřeba personálu a zákazníkům poskytnout kvalitní pitný režim. Sodobary si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení - 2 kohoutyVýčepní zařízení - 1 kohout

Nabízíme přenosné / mobilní výčepní zařízení (též pivní chlazení či chladiče na pivo) včetně kompletního příslušenství (pípy, nařežeče, atd.). Výčepní zařízení si můžete prohlédnout a objednat n anašem internetovém obchodě.

Výrobníky chlazených nápojů

Výrobník chlazených nápojů Výrobník chlazených nápojů

Výrobníky chlazených nápojů pro rychlá občerstvení, kavárny a cukrárny. Výrobníky chlazených nápojů si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě.

Výrobníky ledové tříště

Výrobník ledové tříště 

Výrobníky ledové tříště ve variantách se zásobníkem na jeden, dva a nebo tři druhy ledové tříště. Výrobníky ledové tříště si můžete prohlédnout a objednat na našem internetovém obchodě.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Zkuste se podívat na náš internetový obchod do kategorie Nápojová technika, případně kontaktujte naše obchodní oddělení

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie