Recepty pro konvektomat

Kuchařka s recepty pro vaření v konvektomatech Retigo.

 • Zavařování, pasterizace a sterilace v konvektomatu

  Věděli jste, že ovoce, zeleninu, maso, ryby, houby, hotová jídla, tekutiny nebo želírované tekutiny můžete zavařovat v konvektomatu? Přečtěte si následující tipy a rady, jak na to.

 • Recepty pro konvektomaty - Nová kuchařka Retigo ke stažení v PDF

  Připravili jsme pro Vás ke stažení novou kuchařku s recepty připravenou pro konvektomaty Retigo Blue Vision a Retigo Orange Vision.

 • Vaříme v konvektomatu Retigo - Recepty na Moučná jídla, Česká kuchyně

  Recepty na klasická česká moučná jídla uzpůsobená pro přípravu v konvektomatech české firmy Retigo - Mražené pečivo Rina listové, plněné ovocné knedlíky, Zapékané těstoviny (brambory, žemlovky), české buchty (buchtičky s krémem),  šlehaná těsta (bublaniny, piškoty, korpusy), věnečky z odpalovaného těsta, perník - polotovar Vitana, Natura…

 • Vaření v konvektomatu Retigo - Recepty na Přílohy - Česká kuchyně

  Recepty na klasické české přílohy uzpůsobené pro přípravu v konvektomatech Retigo - Opékané brambory,  hranolky, vařené brambory, dušená rýže, houskové knedlíky, bramborové knedlíky, vařená zelenina

 • Vaření v konvektomatu Retigo - Recepty na Maso, Česká kuchyně

  Recepty na maso uzpůsobené pro přípravu v konvektomatech Retigo. Pečené vepřové maso (vcelku), vepřové maso dušené (vcelku), vepřové maso na kmínu (kostky), přírodní řízky (roštěnky, kotlety), vepřové a hovězí závitky, anglický rostbíf, ražničí (špízy), guláš (hovězí, vepřový), čevabčiči, čufty, vepřenky, sekaná pečeně, smažené řízky, grilovaná kuřata, smažené karbanátky (holandské řízky), pečená kuřata, grilovaná křidélka, uzené maso vařené, hovězí pečeně, ryby na roštu (na másle)

retigo-vision-novinka.jpg