AUSTERLITZ GASTROFORM CUP 2023 SLAVKOV U BRNA

8. březen 2023 14.58

Zveme Vás na kuchařskou soutěž mladých talentů - AUSTERLITZ GASTROFORM CUP 2023 SLAVKOV U BRNA. Soutěž se koná 20.4.2023

Milé studentky a studenti gastronomie, máme pro vás skvělou příležitost ukázat své kuchařské umění! Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p. o. ve spolupráci s hejtmanem Jihomoravského kraje Janem Grolichem a starostou města Slavkova u Brna Michalem Boudným vyhlašuje soutěž mladých gastronomů. Tentokrát se zaměříme na regionální potravinu punkevní siven americký, konkrétně na jeho neodolatelného sourozence – punkevního pstruha!

Budete mít možnost nejen ukázat své kuchařské schopnosti, ale také si potrénovat filetování. Soutěžící zadání je velmi podobné oblíbené soutěži Gastro junior, takže víme, že se na to dokážete připravit skvěle. Podrobné propozice soutěže najdete pod článkem a pokud vás tato výzva zaujala, neváhejte se přihlásit! Uzávěrka přihlášek je stanovena na 5. dubna, takže máte dostatek času se připravit a ukázat, co vám kuchařská pálenka dovede dát.

Soutěž se koná 20. 4. 2023

Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme oznámit další skvělou zprávu! Partnerem této kuchařské soutěže se stala firma GASTROFORM, která se specializuje na návrh a realizaci profesionálních kuchyní. Díky této spolupráci získáte nejen možnost ukázat své kuchařské umění a potrápit si hlavu nad soutěžním zadáním, ale také se seznámíte s nejmodernějším vybavením pro profesionální kuchyně. Tak neváhejte a přihlaste se do soutěže mladých gastronomů ještě dnes!


Odkaz na oficiální stránky Asociace kuchařů a cukrářů

 

  • Nerezový nábytek - Nerezový nábytek pro gastro provozy - pracovní stoly, dřezy, mycí stoly, nerezové regály
  • Cloud hosting pro firmy - Doporučujeme cloud hosting na serveru v datacentru MasterDC