Reference - Restaurace

Vybrané reference - kompletní gastro vybavení restaurací a barů.

BIBUS - Café Restaurant, Brno

BIBUS - Café Restaurant, Brno
Kontaktní osoba: Tomáš Snopek - Majitel provozu Café restaurant
Období: 2008

Kompletní vybavení restaurační kuchyně a výdejny jídel pro zaměstnance nadnárodní firmy BIBUS. Restaurační provoz a výdejnu stravy pro pracovníky v areálu BIBUS zajišťuje moderně vybavená hlavní kuchyně. Výdej jídel je řešen s možností přípravy minutkových jídel. Výdejna je řešená moderní technologií s nadčasovým designem. Pracovní plochy výdeje jsou v provedení černé žulové desky s kombinací skla a nerezového materiálu. Veškeré technologické vybavení je kvalitní, výkonné a úsporné.

Dodávané vybavení: Konvektomaty RATIONAL - ALBA, varná technika AMBACH, mycí technika WINTERHLATER, zakázková nerezová výroba, výdejní technologie DORAMETAL, ABNER, chladicí technika LIEBHERR.

Kuchyně BIBUSKuchyně BIBUSKuchyně BIBUSKuchyně BIBUSMycí technologie v kuchyni BIBUS

Zdravý Restaurant - Brno

Zdravý Restaurant - Brno
Období: 2006-2009

Rekonstrukce kuchyně, výdeje jídel, mytí nádobí. Výroba zdravé výživy, teplá a studená kuchyně, samoobslužný výběr jídel a nápojů. Jídla jsou vyráběna z 90 % jako vegetariánská strava, zbývající ch 10 % je kuřecí maso a ryby. Suroviny jsou v kvalitě BIO, nápoje přírodní, bez chemických dochucovadel a konzervačních látek. Dodané vybavení: Konvektomaty RETIGO, mrazící technika DORAMETAL, chladicí technika LIEBHERR, mycí technika WINTERHALTER, zakázková nerezová výroba, šokové zchlazovače SINCOLD.

Zdravý restaurantZdravý restaurant

Golf Hotel AUSTERLITZ

Golf Hotel AUSTERLITZ
Období: 2006

Kompletně vybudovaná nová kuchyně pro restaurační provoz - od projektu po realizaci. Moderně vybavená restaurační kuchyně pro náročné zákazníky. Maximální komfort pro plné nasazení kuchařů.

Dodávané zařízení: Konvektomat, varná technologie, nerezový nábytek na míru, chladicí technika LIEBHERR, SINOP, JIPA, barová technika.

restaurace.jpg hotel.jpg golf.jpg

Kuchyně - Golf hotel Austerlitz Kuchyně - Golf hotel Austerlitz

Hostinec "U Bláhovky"

Hostinec
Kontaktní osoba: Lumír Kopeček - majitel
Období: 2005-2009

Tradiční a stylový hostinec s výborným pivem a českou kuchyní. Kuchyňské vybavení je poměrně jednoduché, nicméně velice účelné. Dva konvektomaty 6 x GN 2/3, technologie na přípravu a zchlazování a případnou regeneraci, mytí nádobí. Chladící technika - systém čepování piva z chlazených tanků.

Dodávané technologie: Konvektomaty RETIGO, myčky nádobí Winterhalter, chladicí technika LIEBHERR, nerezový nábytek. Firma GASTROFORM se trvale stará o dodávky gastronomického vybavení a následný servis zařízení.

Hostinec U Bláhovky zvítězil v hodnocení o nejlepší české točené pivo a trvale se drží mezi nejlepšími deseti hospodami v České republice.

Hostinec Tuřanská Beseda (Brno)

Hostinec Tuřanská Beseda (Brno)
Kontaktní osoba: Lumír Kopeček - majitel
Období: 2008

Kompletní výbava kuchyně, mytí nádobí, skladu a šokového zchlazování.
Tradiční hostinec, příjemné posezení ve stylovém prostředí. Kuchyně je zaměřena na klasickou českou kuchyni a tradiční moravská jídla.  Díky modernímu vybavení a použití kvalitních surovin jsou nabízena jídla výborné kvality. Kapacita restaurace je 70 míst a dále je možné využít salonek na 35 míst. Nad restaurací v 1.patře je velký sál s kapacitou až 120 míst s možností pořádání společenských akcí. V letních měsících je možné využít zahradní prostor s kapacitou až 120 míst. Další gastronomické aktivity: široká nabídka obědových menu, pořádání zabíjaček pro firmení a jiné společenské akce, s využitím zahradní restaurace je možné realizovat grilování, uzení, rožnění selat.

Dodané vybavení: Varná technika ANGELO PO, konvektomaty RETIGO, mrazící technika SINCOLD, chladicí technika LIEBHERR, mycí technika WINTERHALTER, zakázková nerezová výroba, šokový zchlazovač SINCOLD.

Hostinec Beseda - Konvektomathostinec-beseda-konvektomat-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Acrobat Park Štíty

Acrobat Park Štíty
Období: 2011

Dodávka gastronomického zařízení, konvektomat Retigo.

acrobatpark2.jpgacrobatpark.jpg

acrobatpark3.jpgacrobatpark4.jpg

Harmonie. Společensko-sportovní centrum

Harmonie. Společensko-sportovní centrum
Kontaktní osoba:

Společensko-sportovní centrum "Harmonie" v Zastávce u Brna  je situováno v příjemném zahradním prostředí, nabízí  svým hostům  nejen příjemné posezení, kvalitní kuchyni, ale zároveň i sport, relaxaci a zábavu. Kuchyňské vybavení je moderní a odpovídá současným trendům moderní gastronomie. Díky vyhlášené a kvalitní "kuchyni" je Harmonie oblíbená pro pořádání různých oslav, svateb, společenských akcí, firemních večírků a školení. "Harmonie" si získala dobré jméno a návštěvníci přijíždějí z Brna a z dalekého okolí. Kvalitní ubytování a sportovní vyžití ( bowling, fitness centrum, squash, solárium, sauna, masáže, biliár ) dělá "Harmnii" bezkonkurenční podnik svého druhu. A co když přijedou rodiče s malými dětmi? Žádný problém, kvalitní dětský koutek se postará o jejich malé ratolesti.

Středně velká kuchyně disponuje vším co potřebuje ke své práci kuchař, aby splnil vysoké nároky hostů a návštěvníků restaurace. Konvektomat RETIGO, šokový zchlazovač/zmrazovač, modulová kuchyňská technika řady 700,  výkonné kuchyňské stroje, kvalitní chlazení, myčky nádobí a skla  Winterhalter.

ZOO Brno

ZOO Brno

Zoologická zahrada města Brna nabízí svým návštěvníkům širokou škálu gastronomických služeb -  stánky rychlého občerstvení, nebo posezení ve stylové restauraci "U TYGRA".

Restaurace "U Tygra" nabízí:

 • přímý výhled do výběhu tygrů
 • široký výběr jídel a nápojů
 • kapacitu 50 míst (lze rozšířit až na 100 míst)
 • možnost konání firemních akcí, rodinných oslav, obchodních jednání, školení (k dispozici je přednáškový sál vybavený audiovizuální technikou), svateb, promocí, ...
 • zajištění obědů pro školní výlety a turistické zájezdy

Sezonních občerstvovacích stánků je v areálu ZOO několik: stánek "U opic", stánek "U tygra",  stánek "U papoušků", stánek "Krokodýl", stánek "Safari", stánek "Nápoje", stánek "Zmrzlina".

Firma GASTROFORM spolupracuje se ZOO Brno na vybavení gastroprovozů - stánků a restaurace, dále na vybavení přípraven pro zvířata. Provádíme servis  a opravy velkokuchyňských zařízení.

Více informací : www.zoobrno.cz

p9020016_150x187.jpg

  dscf6867.jpg

km-125_u.jpg

Italský fastfood - Tesco Brandýs nad Labem

Italský fastfood - Tesco Brandýs nad Labem
Kontaktní osoba: Tomáš Svášek - majitel
Období: 2009

Charakteristika provozu: nový italský fastfood zaměřený na pizzu a italské speciality. Provoz se nachází v novém hypermarketu TESCO v Brandýse nad Labem.

Popis zakázky: zpracování projektu nového provozu, realizace dodávky kompletního technologie pro pizzerii a fastfood včetně systému výdeje, odborné zapojení zařízení včetně zaškolení obsluhy.

Dodávané technologie a služby:

 • nerezovými technologický nábytek DORAMETAL na míru (police, pracovní stoly, regály, dřezy)
 • technologie pro chlazený a vyhřívaný výdej ABNER
 • zařízení pro uchování potravin (chladnička, mraznička LIEBHERR, chladicí vitrína)
 • výrobník ledu SIMAG
 • digestoř DORAMETAL
 • stroje příprava a zpracování těsta (hnětač těsta, pizza pec)
 • nářezový stroj PROFESSIONAL
 • odborná montáž a instalace
 • zaškolení obsluhujícího personálu  

Tesco Brandýs nad Labem

Výdejní linka

Pizza pec

Chladicí výdejní pult

 

Loving Hut - veganská restaurace

Loving Hut - veganská restaurace
Období: 2009-2010

Restaurace Loving Hut byla inspirovaná Nejvyšší Mistryní Ching Hai, světově uznávanou duchovní učitelkou a humanitární aktivistkou, která zastává soucitný způsob života.Veganská samoobslužná restaurace se nachází v Praze, v Truhlářské ulici.

Naše firma zpracovala projektovou dokumentaci a dodala kompletní technologické vybavení výdejní linky. Technologické zařízení je velmi kvalitní a spolehlivé. Zájem o stravování v restaurci Loving Hut  je velký. Přijďte ochutnat.

GASTROFORM 2010