Reference - Restaurace

Vybrané reference - kompletní gastro vybavení restaurací a barů.

Italský fastfood - Tesco Brandýs nad Labem

Italský fastfood - Tesco Brandýs nad Labem
Kontaktní osoba: Tomáš Svášek - majitel
Období: 2009

Charakteristika provozu: nový italský fastfood zaměřený na pizzu a italské speciality. Provoz se nachází v novém hypermarketu TESCO v Brandýse nad Labem.

Popis zakázky: zpracování projektu nového provozu, realizace dodávky kompletního technologie pro pizzerii a fastfood včetně systému výdeje, odborné zapojení zařízení včetně zaškolení obsluhy.

Dodávané technologie a služby:

 • nerezovými technologický nábytek DORAMETAL na míru (police, pracovní stoly, regály, dřezy)
 • technologie pro chlazený a vyhřívaný výdej ABNER
 • zařízení pro uchování potravin (chladnička, mraznička LIEBHERR, chladicí vitrína)
 • výrobník ledu SIMAG
 • digestoř DORAMETAL
 • stroje příprava a zpracování těsta (hnětač těsta, pizza pec)
 • nářezový stroj PROFESSIONAL
 • odborná montáž a instalace
 • zaškolení obsluhujícího personálu  

Tesco Brandýs nad Labem

Výdejní linka

Pizza pec

Chladicí výdejní pult

 

Loving Hut - veganská restaurace

Loving Hut - veganská restaurace
Období: 2009-2010

Restaurace Loving Hut byla inspirovaná Nejvyšší Mistryní Ching Hai, světově uznávanou duchovní učitelkou a humanitární aktivistkou, která zastává soucitný způsob života.Veganská samoobslužná restaurace se nachází v Praze, v Truhlářské ulici.

Naše firma zpracovala projektovou dokumentaci a dodala kompletní technologické vybavení výdejní linky. Technologické zařízení je velmi kvalitní a spolehlivé. Zájem o stravování v restaurci Loving Hut  je velký. Přijďte ochutnat.

GASTROFORM 2010

 

 

Hospoda s kupeckým krámem ve Zděchově

Hospoda s kupeckým krámem ve Zděchově
Období: 2008-2009

Areál Valašského muzea v přírodě je nejnavštěvovanější skanzen v Česku. Návštěvníci jeho části Valašská dědina si mohou nově prohlédnout evangelický toleranční kostel z Huslenek, vesnickou školu z Velkých Karlovic a také hostinec s kupeckým krámem ze Zděchova. Další novinky, tentokrát v Mlýnské dolině, chystá skanzen pro příští rok.Soubor staveb – obecní hostinec, obchod s porážkou a ledovna je vědeckou rekonstrukcí atypické venkovské hospodářské jednotky – hostince s doplňkovým provozováním obchodu a porážky. Roubený dům ze Zděchova, pocházející z první poloviny 19. století byl přizpůsobován podnikatelským aktivitám majitele – hostinské činnosti, která byla později doplněna kupeckým krámem. Uspořádání objektu se odlišuje od ostatních staveb na vesnici. Reflektuje především specifické potřeby vlastníků - větší hospodářské zázemí (stodola a chlévy), menší část je pak určena k zemědělské činnosti, která byla jinak pro většinu obyvatel na vesnici převažující. K souboru zmiňovaných staveb patří také ledovna obdélníkového tvaru z kamenného zdiva.

Moderně vybavená kuchyně v nově postaveném roubeném domě ze Zděchova nabízí návštěvníkům Valašského muzea ojedinělý gastronomický zážitek.

Stavbu provedla stavební firma BS Vsetín, s.r.o.,  technologické zařízení kuchyně včetně projektu, dodávky, montáže, zaškolení obsluhy provedla firma GASTROFORM, s.r.o.

ska-044_u.jpg

 

FELICITA - italská restaurace & pizzerie

FELICITA - italská restaurace & pizzerie
Kontaktní osoba: Tomáš Svášek - majitel
Období: 2008

Charakteristika provozu: Tradiční italská restaurace, kterou najdete v těsné blízkosti renesančního zámku v Brandýse nad Labem, byla založena v roce 1996. Název restaurace, který v překladu znamená štěstí a pohoda, přesně vystihuje pocity, které mohou zažít návštěvníci, kteří do těchto míst zavítají. Připravované italské speciality jsou na vysoké profesní úrovni, mistři kuchařského a kulinářského umění připravují lahodné pokrmy z nejlepších surovin. Restaurace Felicita se ještě zabývá cateringovými službami, na přání uspořádá různé oslavy, svatby, firemní večírky - vše dle nejnáročnějších představ a přání.

Popis zakázky: Celková rekonstrukce kuchyně a baru s rozšířením technologie

Dodané technologie:

 • pec na pizzu
 • konvektomat
 • varná technologie
 • chladicí a mrazicí technika
 • nerezový nábytek
 • kuchyňské stroje - hnětače, šlehač, nářezový stroj, barové přístroje
 Restaurace & pizzerie Felicita  Interiér
 Interiér  Interiér

 

Hotel Antoň - Telč

Hotel Antoň - Telč
Kontaktní osoba: Zdeněk Antoň - Majitel firmy
Období: 2008-2009

Technologické zařízení v nové kuchyni, jejíž výstavba navazovala na plánovanou a postupnou rekonstrukci hotelu , jež začala již v roce 1995. Vybudováním nové a kapacitně dostatečně silné kuchyně může hotel nabízet gastronomické služby většího rozsahu a s novou kavalitou. Dodané zařízení je kvalitní, od známých českých a zahraničních výrobců. Dodávané gastro zařízení: Konvektomaty RETIGO, varná technika ALBA, mycí technika WINTERHALTER, chladící technika LIEBHERR. Firma GASTROFORM vypracovala projekt nové kuchyně, provedla dodávku a odborné zapojení zařízení včetně školení personálu jak s novými zařízeními pracovat.

Vzduchotechnika

školení konvektomatuVarná technikaVarná technika

Kuchyně HoteluKuchyně hotelu

Myčka nádobíMyčka nádobí

ChlazeníKonvektomat

Restaurace "U Štíra"

Restaurace

Restaurace "U Štíra" patří mezi ty restaurační provozy, kde jste vždy spokojeni - s jídlem, obsluhou a příjemnou atmosférou. Restaurace "U Štíra" je rodinný podnik, z kterého dýchá pohoda a dobrá nálada. Jídla jsou nabízena ve výborné kvalitě, z čerstvých surovin a s domácími specialitami. Do restaurace  můžete zajít na polední menu,  nebo si zamluvit stůl na obchodní jednání či oslavy různého druhu. Moderně vybavená kuchyně, bar a doplňkové přístroje, jako je např. klimatizovaná vinotéka, jsou zárukou výborné gastronomie.

Hostinec U Farlíků

Hostinec U Farlíků
Kontaktní osoba: Ilona Farlíková - majitelka

Výtečná kuchyně s řadou krajových a domácích specialit. Hostinec U Farlíků je zaměřen především na  svatební hostiny, oslavy křtů, narozenin a dalších rodinných oslav a pro návštěvníky poutí. K těmto účelům disponuje salonkem pro 20 lidí, sálem pro 60 lidí a terasou s výhledem na Santiniho barokní chrám.  Křitiny jsou známým a velice navštěvovaným poutním místem a mnoho poutníků, kteří zavítají do krásného prostředí Křtin a barokního chrámu  rádi  najdou chvilku na posezení v příjemné restauraci.

Kuchyně je vybavena moderními technologiemi, včetně konvektomatu RETIGO, myčkou nádobí WINTERHALTER.

Čapkova Chata - Krkonoše

Čapkova Chata - Krkonoše
Období: 1998
 

Dodávka technologií pro bar a kuchyni.

capkova12.jpgcapkova9.jpg