Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Vybrané Reference - GASTROFORM

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)

Hotelový bar (Alicante, Španělsko)
Období: 2017
 

V první polovině roku 2017 jsme projektovali a realizovali venkovní bar v malém luxusním hotelu na jihu Španělska, v provincii Alicante.

Nerezové komponenty baru byly kompletně vyrobeny na zakázku, dle naší precizní projektové dokumentace. Dále jsme bar vybavili kvalitní gastro technologií - univerzální chladnička, chladnička na víno, odšťavňovač ROBOT COUPE, výrobník ledu SIMAG, toustovač a sekáček KitchenAid, kotlík na polévku, vodní lázeň, vestavěná indukce do barové desky, stolní mixér VITAMIX, kombinovaný robot ROBOT COUPE.

Grilovat se v hotelu bude na kvalitním keramickém grilu BIG GREEN EGG velikosti LARGE. Součástí grilu je praktický dubový stůl a široká škála příslušenství.

Vizualizace - 3D pohledy baru

3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku3D pohled hotelového baru ve Španělsku

Fotografie - předání zakázky

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Nerezový barNerezový barNerezový bar

Detail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení dvířek nerezového baruDetail provedení desky nerezového baru

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)

Výrobna hranolek - Fresh Fries (Brno)
Období: 2017
 

Projekce, dodávka a montáž gastro vybavení v nově vzniklé výrobně hranolek v Brně.

Nerezový nábytek vyrobený na zakázku - nerezové mycí stoly, pracovní stoly, vozíky pro gastronádoby s bramborami, velké nerezové dřezy, nerezová násypka. Dále jsme dodali kvalitní vakuovou baličku DISTFORM, můstkovou váhu, škrabku brambor GASZTROMETÁL, nerezový regál IN-FIX INOX s nosností až 800 kg a chladničky.

Výrobna hranolek - hlavní část Výrobna hranolek - vakuová balička a můstková váha Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek Výrobna hranolek - nerezové mycí stoly Výrobna hranolek - škrabka na brambory Výrobna hranolek Výrobna hranolek Výrobna hranolek

Monogram Espresso Bar (Brno)

Monogram Espresso Bar (Brno)
Kontaktní osoba: Adam Neubauer
Období: 2017

Monogram je novým podnikem úspěšného českého baristy a několikanásobného vítěze soutěže Barista roku Adama Neubauera. Moderní espresso bar v centru Brna, zaměřený na výběrovou kávu, Vás nadchne perfektním šálkem kávy a příjemným interiérem.

Součástí dodávky gastro vybavení espreso baru byla nerezová pracovní deska se dřezem, nerezový podstolový modul se dřezem a volným prostorem pro myčku, dále regál INFIX, myčka nádobí WINTERHALTER UC-M, reversní osmóza Romatik, výrobník kloboučkového ledu SIMAG a nerezové chladničky.

Monogram Espresso Bar v BrněMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

Monogram Espresso BarMonogram Espresso BarMonogram Espresso Bar

BM Vinařství (Tvrdonice)

BM Vinařství (Tvrdonice)
Období: 2017
 

Předmětem této zakázky byla realizace baru ve vinárně rodinného vinařství v Tvrdonicích. V rámci projektové dokumentace byly vypracovány 2D i 3D pohledy a instalace (elektro, ZTI). Veškerá technologie byla našimi servisními techniky dodána, nainstalována, personál byl proškolen k obsluze a údržbě strojů.

Součástí nerezového baru, který byl vyroben na míru, byla barová deska se dřezem a se zapuštěnou odkapní mřížkou a ostřikem na pivní sklenice, chladicí stůl se zásuvkami a koš a zásuvka na odklep kávy.

Součástí dodávky technologie byl výrobník kloboučkového ledu SIMAG, podstolová myčka nádobí WINTERHALTER, dvoupákový kávovar MCE FORMA, mlýnek na kávu FIORENZATO, výčepní zařízení, naražeč na pivo a limonádu, kuchyňská baterie atd.

Rozárka´s Cake (Praha)

Rozárka´s Cake (Praha)
Období: 2017

Rozárčino zdravé mlsání je rodinná pekárna, která se soustředí na výrobu dobrot bez lepku, bez laktózy anebo i v raw variantě z bio surovin.

Bezlepkovou a veganskou pekárnu jsme vybavili nerezovým nábytkem na míru - nerezovými pracovními stoly se zásuvkami, s policemi, se dřezy a mycími stoly na míru.

Součástí gastro vybavení pekárny byla následující technologie: pekařská pec Retigo DeliMaster s osmi zásuvy včetně kondenzační digestoře a podstavce, kynárna DeliProofer včetně podstavce, vakuová balička s externím sáním ELIX Lavezzini, spirálový hnětač těsta IM8 MECNOSUD, myčka nádobí HSP HOONVED, automatický změkčovač vody, chladnička LIEBHERR, regálový systém IN-FIX INOX STANDARD, ruční ponorný mixér Robot Coupe MicroMix.

Výrobna brambor a kořenové zeleniny (Sazomín)

Výrobna brambor a kořenové zeleniny (Sazomín)
Období: 2017
 

Projekce, dodávka a montáž linky na zpracování brambor a kořenové zeleniny. Včetně vyřízení financování na splátky.

Veškerý nerezový nábytek byl vyroben na zakázku - nerezové pracovní stoly, nerezové pracovní stoly se zásobníky na brambory, velké nerezové dřezy, nerezové perforované přepravky na brambory s držadly a nerezový pojízdný vozík pro přepravku brambor.

Z profesionální technologie byla dodána škrabka na brambory a kořenovou zeleninu, komorová vakuová balička, myčka na zeleninu, váha, chladnička a tlakové sprchy ke dřezům.

Více o této zakázce si můžete přečíst v samostatném článku.

Linka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborLinka na zpracování bramborŠkrabka brambor a kořenové zeleninyŠkrabka brambor a kořenové zeleniny

Nerezové přepravky na bramboryMyčka zeleninyVakuová balička a váhaVakuová balička DISTFORMVýkonné čerpadlo BUSCHVakuová balička

Karlovarská krajská nemocnice

Karlovarská krajská nemocnice
Období: 2015

Projekce, dodávka a montáž nerezového nábytku na míru - nerezové regály, nerezové skříňky, nerezové stoly se dřezem atd.

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie