Double Rack pro podstolové myčky Winterhalter UC-L

19. srpen 2010 17.30

Winterhalter Gastronom, specialista na mytí nádobí, rozšiřuje nabídku příslušenství o nový systém Double Rack. Dvojnásobná mycí kapacita snižuje provozní náklady na půl.

Inovativní technologie mytí strojů řady UC zajišťuje excelentní výsledek díky vhodně zvolenému tlaku vody – navíc ještě ve dvou úrovních při použití speciálně zkonstruovaného systému Double Rack. Hotely, nemocniční kuchyně a další stravovací provozy, které používají velké množství stejného nádobí ocení zdvojnásobení kapacity mytí, které navíc přinese snížení provozních nákladů o 50 %.

Nový Double Rack (500 x 500 mm) se skládá z držáku koše a dvou individuálně vyjímatelných zasunovatelných košů. Spodní koš se šikmým dnem je navržen na mytí až 24 šálků, vrchní pak nabízí prostor pro 16 talířů. Přídavný košíček na příbory pak ještě zdokonaluje tento flexibilní mycí systém. Speciální zesílená konstrukce koše Double Rack zaručuje nejlepší možné umístění a tím garantuje nejlepší výsledek mytí. Vnitřní koše jsou drátěné, potažené speciálním polyamidem chránící nádobí před poškozením.

 Winterhalter

Výkon pro dvě úrovně

Mycí stroje řady UC jsou vybaveny eliptickými mycími poli a funkcí "VarioPower", která reguluje tlak vody individuálně v každém mycím programu. Double Rack je konstruován tak, aby jím mohla co nejvíce procházet voda a myté nádobí bylo vystaveno “tlaku” z co největšího počtu mycích trysek. Tím je zaručen jedinečný výsledek mytí v obou koších.  

Nejen zdvojnásobení kapacity a snížení provozních nákladů – používání systému Double Rack Vám přinese i významné úspory času.

S dotazy na nové myčky Winterhalter nás neváhejte kontaktovat