Grafická verze
Kontakty
Kde nás najdete
Projekce velkokuchyně

Obědové servery - levná reklama pro restaurace

13. říjen 2009 22.59

Otázku "kam na obědové menu?" si pokládá čím dál více uživatelů připojených k internetu. Odpovědi na svoji otázku a inspiraci pro své chuťové pohárky často hledají na specializovaných serverech.

Serverů, které se specializují na vyhledávání restaurací a prezentaci jejich nabídek se v poslední době vyrojila celá řada. Kvalita zpracování a obsáhlost databáze těchto serverů je rozličná.

Absolutní jednička - server Lunchtime - disponuje ze všech serverů nejobsáhlejší databází podniků (Praha, Brno, Ostrava, Český Těšín, Havířov, Nový Jíčín a Třinec), velice příjemným ovládáním a grafickým zpracováním. Za zmínku stojí i server Poledníček jehož databáze podniků je prozatím zpracovaná pouze pro Prahu.

Každý podnik může mít na serveru Lunchtime uvedené základní informace, denní menu, fotogalerii a kontakty.

Majitel restaurace registrací na serveru Lunchtime a dalších specializovaných serverech získá levnou a efektivní reklamu a může přivést do své restaurace nové zákazníky. V případě, že restaurace nemá vlastní webové stránky, může informace o podniku na takovémto serveru nahradit jednoduché webové stránky restaurace.

Server LunchtimeServer Poledníček

GASTROFORM - Váš spolehlivý partner ve světě profesionální gastronomie
  • Dezinfekce - Dezinfekce na ruce, bezoplachová dezinfekce na povrchy a dezinfekční mýdlo
  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály