Proč se nevyplatí koupit levný konvektomat?

29. květen 2012 10.13

Nízká pořizovací cena levných konvektomatů je pro řadu investorů a provozních restaurací často velkým lákadlem. Hledáte levný konvektomat? Pak Vám přinášíme několik důležitých informací, které by měly být zváženy v případě pořízení takového zařízení.

Oproti levným konvektomatům jsou konvektomaty Retigo kompletně vyrobené z nerezové oceli a jsou masivní konstrukce vhodné pro profesionální provozy.

Konvektomaty Retigo jsou vybaveny silnou izolační vrstvou díky které šetříte teplo a nevytápíte samotnou kuchyni. Levné konvektomaty disponují pouze slabou izolační vrstvou, díky které provozovatel provaří opravdu velké množství elektrické energie nadarmo. Cenový rozdíl mezi levným konvektomatem a kvalitním konvektomatem Retigo se tak smaže již během prvního roku provozu.

Konvektomaty Retigo mají zabudovaný chytrý ovládací software, který se neustále vyvíjí. Naše firma pro své zákazníky v rámci servisních prohlídek tento software automaticky aktualizuje a udržuje tak konvektomat s nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.

Retigo je tradiční český výrobce z Rožnova pod Radhoštěm, konvektomaty vyrábí od roku 1998 a patří ke světové špičce na poli inovací. Například jako první použilo Retigo ve svých konvektomatech uživatelsky přívětivé dotykové ovládací panely. 

Konvektomaty Retigo jsou dobrou investicí do budoucna. Díky nízkým nákladům a rychlé dostupnosti náhradních dílů pak i pozáruční servis není tak finančně náročný, jako u zahraničních značek konvektomatů.

Firma GASTROFORM dodává konvektomaty od samotného počátku svého působení. Pro klienty, kterým naše firma dodala konvektomat, zajišťujeme kompletní servis - zapojení konvektomatu, zaškolení obsluhy, pravidelné servisní prohlídky, dodávky příslušenství, čistící chemie, atd.

Máte nějaký dotaz ke konvektomatům Retigo? Neváhejte se na nás obrátit.

  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC
  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály