Automatické kávovary na espresso s čerstvým mlékem

15. květen 2020 20.48

Bravilor Bonamat přináší novinku - inovovaný systém přípravy espresso kávy pomocí automatického kávovaru s napojením na kompaktní chladničku na mléko.

Bravilor Bonamat Esprecious Fresh Milk

Inovovaný model přináší řadu technických vylepšení a zároveň zjednodušuje systém dávkování a čištění mléčné cesty. Právě čištění a údržba automatických kávovarů bývá často velkou bolestí a nevýhodou. 

Bravilor Bonamat Esprecious

Super automatické espresso kávovary Bravilor Bonamat Esprecious se nám velice dobře osvědčily v řadě instalací jako spolehlivé stroje, které vydrží bez problému střední i vysokou zátěž. Espresso kávovary Bravilor Bonamat jsme instalovali na řadě čerpacích stanic, v univerzitním bufefu, beně tyto stroje doporučujeme a instalujeme do firemních kanceláří a zasedacích místností, v neposlední řadě pak tyto stroje najdete v malých penzionech a snídaňových místnostech větších hotelů.

Kávovary Bravilor Esprecious umožňují přípravu kávových nápojů z čerstvě namletých zrn a dále nápojů z instantních ingrediencí - čokoláda, sušené mléko, ... a pomocí modulu Fresh Milk i ostatní varianty espressa s mlékem - Latte macchiato, Caffè latte, Cappuccino, ...

Pokud máte zájem o super automatický kávovar Bravilor Bonamat Esprecious, neváhejte nás kontaktovat na číslech 546 223 099, 603 821 268 nebo info@gastroform.cz

espresso kávovar

bravilor bonamat