Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Nemůžete přečíst? Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Podstolové myčky na nádobí, sklo a příbory Winterhalter

Program podstolových myček Winterhalter je navržen tak, aby se dala myčka sestavit přesně na míru potřeb daného provozu. Podstolovou myčku Winterhalter si zvolíte ve třech krocích - použití, velikost a výbava.

Společně s dobrým jídlem, pitím a příjemným personálem je dokonalá čistota nádobí a sklenice beze šmouh tou nejlepší vizitkou Vašeho podniku. Myčky Winterhalter jsou více než pouhý standard. Hravě si poradí se zaschlými zbytky jídla, rtěnkou na sklenici, zaschlou mléčnou pěnou či dužinou z ovoce.

Konfigurace na míru

Zvolte si podstolovou myčku Winterhalter přesně na míru svých potřeb:

Účel použití myčky:

 • Myčka nádobí
 • Myčka sklenic
 • Myčka bistro
 • Myčka příborů

Velikost myčky:

 • S - malá
 • M - střední
 • L - velká
 • XL - extra velká

Individuální výbava:

 • Energy, Cool, Effect
 • Integrovaný změkčovač
 • Sada košů
 • Designové prvky čela myčky

Podstolové myčky nádobí, skla, příborů WINTERHALTER

Pro dokonalý mycí výsledek je potřeba vzít v úvahu faktory jako tlak vody, mycí a oplachové teploty, množství oplachové vody, množství mycího i oplachového prostředku a čas mytí. Proto každý typ stroje disponuje až třemi standardními programy, u kterých jsou nadefinovány výše uvedené faktory.

Nová řada podstolových myček WINTERHALTER - UC

Programy podstolových myček WINTERHALTER

Winterhalter mytí sklenic

Tři standardní programy pro mytí sklenic:

 • křehké sklenice na víno
 • sklenice na běžné nápoje
 • robustní pivní půllitry
Winterhalter mytí nádobí

Tři standardní programy pro mytí nádobí:

 • malé a lehce znečištěné kusy nádobí
 • větší a standardně znečištěné talíře
 • větší, silně zašpiněné nádobí a hrnce
Winterhalter univerzální mytí

Tři standardní programy pro nádobí bistro:

 • mytí běžných sklenic
 • kombinované mytí sklenic a nádobí
 • silněji znečištěné nádobí
Winterhalter mytí příborů

Program pro mytí příborů

Myčky na sklenice WINTERHALTER

Není sklenice jako sklenice. S tenkostěnnou sklenicí na víno je potřeba zacházet úplně jinak než s pivním půllitrem. Proto výrobce Winterhalter vyvinul stroje tak, aby mohly být přizpůsobeny jednotlivým provozům - např. ve vinotéce budete ošetřovat sklenice jinak než v pivnici.

Proto se u nových myček sklenic přizpůsobují faktory působící na proces mytí (především tlak, čas, množství mycího prostředku a teploty) pomocí tří předem definovaných programů automaticky příslušnému typu sklenic. Tak je možné garantovat čisté a hygienicky nezávadné výsledky mytí.

Volba programu se provádí intuitivně pomocí jednoduchých symbolů na dotykovém panelu. Tím jsou vyloučeny chyby obsluhy. S profesionálním mycím systémem skládajícím se ze stroje, mycích prostředků, úpravy vody, příslušenství a košů, které mohou být doplněny nástavci nebo dělicími příčkami, si Winterhalter poradí se všemi typy sklenic a úrovněmi znečištění.

Myčky sklenic se dodávají ve velikostech S, M, L a XL.

Nové eliptické pole pro dokonalou čistotu

Nové eliptické mycí pole nahoře i dole zajišťuje celoplošnou mycí sílu, která zvládá i odolné znečištění. Drobné zbytky (dužina z ovoce, kávová sedlina, apod.) jsou účinně odstraňovány 4-násobným filtračním systémem se senzorem zakalení, takže mycí voda zůstává trvale čistá. 

Vhodné řešení pro každou sklenici

Systém VarioPower reguluje tlak vody v každém mycím programu a zaručuje tak stabilitu i sklenic na víno s dlouhou stopkou, sklenic na aperitiv či sklenic na sekt. Díky systému VarioPower jsou křehké sklenice na víno při nízkém tlaku stejně čisté jako robustní pivní půllitry při vysokém tlaku. Přiměřené mycí a oplachové teploty v závislosti na programu, různé tlaky vody a přesné dávkování mycího prostředku zaručují dlouhou životnost Vašich sklenic.

Dlouhá životnost Vašich sklenic

Příliš vysoké mycí teploty, resp. nesprávné mycí prostředky s nesprávným dávkováním mohou způsobit korozi skla, vyblednutí dekoru či mléčné zabarvení sklenice. Přiměřené mycí a oplachové teploty v závislosti na zvoleném programu, různé tlaky vody a přesné dávkování mycího prostředku zaručují dlouhou životnost Vašich sklenic. 

Individuální výbava

Výbava Cool na pivní sklenice

Spočívá v oplachu studenou vodou a zajišťuje tak rychlý přísun studených sklenic - čerstvě umyté a přesto studené. To šetří čas při čekání a zaručuje stabilitu pivní pěny. Navíc po otevření dvířek neuniká téměř žádná pára.

Výbava effect

Systém effect je systém mytí nádobí při nízké teplotě. Speciální mycí a oplachové prostředky umožňují mytí při nižších teplotách. Tento systém umožňuje značné snížení provozních nákladů, také se zlepšuje klima v místnosti.

Výbava Energy

Systém zpětného získávání tepla k využití energie odpadní páry pro ohřev přitékající studené vody. Tento systém tak šetří cennou energii a snižuje provozní náklady

Dvojitá úspora díky zpětnému získávání tepla a snížené oplachové teplotě: při 80 mycích cyklech za den se tak ušetří 2920 kWh – až 467 € ročně! Zlepší se klima v místnosti, protože při otevření dvířek myčky již neuniká téměř žádná horká pára.

Technická data

Myčky skla Winterhalter - technická data

Myčky na nádobí WINTERHALTER

Nejrůznějším požadavkům moderních kuchyní vycházejí vstříc nové myčky nádobí se speciálně definovanými programy. Faktory mající vliv na výsledek mycího procesu, především tlak, čas, množství mycího prostředku a teploty, se současně automaticky vzájemně doplňují na základě definovaných programů podle mytého nádobí a stupně jeho zašpinění. Mycí výsledek je tak vždy dokonalý – ať se jedná o křehké japonské polévkové misky nebo veliké, robustní talíře na pizzu.

Volba programu se provádí intuitivně přiřazením vhodného symbolu mytého nádobí, který zároveň symbolizuje také stupeň jeho znečištění. Tím se minimalizují chyby obsluhy. 

Myčky nádobí se dodávají ve velikostech S, M, L a XL.

Nové eliptické pole pro dokonalou čistotu

Unikátní eliptické mycí pole se speciálně vyvinutými tryskami dosahují maximálního plošného pokrytí a mycí síly shora a zespoda. O čistotu mycí lázně se stará inovační 4-násobný filtrační systém se senzorem zakalení

Systém VarioPower

Díky systému VarioPower je možné regulovat mycí tlak. Při volbě vhodného standardního programu zůstává i obzvlášť lehké nádobí bezpečně ve správné poloze a je dokonale umyto. 

Maximální kapacita pro plechy a tácy

Pokud vlastníte gastronomický provoz, kde často umýváte plechy a podnosy, pak se vVám vyplatí pořídit model myčky UC-XL s extra velkým vnitřním prostorem. Nemusíte  investovat tolik času kvůli ručnímu mytí a dosáhnete vyšší hygieny umytých plechů a táců.

Technická data

Myčky nádobí Winterhalter - technická data

Myčky na příbory WINTERHALTER

Absolutní novinkou jsou myčky příborů Winterhalter. Garantují hygienicky čisté mytí a opticky bezvadné příbory společně s podstatnou úsporou času a výdajů. Nehygienické a časově náročné přelešťování je při používání demineralizované vody zbytečné – zářivý příbor je obratem ruky znovu připravený k použití. Tyto myčky jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, které vyhovují nejrůznějším prostorovým požadavkům. 

S kompletním řešením Winterhalter zaručují všechny komponenty dokonalý mycí výsledek. Winterhalter doporučuje umístit příbory v namáčecí lázni. Speciální koše také zaručují, že budou příbory správně umyté. Tak je možné garantovat bezvadný výsledek mytí a sušení.

Ušetřete čas a peníze: nehospodárné ruční leštění patří minulosti. Hygienicky čisté a dokonalé příbory dává myčka příborů – nepřekonatelná co do čistoty a vzhledu.

Energy: Také myčky příborů jsou k dostání ve všech čtyřech velikostech v provedení Energy. To šetří peníze a chrání životní prostředí a klima v místnosti.

Technická data

Myčky na příbory Winterhalter - technická data

Univerzální myčky WINTERHALTER Bistro

Ve snackbarech, kavárnách a bistrech se na minimálním prostoru připravuje a nabízí velké množství teplých i studených pokrmů a nápojů. Pro tyto gastronomické provozy je nejlepší volbou myčka bistro od firmy Winterhalter. Tento univerzální stroj myje jak příbory, tak i sklenice a nádobí, a to při jednom spuštění a se zárukou hygienické čistoty. 

Kromě programu pro kombinované mytí jsou k dispozici dva další programy, které umožňují oddělené mytí sklenic, resp. nádobí. V závislosti na obsahu koše a zvoleném programu se pak faktory odpovědné za mycí proces – především tlak, čas, množství mycího prostředku a teploty – automaticky přizpůsobují požadavkům mytého nádobí. Obsluha je jednoduchá a nekomplikovaná: volbu ze tří definovaných standardních programů je možné provádět pomocí symbolů, které znázorňují příslušné myté nádobí.

V bistru je nutné mýt na minimálním prostoru hygienicky čistě různé nádobí, od sklenic přes příbory až po talíře. U myčky bistro máte na výběr mezi programy pro smíšené nebo roztříděné myté nádobí.

Podle prostoru, který je k dispozici, resp. podle potřeb mytého nádobí, si můžete zvolit jednu ze čtyř velikostí S, M, L a XL. K tomu dostanete od firmy Winterhalter vhodné mycí prostředky a koše.

Obsluha je jednoduchá a nekomplikovaná: volbu ze tří definovaných standardních programů je možné provádět pomocí symbolů, které znázorňují příslušné myté nádobí.

Právě při tomto kombinovaném způsobu mytí vznikají nejrůznější nečistoty. Díky nově vyvinutému čtyř násobnému filtračnímu systému se senzorem zakalení lze odstranit částečky, jako je dužina z ovoce a kávová sedlina. Mycí roztok přitom zůstává trvale čistý.

Tříděné mytí: Tříděné mytí sklenic a nádobí: naprosto jednoduché s volbou programů pomocí dotykové obrazovky. Nádobí se myje s vyšším tlakem a vyšší oplachovou teplotou, sklenice se sníženým tlakem vody a nižší oplachovou teplotou.

Energy: Dvojitá úspora díky zpětnému získávání tepla a snížené oplachové teplotě: při 80 mycích cyklech za den se tak ušetří 2920 kWh – až 467 € ročně! Zlepší se klima v místnosti, protože při otevření dvířek myčky již neuniká téměř žádná horká pára.

Technická data

Myčky bistro Winterhalter - technická data

VYSVĚTLIVKY K TECHNICKÝM DATŮM

(*1) V závislosti na místních podmínkách (teplota přívodní vody/elektrický přípoj) se mohou uvedené hodnoty snížit. 

(*2) Při ideálních podmínkách. Přesné nastavení se provede při uvedení do provozu.

(*4) S možností přepnutí na 65°C.

(*5) Teplota přívodní vody < 20 °C.

(*7) Teplota přívodní vody max. 50°C u myček sklenic / mac. 60°C u myček nádobí.

 

Technická data podstolových myček WINTERHALTER

Myčky Winterhalter - technická data

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie
 • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC
 • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály