Reference - Výrobny

Vybrané reference - výrobny, linky na zpracování brambor a kořenové zeleniny, atd.

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)
Období: 2017
 

Projekce, dodávka a montáž gastro vybavení v nově vzniklé výrobně hranolek v Brně.

Nerezový nábytek vyrobený na zakázku - nerezové mycí stoly, pracovní stoly, vozíky pro gastronádoby s bramborami, velké nerezové dřezy, nerezová násypka. Dále jsme dodali kvalitní vakuovou baličku DISTFORM, můstkovou váhu, škrabku brambor GASZTROMETÁL, nerezový regál IN-FIX INOX s nosností až 800 kg a chladničky.

Výrobna hranolek - hlavní část Výrobna hranolek - vakuová balička a můstková váha Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek - škrabka na brambory Výrobna hranolek Výrobna hranolek Výrobna hranolek

Rozárka´s Cake (Praha)

Rozárka´s Cake (Praha)
Období: 2017

Rozárčino zdravé mlsání je rodinná pekárna, která se soustředí na výrobu dobrot bez lepku, bez laktózy anebo i v raw variantě z bio surovin.

Bezlepkovou a veganskou pekárnu jsme vybavili nerezovým nábytkem na míru - nerezovými pracovními stoly se zásuvkami, s policemi, se dřezy a mycími stoly na míru.

Součástí gastro vybavení pekárny byla následující technologie: pekařská pec Retigo DeliMaster s osmi zásuvy včetně kondenzační digestoře a podstavce, kynárna DeliProofer včetně podstavce, vakuová balička s externím sáním ELIX Lavezzini, spirálový hnětač těsta IM8 MECNOSUD, myčka nádobí HSP HOONVED, automatický změkčovač vody, chladnička LIEBHERR, regálový systém IN-FIX INOX STANDARD, ruční ponorný mixér Robot Coupe MicroMix.

Výrobna brambor a kořenové zeleniny (Sazomín)

Výrobna brambor a kořenové zeleniny (Sazomín)
Období: 2017
 

Projekce, dodávka a montáž linky na zpracování brambor a kořenové zeleniny. Včetně vyřízení financování na splátky.

Veškerý nerezový nábytek byl vyroben na zakázku - nerezové pracovní stoly, nerezové pracovní stoly se zásobníky na brambory, velké nerezové dřezy, speciální nerezové perforované přepravky na brambory s držadly a nerezový pojízdný vozík pro přepravku brambor.

Z profesionální technologie byla dodána škrabka na brambory a kořenovou zeleninu, komorová vakuová balička, myčka na zeleninu, váha, chladnička a tlakové sprchy ke dřezům.

Více o této zakázce si můžete přečíst v samostatném článku.

Linka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborŠkrabka brambor a kořenové zeleninyŠkrabka brambor a kořenové zeleniny

Nerezové přepravky na bramboryMyčka zeleninyVakuová balička a váhaVakuová balička DISTFORMVýkonné čerpadlo BUSCHVakuová balička