Servis konvektomatů Retigo a Rational

Provádíme servis konvektomatů českého výrobce Retigo a německého výrobce Rational a Alba Hořovice.

Naše firma disponuje servisními techniky se zkušenostmi a znalostmi pro opravy konvektomatů značek Retigo a Rational. Opravy provádíme u zákazníka. V naší servisní centrále v Brně máme k dispozici vlastní sklad náhradních dílů a servisní dílnu pro složitější opravy a generální opravy konvektomatů. Na servis konvektomatů Retigo a Rational vyjíždí naši technici z naší servisní centrály v Brně (Ondrova 9, Brno, 63500).

Důležité: Zajišťujeme servis konvektomatů Retigo a Rational pouze těm zákazníkům, u kterých jsme  prováděli montáž. Opravy strojů, které nebyly zakoupeny u nás nezajišťujeme. Děkujeme za pochopení. 

Servis konvektomatů Retigo

Prodej a servis konvektomatů Retigo zajišťujeme od roku 1997. V Brně disponujeme skladovou zásobou náhradních dílů na aktuální modely konvektomatů Retigo Orange Vision a Retigo Blue Vision. Provádíme i pravidelné servisní prohlídky konvektomatů, popřípadě jejich generální opravy, kdy naši technici konvektomat rozeberou na dílně a doporučí výměnu nejvíce opotřebených těsnění spínačů, hadiček, topných těles, ... Při pravidelných prohlídkách konvektomatů u zákazníka aktualizujeme ovládací software a provádíme odvápnění konvektomatu.

Servis konvektomatů Rational

Servis konvektomatů Rational

Německé konvektomaty Rational (také pod značkou Alba Hořovice) servisujeme u zákazníka nebo na vlastní dílně v Brně. Naši technici dokáží zjistit na místě poruchu a navrhnou optimální opravu konvektomatu. 

 

servisni-auto.jpg

  • Server Hosting - Profesionální server hosting - Praha, Brno. Virtuální servery, hosting spravovaných serverů, pronájem serverů.
  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo