Konvektomaty Rational iCombi Pro

11. květen 2020 11.37

Německý výrobce konvektomatů Rational představil novou řadu konvektomatů Rational iCombi PRO. Nová řada konvektomatů přináší řadu nových vylepšení, funkcí a optimalizací výkonu a ergonomie.

Konvektomaty Rational iCombi PRO - video představení nového konvektomatu

Hlavní novinky nové modelové řady konvektomatů Rational iCombi Pro

Intuitivní ovládání  - Nové intuitivní ovládání vás provede varným procesem pomocí obrázků, logickými kroky a jasnými interaktivními pokyny. Každý tak může pracovat bezchybně hned od začátku.

Vlastní varná inteligence Funkce iCookingSuite zná cestu k požadovanému výsledku vaření a dosáhne jej znovu a znovu. Ve vynikající kvalitě. Kromě toho můžete kdykoli zasáhnout do procesu vaření nebo přejít z jednotných na smíšené dávky. Tohle je svoboda, tohle je flexibilita.

Efektivní příprava pokrmů iProductionManager přebírá plánování varných procesů a ukazuje, kdy je nejlepší připravovat určitá jídla zároveň. Plánuje jednotlivé varné procesy tak, aby vám šetřil čas a energie.

Extrémně rychlé čištění Přibližně za 12 minut a ze špinavého máte čistý. To dokáže pouze konvektomat iCombi Pro. I standardní čištění šetří 50 % času a čisticích prostředků*. Čistá práce, méně prostojů, více produktivního času.

Pečlivě promyšlené Více ventilátorů, optimalizovaný tvar varné komory a vyšší výkon odvlhčování vám umožňují až o 50 % větší naplnění*. V ještě lepší kvalitě potravin. Pro ještě vyšší produktivitu.

Integrovaná WiFi Díky integrované WiFi se konvektomat Rational iCombi Pro připojí k internetu stejně snadno jako váš smartphone a snadno se propojí se systémem ConnectedCooking. Pro ještě větší pohodlí, bezstarostnost a inspiraci.  

ENERGY STAR®-Partner Vynikající hodnocení, pokud jde o energetickou účinnost. Konvektomat iCombi Pro byl testován jedním z nejpřísnějších certifikačních programů.

Konvektomat Rational

iDensity Control konvektomatu Rational

Nová definice: zapomeňte na mnohé kuchyňské spotřebiče náročné na prostor a nechte za vás pracovat konvektomat iCombi Pro. Na ploše menší než 1 m2. Maso, ryby, drůbež, zelenina, pečivo. À la carte, catering, rozvážka jídel, pohostinství. Díky souhře inteligentních asistentů to vše zvládne váš konvektomat iCombi Pro. Funkce iDensityControl s účinnou cirkulací vzduchu a odvlhčováním přináší o 50 %* vyšší produktivitu a až o 10 %* kratší dobu vaření*. A přináší jednotné výsledky do posledního puntíku. Intuitivní ovládání zároveň znamená takový komfort uživatele, že prakticky eliminuje chyby. Vaříte tak prostě dál a dál.

Funkce iCooking Suite

Máte cíl – jděte si nekompromisně za ním pomocí inteligentního vaření s konvektomaty iCombi Pro. Příklad: někdy je třeba připravit 5 a někdy 100 steaků zároveň. Všechny ve stejné kvalitě. Za tímto účelem iCombi Pro nepřetržitě kontroluje stav vložené suroviny, porovnává ho s nastaveným cílovým výsledkem, propočítává průběh vaření a inteligentně upravuje teplotu. Hosté dorazí dříve, grilovaná zelenina ještě není připravená? Pak změňte z jednotných na smíšené dávky. iCombi Pro upraví parametry vaření tak, aby bylo možné vařit obě jídla současně. Přejete si v průběhu vaření změnit požadovaný výsledek? Pak přejděte do programu vaření a jednoduše upravte cílový stav. iCombi Pro upraví optimální teplotu a čas. Výsledek vás vždy přesvědčí. A docílit ho můžete kdykoli znovu. Nezáleží na tom, kdo konvektomat obsluhuje.

Funkce iProductionManager

Život v kuchyni: stres a spěch, aby bylo vše připraveno současně a včas. To je výzva pro každého šéfkuchaře, ať už používá papír a tužku nebo nějaký software. Až dosud. Protože konvektomat iCombi Pro s funkcí iProductionManager tuhle starost přebírá za vás: jednoduše zvolte požadované jídlo na displeji a hned uvidíte, co lze vařit společně. Teď už stačí pouze zadat, zda chcete vařit časově nebo energeticky efektivním způsobem. Systém sleduje každý zásuv samostatně, takže doby vaření jsou inteligentně přizpůsobeny jak množství, tak požadovanému výsledku. Vy rozhodujete, zda má být jídlo dokončeno ve stejnou dobu, nebo naopak chcete začít vařit ve stejnou dobu. V každém případě vám konvektomat iCombi Pro řekne, kdy a které jídlo máte vložit, et voilà: jídlo je hotové.

Funkce iCare system pro mytí konvektomatu

Velké množství grilovaných pokrmů zanechává mnoho úporných nečistot, které blokují konvektomat iCombi Pro ve vaření jiných pokrmů. To však neplatí s funkcí iCareSystem. Mimo jiné s ultrarychlým mezičištěním za pouhých 12 minut. Proto je možné rovnou pokračovat s brokolicí bez přenosu chuti nebo rušivých pachů. A pokud jde o hygienu na konci dne, iCombi Pro vám řekne, zda je silně, středně nebo mírně znečištěný. Vy se poté rozhodnete, zda spustíte čištění ECO nebo standardní čištění. Samozřejmě s odvápněním. Samozřejmě přes noc. Samozřejmě vždy super čisté a s použitím polovičního množství chemie v bezfosfátových čisticích tabletách*. iCombi Pro si pamatuje vaše preference a příště vám ukáže vhodný čisticí program.

Konvektomat Rational iCombi Pro udává standardy, pokud jde o inteligenci a technologické vlastnosti:

  • LED osvětlení s integrovanou signalizací jednotlivých zásuvů 
  • 6bodová sonda k měření vnitřní teploty pokrmu 3 Dynamická cirkulace vzduchu 
  • Maximální teplota varné komory 300 °C 
  • Integrovaná ruční sprcha s navíjecím mechanizmem 
  • Parní generátor 
  • Dvířka varné komory s trojitým sklem 
  • Navíc: ukazatel spotřeby energie, nová technologie těsnění u samostatně stojících zařízení, WiFi bez externí antény

Konvektomat Rational iCombi Pro přichází v různých velikostech, koneckonců jeho výkon musí odpovídat vašim potřebám, ne naopak. 20 nebo 2 000 jídel? Front cooking? Velikost kuchyně? Elektřina nebo plyn? XS? 20-2/1? Který model patří do vaší kuchyně? 

Konvektomaty Rational iCombi Pro

Máte zájem o konvektomat Rational do Vašeho provozu? Uvažujete o rekonstrukci kuchyně? Hledáte spolehlivého dodavatele, který se o Vás kompletně postará včetně záručního a pozáručního servisu? Potřebujete zpracovat kompletně nový projekt kuchyně? Zajistíme pro Vás dodávku, montáž, servis a zaškolení obsluhy. 

Kontaktujte nás:

Telefon: 603 821 268, 546 22 30 99

Mail: info@gastroform.cz

 

Prohlédněte si další informace o konvektomatu Rational:

 

  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály