Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Zavolejte mi

Chcete se domluvit? Nechte nam svůj kontakt se vzkazem a my vám zavoláme.
Nemůžete přečíst? Obrázek s kontrolním kódem, pokud ho nemůžete přečíst, použijte odkaz výše.

Profesionální myčky nádobí

Dodáváme profesionální myčky na nádobí, myčky na sklo, průchozí myčky nádobí, myčky na černé nádobí. Dále v našem sortimentu naleznete úpravny vody, koše a chemii pro myčky nádobí.

Profesionální mycí technika WINTERHALTER

Naše firma poskytuje kompletní dodávky mycí technologie pro restaurace, bary, školní kuchyně a jídelny, hospody a další provozy. Nabízíme profesionální myčky značek Winterhalter včetně široké škály příslušenství.

Bohatý program této značky plně pokrývá požadavky na mytí nádobí ve všech gastronomických provozech. V případě, že si nejste jisti tím, jakou myčku Váš gastronomický provoz vyžaduje a jaké příslušenství budete potřebovat, kontaktujte naše obchodní oddělení, které Vám s výběrem myčky ochotně pomůže.

Dodávka, instalace, zaškolení, servis, dodávky chemie

Autorizovaný prodej a servis

Naše firma je autorizovaným prodejním a servisním partnerem značky WINTERHALTER. Naši odborníci Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího modelu.

Myčku k Vám dovezeme, zapojíme, nastavíme dávkování mycího a oplachového prostředku, stroj nakonfigurujeme dle podmínek užívání a personál zaškolíme ke správné obsluze.

K námi dodávaným myčkám poskytujeme také nadstandardní záruční i pozáruční servis.

Podstolové myčky nádobí, skla a příborů

Podstolové myčky WINTERHALTER

Výhody podstolových myček:

 • Rychlost – krátké programy Vám garantují více času pro Vaše hosty a menší potřebu nádobí
 • Úspora – vody, prostředků i elektrické energie
 • Spolehlivost – pro obsluhu jasné "jednotlačítkové ovládání" s barevnou signalizací
 • Hygienická koncepce – hladký bezespárový vnitřní prostor, automatický samočisticí program, nepřímá technologie ohřevu zabraňující usazování vápna a nečistot
 • Prostorová nenáročnost – díky kompaktním rozměrům a volitelně zabudovaným zásobníkům pro mycí a oplachový prostředek
 • Speciální koše – pro různé druhy nádobí

Průchozí myčky nádobí

Pod krytem průchozích myček Winterhalter se skrývá opravdový výkon. O to se stará vysoce výkonný mycí systém v kombinaci s krátkými časy programů. Díky soustředěné síle garantuje Winterhalter hygienicky čisté výsledky i při vysokém zašpinění.

Průchozí myčky Winterhalter

Vlastnosti průchozích myček:

 • Průchozí myčky jsou určeny pro přímé či rohové provedení. 
 • Jsou vybaveny jednoduchým a uživatelsky přívětivým mechanickým ovládáním. 
 • Vyjímatelná mycí ramena s vysoce výkonnými tryskami zaručují rovnoměrné intenzivní mytí a optimální čistotu. 
 • Vysoce výkonné trysky vyvíjí enormní mycí sílu.
 • Hygienická koncepce, samočisticí program – tak je garantována nejvyšší čistota. 
 • Mediamat Cyklo filtruje z roztoku i nejjemnější nečistoty. 
 • Ergonomická držadla krytu usnadňují a zrychlují práci.

Výhody průchozích myček:

 • Mycí systém s maximální mycí sílou pro odstranění i silného znečištění.
 • Bezpečnost obsluhy díky samovysvětlujícímu jednotlačítkovému ovládání.
 • Hygienická koncepce s hladkým bezspárovým vnitřním prostorem, bočně umístěným plochým tělesem, 3-násobným mycím systémem, samočisticím programem a filtračním systémem Mediamat.
 • Ergonomická držadla krytu pro rychlé a jisté ovládání z jakéhokoli místa.
 • Mnohostranné použití díky vysoké vstupní výšce, verzi XXL nebo verzi Twinset.

Myčky na černé nádobí

Myčky na černé nádobí pro rychlé a hygienické mytí provozního nádobí - hrnců, příborů, plechů, gastronádob a dalších objemných kusů nádobí.

Myčky na černé nádobí Winterhalter

Pokud chcete nechat mytí hrnců a pracovních pomůcek na specialistovi, potom Vám nabízí Winterhalter dle kapacity a velikosti různé pomocníky: nejmenší myčka černého nádobí GS 630 pro nádobí do rozměru GN 1/1 a plechy do 600x400 mm nebo 3 větší modely UF-M, UF-L a UF-XL. Perfektní řešení pro profesionální gastronomii, ale i pekárny a řeznictví.

Pro profesionální kuchyň je to opravdové ulehčení: nikdo už nemusí těžké hrnce, pánve a další pracovní pomůcky umývat a přetáčet v hlubokém dřezu. Nikdo už nemusí stát dlouhé hodiny s hluboko ponořenýma rukama u dřezu a drhnout hrnce. Se správnou myčkou stačí i napálené hrnce nanejvýš odmočit ve vodě – o zbytek se již postará myčka kuchyňského nádobí. V hygienicky citlivých provozech jsou čisté pracovní pomůcky předpokladem pro správnou práci.

Myčky s automatickým posuvem nádobí

Myčky s automatickým posuvem košů

Jednonádržové myčky s automatickým posuvem košů STR 110 a STR 130 si díky své síle poradí nejen v provozní špičce, ale navíc zvládne šetřit energii při klidnějším provozu. Od automatické aktivace zón až po rychlosti posuvu: myčka se přizpůsobuje aktuálnímu přísunu nádobí a nabízí flexibilní mycí kapacitu. Vejde se i do malých kuchyní a díky řadě variant sestavení umožňuje perfektní průběh celého mycího procesu.

Mycí stroje MTR s automatickým posuvem košů jsou připraveny zvládnout mytí nádobí v hotelech, restauracích, motelech, závodních jídelnách i podnicích společného stravování střední velikosti. Zde každodenně dochází k nepravidelnému přísunu nádobí s variabilním časem pro mytí, nádobí je nejednotné – více druhů. Pro transport do mycího stroje se nádobí ukládá do příslušných košů. Pro obsluhu myčky je zapotřebí nejméně jedna osoba.

Ve velkých menzách, nemocnicích, kantýnách, ústavech s pečovatelskou službou a dalších provozech společného stravování  se používají pásové mycí stroje série STF a MTF. Čas pro mytí je zde pevně stanoven, nádobí je jednotných druhů a přísun nádobí je kontinuální. Pro obsluhu jsou zapotřebí minimálně 2 osoby. Převážná většina nádobí se ukládá přímo do dopravníkového pásu, pouze sklenice, příbory a malé části se ukládá na mytí do košů.

Chemie pro myčky nádobí

K profesionálním mycím strojům dodáváme i profesionální mycí prostředky - mycí prostředek na nádobí, mycí prostředek na sklo, oplachový prostředek, mycí prostředek na černé nádobí, odvápňovací prostředek.

Chemii pro myčky nádobí můžete jednoduše objednat na našem internetovém obchodě PROFI KUCHYNĚ v kategorii Chemie pro myčky nádobí.

Chemie Winterhalter

Aby bylo dosaženo optimálních výsledků mytí, musí být mycí a oplachový program pečlivě nastaven přímo pro myté nádobí, stupeň zašpinění, splnění hygienických norem a vlastní, tak, aby vše bylo součástí jednoho kompletního systému.

Winterhalter hygienický koncept zahrnuje mycí a oplachové prostředky pro všechny způsoby využití, produkty kuchyňské hygieny a speciální řadu prostředků pro údržbu a péči o mycí stroje.

Dotyková obrazovka WINTERHALTER

 • Intuitivní obsluha
 • Jednoduché symboly a animace nezávislé na jazyce
 • Ochrana PIN – úroveň „šéf kuchyně“ a „servis“
 • Záznamník hygieny a provozní deník

Systém filtrace mycího roztoku

4-násobný filtrační systém se senzorem zakalení:

 • Odstraní všechny nečistoty – od největších po drobné
 • Mycí roztok přitom zůstává trvale čistý
 • Není třeba měnit vodu během celého dne
 • Šetří spotřebu vody i energie

Tlak přizpůsobený mytému nádobí

 • Nižší tlak pro křehké nádobí
 • Vyšší tlak pro robustní nádobí
 • Zaručen dokonalý výsledek mytí
 • Šetrná péče o myté nádobí

Komunikace mycího stroje WINTERHALTER

 • Stroj se sám kontroluje a aktuálně prostřednictvím zvukových i vizuálních signálů informuje obsluhu o svém stavu.
 • Chyby jsou rychle rozpoznány a odstraněny.
 • Eliminuje nutnost opakovaného mytí.

WINTERHALTER Energy

 • Patentovaný výměník tepla odpadních par zahřívá studenou přívodní vodu
 • Po otevření mycího stroje neuniká teplá vlhká pára.
 • Zlepšuje klima v místnosti.
 • Šetří cennou energii

Vysoký mycí výkon

Účinný mycí systém zajišťuje u všech strojů celoplošný optimální výsledek mytí.

Mycí systém je dokonale přizpůsoben mytému nádobí. Umývá sklenice a nádobí velice výkonně, ale přesto šetrně.

VarioPower reguluje tlak vody v každém mycím programu. Aby byl i při nízkém tlaku dosažen ideální mycí výsledek, přizpůsobují se vhodně ostatní faktory mytí. Maximální plošné pokrytí zajišťují dvě nově vyvinutá eliptická mycí pole s integrovanými mycími a oplachovými tryskami. Nezávislý zkušební ústav LGA (TÜV Rheinland, Deutschland) ověřil, že nová řada UC dosahuje v řadě zkoušek s myčkami jiných výrobců nejlepší mycí výsledek ve třídě podstolových myček.

U průchozích myček nádobí řady GS 515 a myček na kuchyňské (černé) nádobí odstraňují reverzní mycí ramena i to nejodolnější zašpinění rychle a spolehlivě.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha všech strojů napomáhá eliminaci chyb a umožňuje také hladký průběh mytí , a to i při časté změně personálu. Snadná obsluha všech strojů pomáhá uživatelům vyhýbat se chybám a i v případě častého střídání personálu zaručuje plynulý průběh mytí.

Dotykový dislej myček Winterhalter

U nové řady UC využívá Winterhalter techniku, která je v této oblasti naprostou inovací – dotykovou obrazovku. Ovládání je naprosto jednoduché. V závislosti na mytém nádobí, resp. znečištění, se vhodný program vybírá poklepem na symbol příslušného nádobí. Dotykový displej není pouhým navigačním nástrojem, ale nabízí také různé důležité informace pro vedoucího kuchyně a servisní techniky.

Ovládání jedním tlačítkem zobrazuje každé obsluze samovysvětlujícím způsobem, co je třeba udělat. Zaručuje Vám jednoduché snadné ovládání s barevnou signalizací. Mycí ramena jsou konstruována tak, aby bylo možné jejich snadné a jednoduché vyjmutí a čištění. Toto uspořádání umožňuje větší komfort obsluhy a mimoto šetří čas.

Maximální hospodárnost

Vysoká hospodárnost všech strojů snižuje provozní náklady a chrání životní prostředí.  Myčky vybavené »Intelligent Resource Technology« snižují mimoto trvale spotřebu elektrické energie, vody, mycích a oplachových prostředků – a to při velmi dobrých mycích výkonech.

Úspory energie a snížení provozních nákladů – to slibuje Winterhalter se svou energeticky úspornou řadou. Winterhalter představuje úspěšný koncept Energy poprvé také ve třídě podstolových myček. Řada UC Energy tak pomáhá s šetřením energie a udržuje vzduch v místnosti téměř bez teplé páry. Také několikrát oceněný koncept zpětného získávání energie v řadě GS 500 Energy / GS 500 Energy+ zaručuje lepší klima v místnosti. Díky osvědčenému výměníku tepla odpadních par a odpadní vody se u strojů řady GS 500 Energy+ využívá energie z teplé páry a odpadní vody k předehřívání studené přiváděné vody.

Filtrace mycího roztoku Mediamat ve spojení s celoplošným filtračním systémem a sacím sítem čerpadla neustále z mycího roztoku odstraňuje nečistoty. To umožňuje konstantní dobrý mycí výsledek bez nutnosti opětovného plnění nádrže v průběhu mytí. Neustálá filtrace trvale snižuje spotřebu a šetří čas.

winterhalter dokonalý mycí program, hygiena

Dokonalý hygienický program

Hygienická koncepce Winterhalter použitá ve všech strojích nabízí ideální předpoklady pro bezvadnou čistotu.

Nová řada UC je vybavena 4-násobným filtračním systémem se senzorem zakalení. Ten se skládá z plochého síta, sítového válce, sacího síta čerpadla a osvědčeného Mediamatu. Mycí voda je tak trvale udržována čistá. Senzor zakalení nepřetržitě monitoruje její kvalitu a v případě potřeby spouští postupnou regeneraci. Také všechny ostatní myčky jsou vybaveny účinným a celoplošným sítovým a filtračním systémem včetně filtrace mycího roztoku Mediamat. Ten nepřetržitě čistí mycí roztok a umožňuje tak optimální a hygienický mycí výsledek.

Účinný a celoplošný filtrační systém sít včetně filtrace mycího roztoku Mediamat neustále čistí mycí roztok a umožňuje tak dokonale hygienický výsledek mytí.

Řada UC je vybavena inovačním hygienickým topným prvkem nádrže. Ten se přímo v nádrži stará o konstantní, optimální teplotu nádrže. Jeho hladký a uzavřený povrch je méně náchylný k usazování vodní- ho kamene a nečistot.

Kontrola provozního stavu a teploty je kdykoliv možná na ovládacím displeji .

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie
 • Cloud Hosting in Europe - MasterDC.com | www.masterdc.com/cloud-hosting/ - Professional Cloud hosting provider in Central Europe with datacenters in Prague. Money saving cloud services for your business
 • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC